2. Процедура
Процедура
Заглавие: Wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia: 1) w zakresie zamówienia podstawowego jest: wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego. 2) w zakresie zamówienia opcjonalnego jest: wsparcie eksperckie w łącznym maksymalnym wymiarze 80 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania Umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony zostały w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia.
Вътрешен идентификатор: DZK/28/DI/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 48900000 Други софтуерни пакети и операционни системи
Допълнителна класификация (cpv): 72260000 Услуги, свързани със софтуерни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia: 1) w zakresie zamówienia podstawowego jest: wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego. 2) w zakresie zamówienia opcjonalnego jest: wsparcie eksperckie w łącznym maksymalnym wymiarze 80 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania Umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony zostały w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ).
Варианти:
Описание на опциите: Przedmiotem zamówienia opcjonalnego jest wsparcie eksperckie w łącznym maksymalnym wymiarze 80 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania Umowy. Szczegółowy opis zawiera SWZ wraz z załącznikami.
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 48900000 Diverse programpakker og computersystemer
Supplerende klassifikation (cpv): 72260000 Programmelrelaterede tjenester
Valgmuligheder:
Udførelsessted
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZK/28/DI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
449732-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Διάφορα πακέτα λογισμικού και συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών – Wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόDZK/28/DI/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48900000 Διάφορα πακέτα λογισμικού και συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72260000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services
Options:
Place of performance
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZK/28/DI/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 48900000 Mitmesugused tarkvarapaketid ja arvutisüsteemid
Täiendav liigitus (cpv): 72260000 Tarkvaraga seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
449732-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Miscellaneous software package and computer systems – Wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí - Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDZK/28/DI/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Cineál breise an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
Aicmiú breise (cpv): 72260000 Software-related services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
449732-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeDZK/28/DI/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Aanvullende aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48900000 Diverse software en computersystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
449732-2026 - Concurso
Polónia – Pacote de software e sistemas informáticos diversos – Wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos - Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoDZK/28/DI/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Natureza adicional do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 48900000 Pacote de software e sistemas informáticos diversos
Classificação adicional (cpv): 72260000 Serviços relacionados com software
5. Lote
LoteLOT-0001
Opções
449732-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Diverse pachete software şi sisteme informatice – Wdrożenie narzędzia do Anonimizacji Danych na środowiskach testowych w Banku Gospodarstwa Krajowego
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse - Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZK/28/DI/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Natura suplimentară a contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 48900000 Diverse pachete software şi sisteme informatice
Clasificare suplimentară (cpv): 72260000 Servicii de software
5. Lot
LotLOT-0001
Opțiuni