2. Процедура
Процедура
Заглавие: Výměna Load Balancerů u systému Cloudia
Описание: Cílem veřejné zakázky je zajistit bezpečný, stabilní a dlouhodobě udržitelný provoz systému Cloudia prostřednictvím náhrady stávající technologie load balancerů, u níž dochází k ukončení podpory ze strany výrobce.
Вътрешен идентификатор: DIA- 23691-2/SEP-2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48800000 Информационни системи и сървъри
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DIA- 23691-2/SEP-2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48800000 Informační systémy a servery
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DIA- 23691-2/SEP-2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48800000 Informationssystemer og servere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DIA- 23691-2/SEP-2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48800000 Sistemas y servidores de información
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DIA- 23691-2/SEP-2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48800000 Infosüsteemid ja serverid
5. Osa
Osa: LOT-0001
449689-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Systèmes d'information et serveurs – Výměna Load Balancerů u systému Cloudia
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneDIA- 23691-2/SEP-2025
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 48800000 Systèmes d'information et serveurs
5. Lot
LotLOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DIA- 23691-2/SEP-2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48800000 Information systems and servers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
449689-2026 - Verseny
Csehország – Információs rendszerek és szerverek – Výměna Load Balancerů u systému Cloudia
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóDIA- 23691-2/SEP-2025
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48800000 Információs rendszerek és szerverek
5. Rész
RészLOT-0001
449689-2026 - Konkursas
Čekija – Informacinės sistemos ir serveriai – Výměna Load Balancerů u systému Cloudia
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDIA- 23691-2/SEP-2025
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48800000 Informacinės sistemos ir serveriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
449689-2026 - Konkurss
Čehija – Informācijas sistēmas un serveri – Výměna Load Balancerů u systému Cloudia
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsDIA- 23691-2/SEP-2025
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48800000 Informācijas sistēmas un serveri
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DIA- 23691-2/SEP-2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48800000 Servers u sistemi ta' informazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: DIA- 23691-2/SEP-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48800000 Informatiesystemen en servers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
449689-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Systemy i serwery informacyjne – Výměna Load Balancerů u systému Cloudia
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorDIA- 23691-2/SEP-2025
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48800000 Systemy i serwery informacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
449689-2026 - Concurso
Chéquia – Sistemas de informação e servidores – Výměna Load Balancerů u systému Cloudia
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoDIA- 23691-2/SEP-2025
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 48800000 Sistemas de informação e servidores
LoteLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48800000 Sisteme de informare şi servere
Lot: LOT-0001
449689-2026 - Súťaž
Česko – Informačné systémy a servery – Výměna Load Balancerů u systému Cloudia
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorDIA- 23691-2/SEP-2025
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48800000 Informačné systémy a servery
5. Časť
ČasťLOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DIA- 23691-2/SEP-2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48800000 Informacijski sistemi in strežniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001