2. Процедура
Процедура
Заглавие: MS Praha – oprava 2 turbokompresorů, JANM
Описание: a) Generální repase turbokompresoru u chladící jednotky TRANE č. 1 model CVGF500 (sériové číslo F50005010) v Justičním areálu Na Míčánkách ve strojovně chlazení v 1. suterénu objektu SO 01. Repase zařízení vzhledem k jeho stáří a ekvivalentním provozním hodinám, které jsou v současné době ve výši 36 600 hodin. Zařízení TRANE č. 1 bude používáno v roce 2026 při repasi zařízení č. 2 a je předpoklad překročení výše ekvivalentních provozních 40 000 hodin pro renovaci. b) Generální repase turbokompresoru u chladící jednotky TRANE č. 2 model CVGF500 (sériové číslo F50005009) v Justičním areálu Na Míčánkách ve strojovně chlazení v 1. suterénu objektu SO 01. Vzhledem k jeho stáří a ekvivalentním provozním hodinám, které jsou v současné době ve výši 43 700 hodin, přičemž limit je 40 000 hodin pro renovaci.
Вътрешен идентификатор: Spr 1032/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50730000 Услуги по ремонт и поддържане на хладилни съоръжения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel nepřipouští překročení nabídkové ceny vyjma změny provedené na základě a v rozsahu odpovídajícím případné změně právních předpisů upravujících výši sazby DPH. A dále změny provedené v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ resp. § 222 odst. 5 a 6 ZZVZ
2. Procedure
Procedure
Intern ID: Spr 1032/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50730000 Reparation og vedligeholdelse af køleanlæg
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: Spr 1032/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
449711-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ψυκτικών συγκροτημάτων – MS Praha – oprava 2 turbokompresorů, JANM
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόSpr 1032/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50730000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ψυκτικών συγκροτημάτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
Internal identifier: Spr 1032/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50730000 Repair and maintenance services of cooler groups
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: Spr 1032/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50730000 Jahutusseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: Spr 1032/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50730000 Kylmälaitteiden korjaus ja huolto
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: Spr 1032/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50730000 Services de réparation et d'entretien de groupes de réfrigération
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: Spr 1032/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: Spr 1032/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50730000 Usluge popravaka i održavanja rashladnih skupina
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
449711-2026 - Gara
Cechia – Servizi di riparazione e manutenzione di gruppi di raffreddamento – MS Praha – oprava 2 turbokompresorů, JANM
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoSpr 1032/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50730000 Servizi di riparazione e manutenzione di gruppi di raffreddamento
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
449711-2026 - Konkursas
Čekija – Aušinimo įrenginių remonto ir priežiūros paslaugos – MS Praha – oprava 2 turbokompresorů, JANM
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusSpr 1032/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50730000 Aušinimo įrenginių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Spr 1032/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50730000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ gruppi tat-tkessieħ
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Interne identificatiecode: Spr 1032/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50730000 Reparatie en onderhoud van koelinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
449711-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących – MS Praha – oprava 2 turbokompresorů, JANM
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorSpr 1032/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50730000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: Spr 1032/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50730000 Serviços de reparação e manutenção de grupos de refrigeração
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opções:
449711-2026 - Javni razpis
Češka – Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin – MS Praha – oprava 2 turbokompresorů, JANM
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorSpr 1032/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50730000 Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti