2. Процедура
Процедура
Заглавие: Stavba č. 45289 Rekonstrukce budov Šolínova, zhotovitel stavby
Описание: a) Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je provedení stavebních prací v rámci „Stavba č. 45289 Rekonstrukce budov Šolínova, zhotovitel stavby“ (dále jen „stavba“) v rozsahu dle projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro výběr zhotovitele (DVZ), s názvem: „Rekonstrukce budov Šolínova“ zpracované Ing. arch. Václavem Škardou, IČO: 62642502, spočívající v rekonstrukci trojice objektů Domova pro seniory Elišky Purkyňové v Šolínově ulici na Praze 6. Původní objekty budou přestavěny tak, aby odpovídaly dnešním potřebám domovů pro seniory. b) zpracování dokumentace skutečně provedeného díla (stavby) včetně geodetického zaměření digitální formou podle pravidel Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy, ve trojím vyhotovení (3x tištěná verze + 3x CD), v souladu se specifickými požadavky vyplývajícími z metody BIM (Informační model stavby) dle přílohy č. 7 Návrhu smlouvy; c) zajištění všech nutných zkoušek k prokázání bezvadné jakosti díla a průzkumů dle ČSN (případně jiných norem vztahujících se k prováděnému dílu včetně pořízení protokolů) a všech zkoušek požadovaných projektovou dokumentací, zajištění atestů a dokladů o požadovaných vlastnostech výrobků ke kolaudaci (i dle zákona č. 22/1997 Sb. – prohlášení o shodě); d) provedení úklidových prací jak v průběhu výstavby, tak i po jejím ukončení, a to všech prostor stavbou dotčených. Podrobná specifikace předmětu plnění, včetně obchodních, fakturačních a dalších podmínek je stanovena v Příloze č. 2 Návrh smlouvy o dílo.
Вътрешен идентификатор: D74/OR/0003/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: veřejná zakázka na stavební práce zadávaná v otevřeném řízení podle ust. § 56 ZZVZ
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45454100 Строителни работи по реставрация, 45400000 Довършителни строителни работи, 71332000 Геоинженерни услуги, 71327000 Услуги по проектиране и конструиране на носещи конструкции, 42512000 Климатични инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 45454100 Строителни работи по реставрация, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45400000 Довършителни строителни работи, 71332000 Геоинженерни услуги, 71327000 Услуги по проектиране и конструиране на носещи конструкции, 42512000 Климатични инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации
Варианти:
Описание на опциите: Výhrada změna dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Ke změně dodavatele může zadavatel přistoupit za podmínek specifikovaných ve smlouvě. Výhrada změny lhůty plnění Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo změny lhůty plnění. Lhůty plnění se prodlužují o dobu, po kterou trvá dočasná nemožnost plnění způsobené mimo zavinění obou Smluvních stran, nebo o dobu, po kterou trvá událost vyšší moci (jako mimořádná nepředvídatelná a nepřekonatelná překážka vzniklá nezávisle na vůli Smluvních stran ve smyslu § 2913 odst. 2 občanského zákoníku), přičemž takové prodloužení je podmíněno neprodleným písemným oznámením vzniku takové nemožnosti plnění nebo události vyšší moci Objednateli podle čl. 10.1 smlouvy. Ke změně lhůty plnění může zadavatel přistoupit za podmínek specifikovaných v čl. 10 smlouvy.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: D74/OR/0003/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung, 42512000 Klimaanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung, 42512000 Klimaanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: D74/OR/0003/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45454100 Εργασίες ανακαίνισης, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 71332000 Μηχανολογικές υπηρεσίες γεωτεχνικού σχεδιασμού, 71327000 Υπηρεσίες σχεδιασμού φερουσών δομών, 42512000 Κλιματιστικές εγκαταστάσεις, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45454100 Εργασίες ανακαίνισης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 71332000 Μηχανολογικές υπηρεσίες γεωτεχνικού σχεδιασμού, 71327000 Υπηρεσίες σχεδιασμού φερουσών δομών, 42512000 Κλιματιστικές εγκαταστάσεις, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: D74/OR/0003/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45300000 Building installation work, 45454100 Restoration work, 45400000 Building completion work, 71332000 Geotechnical engineering services, 71327000 Load-bearing structure design services, 42512000 Air-conditioning installations, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45454100 Restoration work, 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work, 71332000 Geotechnical engineering services, 71327000 Load-bearing structure design services, 42512000 Air-conditioning installations, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: D74/OR/0003/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45454100 Trabajos de restauración, 45400000 Acabado de edificios, 71332000 Servicios de ingeniería geotécnica, 71327000 Servicios de diseño de la estructura, 42512000 Instalaciones de aire acondicionado, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 45454100 Trabajos de restauración, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45400000 Acabado de edificios, 71332000 Servicios de ingeniería geotécnica, 71327000 Servicios de diseño de la estructura, 42512000 Instalaciones de aire acondicionado, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado
Opciones:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: D74/OR/0003/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: D74/OR/0003/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45454100 Radovi na obnovi, 45400000 Završni građevinski radovi, 71332000 Usluge inženjeringa na području geotehnike, 71327000 Usluge projektiranja nosive konstrukcije, 42512000 Klimatizacijski uređaji, 45331000 Radovi instaliranja grijanja, ventilacije i klimatizacije
