2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dažāda aprīkojuma iegāde Valsts robežsardzes koledžas apmācību procesa modernizēšanai
Описание: Dažāda aprīkojuma iegāde Valsts robežsardzes koledžas apmācību procesa modernizēšanai
Вътрешен идентификатор: VRK 2026/09-01
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Slēptu un slēgtu apjomu konstatēšanas ierīces (Portatīvais blīvuma mērītājs XPOSE)
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Slēptu un slēgtu apjomu apskates ierīces (Rokas rūpnieciskais endoskops SKF ENDOSKOPS 10
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: VRK 2026/09-01
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
5. Část
Část: LOT-0001
Část: LOT-0002
2. Procedure
Procedure
Intern ID: VRK 2026/09-01
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VRK 2026/09-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VRK 2026/09-01
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Internal identifier: VRK 2026/09-01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VRK 2026/09-01
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VRK 2026/09-01
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VRK 2026/09-01
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VRK 2026/09-01
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VRK 2026/09-01
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VRK 2026/09-01
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VRK 2026/09-01
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Iekšējais identifikators: VRK 2026/09-01
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos)
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: VRK 2026/09-01
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: VRK 2026/09-01
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VRK 2026/09-01
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002