2. Процедура
Процедура
Заглавие: Diseño funcional y equipamiento de la escuela de hostelería del Ayuntamiento de Alcázar de San Juan.
Описание: Suministro de Diseño funcional y equipamiento de la Escuela de Hostelería como centro de formación homologado para la impartición de ciclos formativos y/o certificados de profesionalidad y como establecimiento de restauración. Actuación cofinanciada por la Diputación Provincial de Ciudad Real dentro del Plan Extraordinario de Obras Municipales de 2025.
Вътрешен идентификатор: 10/2026 Suministros (Mixto)
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39313000 Хотелско оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности, 39150000 Различни видове мебелировка и оборудване, 39172100 Щандове за дистрибуция на храна, 39312000 Оборудване за приготвяне на хранителни продукти, 39314000 Оборудване за промишлена кухня, 42521000 Оборудване за обездимяване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lote uno: Hostelería
Описание: Lote uno: Hostelería Cocina pastelería Extracción Bar restaurante
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lote dos: Medios didácticos
Описание: Ver Anexo II, memoria de equipamiento.
Вътрешен идентификатор: 2
Допълнителна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности, 39150000 Различни видове мебелировка и оборудване, 39314000 Оборудване за промишлена кухня
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 10/2026 Suministros (Mixto)
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39313000 Hotelové zařízení
Další klasifikace (cpv): 30200000 Počítače, 39150000 Různý nábytek a vybavení, 39172100 Jídelní pulty, 39312000 Zařízení pro přípravu potravin, 39314000 Průmyslové kuchyňské zařízení, 42521000 Zařízení pro odsávání kouře
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Lote uno: Hostelería
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Lote dos: Medios didácticos
Interní identifikátor: 2
Další klasifikace (cpv): 30200000 Počítače, 39150000 Různý nábytek a vybavení, 39314000 Průmyslové kuchyňské zařízení
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 10/2026 Suministros (Mixto)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39313000 Hotelausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39172100 Ausgabetresen, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 42521000 Rauchabzugsvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lote uno: Hostelería
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lote dos: Medios didácticos
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10/2026 Suministros (Mixto)
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39313000 Ξενοδοχειακός εξοπλισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες, 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός, 39172100 Καντίνες, 39312000 Εξοπλισμός παρασκευής φαγητού, 39314000 Εξοπλισμός επαγγελματικού μαγειρείου, 42521000 Εξοπλισμός απαγωγής καπναερίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Lote uno: Hostelería
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Lote dos: Medios didácticos
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες, 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός, 39314000 Εξοπλισμός επαγγελματικού μαγειρείου
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 10/2026 Suministros (Mixto)
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39313000 Equipo de hostelería
Clasificación adicional (cpv): 30200000 Equipo y material informático, 39150000 Mobiliario y equipo diverso, 39172100 Barras de hostelería, 39312000 Equipo para preparación de comidas, 39314000 Equipo para cocinas industriales, 42521000 Equipo de extracción de humos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Lote uno: Hostelería
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Lote dos: Medios didácticos
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 30200000 Equipo y material informático, 39150000 Mobiliario y equipo diverso, 39314000 Equipo para cocinas industriales
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39313000 Hotellisisustus
Täiendav liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud, 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade, 39172100 Serveerimisletid, 39312000 Toiduvalmistusseadmed, 39314000 Suurköögisisustus, 42521000 Suitsueemaldusseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Lote uno: Hostelería
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Lote dos: Medios didácticos
Sisemine tunnus: 2
Täiendav liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud, 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade, 39314000 Suurköögisisustus
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39313000 Hotellissa tarvittavat laitteet
Lisäluokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet, 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet, 39172100 Palvelupöydät, 39312000 Ruoanvalmistuslaitteet, 39314000 Suurkeittiölaitteet, 42521000 Savunpoistolaitteet
Ilmoituksen nimi: Lote uno: Hostelería
Sisäinen tunniste: 1
Ilmoituksen nimi: Lote dos: Medios didácticos
Sisäinen tunniste: 2
Lisäluokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet, 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet, 39314000 Suurkeittiölaitteet
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39313000 Équipement hôtelier
Nomenclature complémentaire (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques, 39150000 Mobilier et équipements divers, 39172100 Comptoirs de distribution de repas, 39312000 Matériel pour la préparation des aliments, 39314000 Équipement de cuisine industrielle, 42521000 Matériel de désenfumage
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Lote uno: Hostelería
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Titre: Lote dos: Medios didácticos
Identifiant interne: 2
Nomenclature complémentaire (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques, 39150000 Mobilier et équipements divers, 39314000 Équipement de cuisine industrielle
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 10/2026 Suministros (Mixto)
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39313000 Hotel equipment