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45454100 Radovi na obnovi, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45400000 Završni građevinski radovi, 71332000 Usluge inženjeringa na području geotehnike, 71327000 Usluge projektiranja nosive konstrukcije, 42512000 Klimatizacijski uređaji, 45331000 Radovi instaliranja grijanja, ventilacije i klimatizacije
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: D74/OR/0003/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45454100 Lavori di restauro, 45400000 Lavori di completamento degli edifici, 71332000 Servizi di ingegneria geotecnica, 71327000 Servizi di progettazione di strutture portanti, 42512000 Impianti di condizionamento dell'aria, 45331000 Lavori di installazione di impianti di riscaldamento, ventilazione e climatizzazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45454100 Lavori di restauro, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45400000 Lavori di completamento degli edifici, 71332000 Servizi di ingegneria geotecnica, 71327000 Servizi di progettazione di strutture portanti, 42512000 Impianti di condizionamento dell'aria, 45331000 Lavori di installazione di impianti di riscaldamento, ventilazione e climatizzazione
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: D74/OR/0003/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45454100 Restauravimo darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 71332000 Geotechninės inžinerijos paslaugos, 71327000 Krovinių tvirtinimo konstrukcijų projektavimo paslaugos, 42512000 Oro kondicionavimo įranga, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45454100 Restauravimo darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 71332000 Geotechninės inžinerijos paslaugos, 71327000 Krovinių tvirtinimo konstrukcijų projektavimo paslaugos, 42512000 Oro kondicionavimo įranga, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: D74/OR/0003/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45454100 Atjaunošanas pakalpojumi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 71332000 Ģeotehniskie inženierpakalpojumi, 71327000 Nestspējīgo struktūru projektēšanas pakalpojumi, 42512000 Gaisa kondicionēšanas ierīces, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 45454100 Atjaunošanas pakalpojumi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 71332000 Ģeotehniskie inženierpakalpojumi, 71327000 Nestspējīgo struktūru projektēšanas pakalpojumi, 42512000 Gaisa kondicionēšanas ierīces, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana
Iespējas:
Interne identificatiecode: D74/OR/0003/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45454100 Restauratiewerkzaamheden, 45400000 Afwerking van gebouwen, 71332000 Geotechnische diensten, 71327000 Ontwerpen van draagconstructies, 42512000 Luchtbehandelingsinstallaties, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 45454100 Restauratiewerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen, 71332000 Geotechnische diensten, 71327000 Ontwerpen van draagconstructies, 42512000 Luchtbehandelingsinstallaties, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: D74/OR/0003/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45454100 Odnawianie, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 71332000 Geotechniczne usługi inżynieryjne, 71327000 Usługi projektowania konstrukcji nośnych, 42512000 Układy konfekcjonowania powietrza, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45454100 Odnawianie, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 71332000 Geotechniczne usługi inżynieryjne, 71327000 Usługi projektowania konstrukcji nośnych, 42512000 Układy konfekcjonowania powietrza, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: D74/OR/0003/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45454100 Lucrări de restaurare, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 71332000 Servicii de inginerie geotehnică, 71327000 Servicii de proiectare a structurilor portante, 42512000 Instalaţii de climatizare, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat
Clasificare suplimentară (cpv): 45454100 Lucrări de restaurare, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 71332000 Servicii de inginerie geotehnică, 71327000 Servicii de proiectare a structurilor portante, 42512000 Instalaţii de climatizare, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: D74/OR/0003/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45454100 Reštaurovanie, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 71332000 Geotechnické inžinierske služby, 71327000 Projektovanie nosných konštrukcií, 42512000 Klimatizačné zariadenia, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45454100 Reštaurovanie, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 71332000 Geotechnické inžinierske služby, 71327000 Projektovanie nosných konštrukcií, 42512000 Klimatizačné zariadenia, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie
Možnosti:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: D74/OR/0003/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45454100 Restaureringsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster, 71327000 Bärverksprojektering, 42512000 Installationer för luftkonditionering, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 45454100 Restaureringsarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster, 71327000 Bärverksprojektering, 42512000 Installationer för luftkonditionering, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Optioner: