2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zarządzanie Projektem pt.: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 151 na odcinku Recz – Choszczno
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi Zarządzania Projektem pt.: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 151 na odcinku Recz – Choszczno. 2. Usługa obejmuje: 1) zarządzanie i koordynację wszystkich czynności związanych z realizacją Projektu; 2) pełnienie nadzoru inwestorskiego i kontrolę nad realizacją robót budowlanych zgodnie z Prawem budowlanym i zawartą umową na roboty budowlane; 3) działania mające na celu terminowe wykonanie robót budowlanych; 4) dokumentowanie postępu robót; 5) wypełnianie obowiązków sprawozdawczych uzgodnionych z Kierownikiem Projektu; 6) sprawowanie nadzoru autorskiego zgodnie z art. 20 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. w formie przyjazdów na miejsce prowadzenia robót, a także prac wykonywanych w siedzibie Wykonawcy. Planowana ilość nadzorów: nadzór autorski związany z pobytem na budowie – 35 nadzorów i 95 nadzorów pełnionych w siedzibie Wykonawcy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Rozdziale C „Opis przedmiotu zamówienia” i D „Projekt umowy”. 3. Zakres robót budowlanych obejmuje rozbudowę odcinka drogi wojewódzkiej nr 151 od miejscowości Recz (km 65+548,82) do miejscowości Choszczno (km 79+387,21) na długości około 13,84km. Rozbudowa drogi polegać będzie na dostosowaniu konstrukcji nawierzchni dla kategorii ruchu KR3 z poszerzeniem jezdni na odcinku szlakowym min. do 7 m, a w miejscowościach do min. 6,5m. Zakres robót budowlanych obejmuje m. in.: 1) wycinkę drzew i krzewów, 2) roboty rozbiórkowe, 3) zdjęcie warstwy humusu, 4) roboty ziemne - wykopy, nasypy, profilowanie skarp i rowów, 5) wykonanie konstrukcji drogi wojewódzkiej, 6) wykonanie wzmocnienia podłoża, 7) budowę dwóch skrzyżowań typu rondo w m. Recz i Choszczno, 8) przebudowę istniejącego skrzyżowania typu rondo w m. Choszczno, 9) budowę i przebudowę chodników, ścieżek rowerowych oraz ciągów pieszo-rowerowych, zjazdów, 10) budowę zatok autobusowych, 11) przebudowę przepustów pod koroną drogi, 12) przebudowę kanalizacji deszczowej w miejscowościach, 13) przebudowę kanalizacji sanitarnej w miejscowościach, 14) przebudowę sieci wodociągowych w miejscowościach, 15) przebudowę oświetlenia drogowego, 16) budowę doświetlenia przejść dla pieszych, 17) usunięcie kolizji z infrastrukturą energetyczną, teletechniczną i siecią gazową, 18) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, 19) nasadzenia kompensacyjne drzew oraz krzewów, 20) remont drogi gminnej – objazdu, 21) rozbiórkę dwóch obiektów mostowych (km 65+994,3; km 72+850,8) i przepustu (km 79+304,8) i wybudowanie w ich miejsce nowych obiektów, 22) wykonanie konstrukcji oporowej – ścianki szczelnej oraz przedłużenia przepustu nr 8. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień podobnych, tj. z wolnej ręki, o których mowa w art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty 262 000,00 złotych netto, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego, polegających na powtórzeniu podobnych usług. 2) Do wyliczenia wynagrodzenia netto zamówień, o których mowa w art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy , (za zarządzanie projektem i nadzór inwestorski) Zamawiający pomocniczo może zastosować poniższy wzór: Wynagrodzenie netto Wykonawcy = R x Wu : W k; R – wynagrodzenie netto, o którym mowa w § 3 ust. 2 umowy; Wu – wartość wynagrodzenia netto zamówienia udzielonego Wykonawcy Robót na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy , których nadzór dotyczy; Wk – wartość wynagrodzenia netto Wykonawcy Robót wynikająca z umowy podstawowej; 3) W zakresie sprawowania nadzoru autorskiego do wyliczenia wynagrodzenia netto zamówień, o których mowa w art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, Zamawiający zastosuje ceny jednostkowe z umowy podstawowej. 4) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje. 5. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę(ów) na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności będących w zakresie realizacji zamówienia.
