2. Процедура
Процедура
Заглавие: NZP.271.115.2026 Dostawa wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Przedmiot zamówienia obejmuje 1 pakiet. Oferta może zostać złożona na wszystkie lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który musi zostać spełniony przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 do SWZ oraz we wzorze umowy.
Вътрешен идентификатор: NZP.271.115.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: W przedmiotowym postępowaniu ze względu na szybkie zabezpieczenie CENTRUM w specjalistyczny sprzęt niezbędny do ratowania życia w nagłych przypadkach. Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert. Ze względu na doniosłą funkcję społeczną Zamawiającego, który jest największym Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii w województwie łódzkim, Zamawiający w sposób szczególnie restrykcyjny podchodzi do zapewnienia płynności dostaw, w tym zwłaszcza w odniesieniu do produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz wszelkich innych towarów związanych z leczeniem pacjentów. Skrócenie minimalnego terminu składania ofert jest uzasadnione ze względu na konieczność ochrony interesów majątkowych Zamawiającego, które mogą doznać uszczerbku w przypadku zbyt długiego oczekiwania na zakończenie procedury przetargowej.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet nr 1
Описание: poz. 1 ZESTAW TOE poz. 2 Dren Ulmera poz. 3 Zgłębnik żołądkowy poz. 4 Cewnik Pezzera poz. 5 Igła do pobierania i rozpuszczania leków poz. 6 Wkręcana końcówka zabezpieczająca do strzykawek typu Combi Stoper poz. 7 Worek do moczu jednodniowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 1
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: NZP.271.115.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0002
Název: Pakiet nr 1
Interní identifikátor: Pakiet nr 1
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: NZP.271.115.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1
Intern ID: Pakiet nr 1
Valgmuligheder:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: NZP.271.115.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 1
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: NZP.271.115.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet nr 1
Identificador interno: Pakiet nr 1
Opciones:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: NZP.271.115.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
5. Osa
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: NZP.271.115.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
5. Lot
Lot: LOT-0002
Titre: Pakiet nr 1
Identifiant interne: Pakiet nr 1
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: NZP.271.115.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet nr 1
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: NZP.271.115.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet nr 1
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet nr 1
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: NZP.271.115.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakiet nr 1
Identificativo interno: Pakiet nr 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: NZP.271.115.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakiet nr 1
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 1
Iespējas:
Wewnętrzny identyfikator: NZP.271.115.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 1
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: NZP.271.115.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet nr 1
Interný identifikátor: Pakiet nr 1