Aicmiú breise (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39172100 Servery counters, 39312000 Food-preparation equipment, 39314000 Industrial kitchen equipment, 42521000 Smoke-extraction equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Lote uno: Hostelería
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Lote dos: Medios didácticos
Aitheantóir inmheánach: 2
Aicmiú breise (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39314000 Industrial kitchen equipment
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 10/2026 Suministros (Mixto)
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39313000 Oprema za hotele
Dodatna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine, 39150000 Razni namještaj i oprema, 39172100 Pultovi za posluživanje, 39312000 Oprema za pripremanje jela, 39314000 Industrijska kuhinjska oprema, 42521000 Naprave za isisavanje dima
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Lote uno: Hostelería
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Lote dos: Medios didácticos
Interna identifikacijska oznaka: 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine, 39150000 Razni namještaj i oprema, 39314000 Industrijska kuhinjska oprema
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39313000 Szállodai berendezések
További osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik, 39150000 Különféle bútorok és felszerelések, 39172100 Kiszolgálópultok, 39312000 Élelmiszer-készítő berendezések, 39314000 Ipari konyhai berendezések, 42521000 Füstelszívó berendezés
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Lote uno: Hostelería
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Lote dos: Medios didácticos
Belső azonosító: 2
További osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik, 39150000 Különféle bútorok és felszerelések, 39314000 Ipari konyhai berendezések
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 10/2026 Suministros (Mixto)
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39313000 Apparat tal-lukandi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 39150000 Għamara u apparat diversi, 39172100 Banek ta' minn fejn iservu, 39312000 Tagħmir għall-preparazzjoni ta' l-ikel, 39314000 Apparat tal-kċejjen industriali, 42521000 Apparat għall-estrazzjoni tad-duħħan
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Lote uno: Hostelería
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Lote dos: Medios didácticos
Identifikatur intern: 2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 39150000 Għamara u apparat diversi, 39314000 Apparat tal-kċejjen industriali
449854-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode10/2026 Suministros (Mixto)
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39313000 Hoteluitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 39150000 Divers meubilair en uitrusting, 39172100 Uitgiftebuffetten, 39312000 Uitrusting voor voedingsbereiding, 39314000 Industriële keukenuitrusting, 42521000 Rookafzuiguitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelLote uno: Hostelería
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
TitelLote dos: Medios didácticos
Interne identificatiecode2
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 39150000 Divers meubilair en uitrusting, 39314000 Industriële keukenuitrusting
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39313000 Wyposażenie hotelowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe, 39150000 Różne meble i wyposażenie, 39172100 Lady podawcze, 39312000 Urządzenia do przygotowania żywności, 39314000 Przemysłowy sprzęt kuchenny, 42521000 Urządzenia do odprowadzania dymu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Lote uno: Hostelería
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Lote dos: Medios didácticos
Wewnętrzny identyfikator: 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe, 39150000 Różne meble i wyposażenie, 39314000 Przemysłowy sprzęt kuchenny
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39313000 Equipamento para hotel
Classificação adicional (cpv): 30200000 Equipamento e material informático, 39150000 Mobiliário e equipamento diverso, 39172100 Balcões para distribuição de refeições, 39312000 Equipamento para preparação de alimentos, 39314000 Equipamento para cozinha industrial, 42521000 Equipamento de extracção de fumo
Classificação adicional (cpv): 30200000 Equipamento e material informático, 39150000 Mobiliário e equipamento diverso, 39314000 Equipamento para cozinha industrial
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39313000 Echipament hotelier
Clasificare suplimentară (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer, 39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament, 39172100 Tejghele de servire, 39312000 Echipament pentru pregătirea mâncării, 39314000 Echipament de bucătărie industrială, 42521000 Echipamente de eliminare a fumului
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Clasificare suplimentară (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer, 39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament, 39314000 Echipament de bucătărie industrială
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39313000 Zariadenia hotelov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál, 39150000 Rôzny nábytok a vybavenie, 39172100 Obslužné pulty, 39312000 Zariadenia na prípravu jedál, 39314000 Priemyselné vybavenie kuchýň, 42521000 Zariadenia na odsávanie dymu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Lote uno: Hostelería
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Lote dos: Medios didácticos
Interný identifikátor: 2
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál, 39150000 Rôzny nábytok a vybavenie, 39314000 Priemyselné vybavenie kuchýň
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 10/2026 Suministros (Mixto)
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39313000 Hotellutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel, 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39172100 Serveringsdiskar, 39312000 Utrustning för matberedning, 39314000 Utrustning för industrikök, 42521000 Rökfläktar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel, 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39314000 Utrustning för industrikök