2. Процедура
Процедура
Заглавие: Lose Möblierung - Schulausstattung
Описание: Liefern und Aufstellen von Loser Möblierung, bestehend aus ca. 1120 Stk Schülerstühlen ca. 950 Stk Schülertischen ca. 37 Stk Lehrerpulten mit Rollcontainern ca. 52 Stk Lehrerstühlen ca. 25 Stk Multifunktions-Schiebtafeln diverse Beistelltische, Schränke und Sideboards
Вътрешен идентификатор: VE039
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39160000 Училищна мебелировка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VE039
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39160000 Koulukalusteet
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: VE039
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39160000 Mobilier scolaire
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VE039
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39160000 School furniture
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VE039
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39160000 Školski namještaj
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Lose Möblierung - Schulausstattung
Belső azonosító: VE039
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39160000 Iskolabútor
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VE039
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39160000 Mokykliniai baldai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: VE039
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39160000 Mēbeles skolām
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: VE039
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: VE039
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39160000 Meble szkolne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: VE039
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39160000 Školský nábytok
5. Časť
Časť: LOT-0000