2. Процедура
Процедура
Заглавие: RELANCE/ Renouvellement partiel de la flotte automobile
Описание: La présente consultation a pour objet le renouvellement progressif de la flotte automobile du GPMLM, composée de véhicules de service et de véhicules de fonction.
Вътрешен идентификатор: 2026GPMLM008
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 34100000 Моторни превозни средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Achat de trois (3) véhicules de fonction
Описание: Achat de trois (3) véhicules de fonction (acquisition) de segment C
Вътрешен идентификатор: Lot 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Achat d'un (1) véhicules de fonction
Описание: Véhicules de fonction de segment B
Вътрешен идентификатор: Lot 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Location longue durée (LLD)
Описание: LLD de dix-sept (17) véhicules de service
Вътрешен идентификатор: Lot 3
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 2026GPMLM008
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 34100000 Motorová vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Lot 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Lot 2
Část: LOT-0003
Název: Location longue durée (LLD)
Interní identifikátor: Lot 3
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026GPMLM008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Lot 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Lot 2
Los: LOT-0003
Titel: Location longue durée (LLD)
Interne Kennung: Lot 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026GPMLM008
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Lot 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Lot 2
Lot: LOT-0003
Title: Location longue durée (LLD)
Internal identifier: Lot 3
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026GPMLM008
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34100000 Moottoriajoneuvot
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Lot 1
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: Lot 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Location longue durée (LLD)
Sisäinen tunniste: Lot 3
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026GPMLM008
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 34100000 Gépjárművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Lot 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Lot 2
Rész: LOT-0003
Cím: Location longue durée (LLD)
Belső azonosító: Lot 3
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 2026GPMLM008
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Lot 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Lot 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Location longue durée (LLD)
Iekšējais identifikators: Lot 3
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 2026GPMLM008
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34100000 Vetturi bil-magna
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Lot 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Lot 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Location longue durée (LLD)
Identifikatur intern: Lot 3
Interne identificatiecode: 2026GPMLM008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Lot 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Lot 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Lot 3