Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 85147000 Услуги по трудова медицина
Място на изпълнение
Държава: Бeлгия
На всяко място в дадена държава
Подновяване
Максимален брой подновявания: 2
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 85147000 Závodní zdravotní péče
Odhadovaná doba trvání
Datum zahájení: 31/12/2026
Doba trvání: 48 Měsíce
Obnovení
Maximální počet obnovení: 2
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85147000 Sundhedsudvalg i virksomheder
Udførelsessted
Land: Belgien
Hvor som helst i det pågældende land
Fornyelse
Højeste antal fornyelser: 2
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
Place of performance
Country: Belgium
Anywhere in the given country
Renewal
Maximum renewals: 2
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85147000 Servicios de sanidad de las empresas
Lugar de ejecución
País: Bélgica
En cualquier parte de un país dado
Duración estimada
Fecha de inicio: 31/12/2026
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 85147000 Töötervishoiu teenused
Lepingu täitmise koht
Riik: Belgia
Kõikjal asjaomases riigis
Uuendamine
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 2
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 85147000 Työterveyshuollon palvelut
Suorituspaikka
Maa: Belgia
Missä tahansa tietyn maan alueella
Uusiminen
Sopimuksen optiokausien enimmäismäärä: 2
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85147000 Services de médecine du travail
Lieu d’exécution
Pays: Belgique
N’importe où dans le pays donné
Durée estimée
Date de début: 31/12/2026
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Fad measta
Dáta tosaithe: 31/12/2026
Fad ama: 48 Míonna
Athnuachan
Athnuachaintí uasta: 2
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 85147000 Zdravstvene usluge u poduzećima
Mjesto izvršenja
Zemlja: Belgija
Bilo gdje u određenoj zemlji
Očekivano trajanje
Datum početka: 31/12/2026
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 85147000 Servizi sanitari nelle imprese
Luogo di esecuzione
Paese: Belgio
Ovunque nel paese in questione
Durata stimata
Data di inizio: 31/12/2026
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85147000 Bendrovių sveikatos priežiūros paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalis: Belgija
Bet kurioje konkrečios šalies vietoje
Numatomas galiojimas
Pradžios data: 31/12/2026
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 85147000 Servizzi tas-saħħa għall-kumpaniji
Post tal-prestazzjoni
Pajjiż: Il-Belġju
Ikun fejn ikun fil-pajjiż ikkonċernat
Tul ta’ żmien stmat
Data tal-bidu: 31/12/2026
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
Plaats van uitvoering
Land: België
Overal in het desbetreffende land
Verlenging
Maximumaantal verlengingen: 2
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85147000 Usługi zdrowotne świadczone dla firm
Miejsce realizacji
Kraj: Belgia
W dowolnym miejscu w danym państwie
Szacowany okres obowiązywania
Data początkowa: 31/12/2026
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85147000 Servicii de medicina muncii
Locul de executare
Țara: Belgia
Oriunde în țara respectivă
Durata estimată
Data începerii: 31/12/2026
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85147000 Zdravstvene storitve v podjetjih
Kraj izvajanja
Država: Belgija
Kjer koli v določeni državi
Predvideno trajanje
Datum začetka: 31/12/2026