Вътрешен идентификатор: ZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: I. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim na elektronicznej Platformie znajdującej się pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1311370 II. Zamawiający w postępowaniu zastosuje procedurę określoną w art.139 ustawy Pzp. III.Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest załączyć na Platformie dokumenty: 1) formularz oferty, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ; 2) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania; Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca podał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 3) pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania (odpowiednio: Wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), jeżeli w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w ppkt 2); 4) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ). Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby może być zastąpione innym podmiotowym środkiem dowodowym potwierdzającym, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tego podmiotu; Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy Wykonawca polega na zdolnościach podmiotu udostępniającego zasoby. 5) oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wskazujące, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć w przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia. VI. Oświadczenie oraz podmiotowe środki dowodowe, które należy złożyć na wezwanie, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy wskazane są w pkt 6 dział VIII SWZ. V. Sposób złożenia podmiotowych środków dowodowych przez Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej wskazany jest w Dziale IX SWZ. VI. Warunki zmian umowy zawarto w § 15 Projektu umowy. VII. Warunki waloryzacji wynagrodzenia zawarto w § 16 Projektu umowy.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71540000 Услуги по управление, свързани със строителството
Допълнителна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги, 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zarządzania Projektem pt.: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 151 na odcinku Recz – Choszczno
Описание: 1. Usługa obejmuje: 1) zarządzanie i koordynację wszystkich czynności związanych z realizacją Projektu; 2) pełnienie nadzoru inwestorskiego i kontrolę nad realizacją robót budowlanych zgodnie z Prawem budowlanym i zawartą umową na roboty budowlane; 3) działania mające na celu terminowe wykonanie robót budowlanych; 4) dokumentowanie postępu robót; 5) wypełnianie obowiązków sprawozdawczych uzgodnionych z Kierownikiem Projektu; 6) sprawowanie nadzoru autorskiego zgodnie z art. 20 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. w formie przyjazdów na miejsce prowadzenia robót, a także prac wykonywanych w siedzibie Wykonawcy. Planowana ilość nadzorów: nadzór autorski związany z pobytem na budowie – 35 nadzorów i 95 nadzorów pełnionych w siedzibie Wykonawcy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Rozdziale C „Opis przedmiotu zamówienia” i D „Projekt umowy”. 2. Zakres robót budowlanych obejmuje rozbudowę odcinka drogi wojewódzkiej nr 151 od miejscowości Recz (km 65+548,82) do miejscowości Choszczno (km 79+387,21) na długości około 13,84km. Rozbudowa drogi polegać będzie na dostosowaniu konstrukcji nawierzchni dla kategorii ruchu KR3 z poszerzeniem jezdni na odcinku szlakowym min. do 7 m, a w miejscowościach do min. 6,5m. 3. Zakres robót budowlanych obejmuje m. in.: 1) wycinkę drzew i krzewów, 2) roboty rozbiórkowe, 3) zdjęcie warstwy humusu, 4) roboty ziemne - wykopy, nasypy, profilowanie skarp i rowów, 5) wykonanie konstrukcji drogi wojewódzkiej, 6) wykonanie wzmocnienia podłoża, 7) budowę dwóch skrzyżowań typu rondo w m. Recz i Choszczno, 8) przebudowę istniejącego skrzyżowania typu rondo w m. Choszczno, 9) budowę i przebudowę chodników, ścieżek rowerowych oraz ciągów pieszo-rowerowych, zjazdów, 10) budowę zatok autobusowych, 11) przebudowę przepustów pod koroną drogi, 12) przebudowę kanalizacji deszczowej w miejscowościach, 13) przebudowę kanalizacji sanitarnej w miejscowościach, 14) przebudowę sieci wodociągowych w miejscowościach, 15) przebudowę oświetlenia drogowego, 16) budowę doświetlenia przejść dla pieszych, 17) usunięcie kolizji z infrastrukturą energetyczną, teletechniczną i siecią gazową, 18) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, 19) nasadzenia kompensacyjne drzew oraz krzewów, 20) remont drogi gminnej – objazdu, 21) rozbiórkę dwóch obiektów mostowych (km 65+994,3; km 72+850,8) i przepustu (km 79+304,8) i wybudowanie w ich miejsce nowych obiektów, 22) wykonanie konstrukcji oporowej – ścianki szczelnej oraz przedłużenia przepustu nr 8.
Вътрешен идентификатор: ZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
449797-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZZDW-6.3811.89.2026.8.2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71540000 Υπηρεσίες διαχείρισης κατασκευών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης, 71248000 Επίβλεψη έργων και τεκμηρίωση
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
449797-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71540000 Servicios de gestión de obras
Clasificación adicional (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71540000 Ehituse juhtimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
449797-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71540000 Rakennustöiden johto
Lisäluokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut, 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
449797-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services de gestion de la construction – Zarządzanie Projektem pt.: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 151 na odcinku Recz – Choszczno
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureI. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim na elektronicznej Platformie znajdującej się pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1311370 II. Zamawiający w postępowaniu zastosuje procedurę określoną w art.139 ustawy Pzp. III.Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest załączyć na Platformie dokumenty: 1) formularz oferty, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ; 2) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania; Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca podał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 3) pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania (odpowiednio: Wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), jeżeli w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w ppkt 2); 4) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ). Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby może być zastąpione innym podmiotowym środkiem dowodowym potwierdzającym, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tego podmiotu; Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy Wykonawca polega na zdolnościach podmiotu udostępniającego zasoby. 5) oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wskazujące, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć w przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia. VI. Oświadczenie oraz podmiotowe środki dowodowe, które należy złożyć na wezwanie, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy wskazane są w pkt 6 dział VIII SWZ. V. Sposób złożenia podmiotowych środków dowodowych przez Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej wskazany jest w Dziale IX SWZ. VI. Warunki zmian umowy zawarto w § 15 Projektu umowy. VII. Warunki waloryzacji wynagrodzenia zawarto w § 16 Projektu umowy.
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71540000 Services de gestion de la construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection, 71248000 Supervision du projet et documentation
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interneZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZZDW-6.3811.89.2026.8.2
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71540000 Construction management services
Aicmiú breise (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
449797-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71540000 Usluge vođenja gradnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge, 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71540000 Építésvezetői szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások, 71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71540000 Celtniecības vadības pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71540000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni, 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: ZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71540000 Coördinatie van bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: ZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71540000 Serviços de gestão de obras
Classificação adicional (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção, 71248000 Supervisão de projecto e documentação
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71540000 Riadenie výstavby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby, 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: ZZDW – 6.3811.89.2026.8.2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71540000 Storitve gradbenega upravljanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZZDW-6.3811.89.2026.8.2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71540000 Byggteknisk ledning
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71248000 Projektövervakning och dokumentation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ZZDW – 6.3811.89.2026.8.2