Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72250000 Услуги по поддържане на системи и оказване на помощ
Допълнителна класификация (cpv): 72611000 Услуги по оказване на техническа помощ в областта на компютърните системи, 72260000 Услуги, свързани със софтуерни продукти, 72300000 Услуги по предаване и обработка на данни, 72230000 Услуги по разработване на поръчков (клиентски) софтуер
Място на изпълнение
Пощенски адрес: ul. Samorządowa 1
Град: Radom
Пощенски код: 26-601
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72250000 System- og supporttjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 72611000 Teknisk support i forbindelse med datamater, 72260000 Programmelrelaterede tjenester, 72300000 Datatjenester, 72230000 Udvikling af kundespecificeret programmel
Udførelsessted
Postadresse: ul. Samorządowa 1
By: Radom
Postnummer: 26-601
449955-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services de maintenance des systèmes et services d'assistance – Świadczenie usług rozwoju i utrzymania Systemu SATOS
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
TitreŚwiadczenie usług rozwoju i utrzymania Systemu SATOS
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług Rozwoju i Utrzymania Systemu SATOS: 1.1. w zakresie zamówienia podstawowego: 1) wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego modyfikacji Systemu obejmujących swym zakresem zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu użytkowanego w KAS w liczbie nieprzekraczającej 450 Osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 4.1 OPZ, zwanych dalej: Rozwojem na Zgłoszenie lub Rozwojem Systemu; 2) świadczenie usługi Utrzymania Systemu zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 5. OPZ, zwanej dalej Utrzymaniem Systemu. 1.2. w zakresie zamówienia objętego opcją: 1) zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu użytkowanego w KAS w ramach Rozwoju na Zgłoszenie, w liczbie nieprzekraczającej 300 Osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 4.1 OPZ; 2) świadczenie usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 5 OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Avis précédent266273-2025
Identifiant internePN/2/26/IATS
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 72250000 Services de maintenance des systèmes et services d'assistance
Nomenclature complémentaire (cpv): 72611000 Services d'assistance technique informatique, 72260000 Services relatifs aux logiciels, 72300000 Services de commutation de données, 72230000 Services de développement de logiciels personnalisés
5. Lot
LotLOT-0001
Description1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług Rozwoju i Utrzymania Systemu SATOS: 1.1. w zakresie zamówienia podstawowego: 1) wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego modyfikacji Systemu obejmujących swym zakresem zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu użytkowanego w KAS w liczbie nieprzekraczającej 450 Osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 4.1 OPZ, zwanych dalej: Rozwojem na Zgłoszenie lub Rozwojem Systemu; 2) świadczenie usługi Utrzymania Systemu zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 5. OPZ, zwanej dalej Utrzymaniem Systemu. 1.2. w zakresie zamówienia objętego opcją: 1) zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu użytkowanego w KAS w ramach Rozwoju na Zgłoszenie, w liczbie nieprzekraczającej 300 Osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 4.1 OPZ; 2) świadczenie usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 5 OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Nomenclature complémentaire (cpv): 72260000 Services relatifs aux logiciels, 72611000 Services d'assistance technique informatique, 72300000 Services de commutation de données, 72230000 Services de développement de logiciels personnalisés
Options
Description des optionsZamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje prawo opcji: 1) zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu użytkowanego w KAS w ramach Rozwoju na Zgłoszenie, w liczbie nieprzekraczającej 300 Osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 4.1 OPZ; 2) świadczenie usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 5 OPZ.
449955-2026 - Nadmetanje
Poljska – Sistemske usluge i usluge potpore – Świadczenie usług rozwoju i utrzymania Systemu SATOS
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest266273-2025
Interna identifikacijska oznakaPN/2/26/IATS
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72250000 Sistemske usluge i usluge potpore
Dodatna klasifikacija (cpv): 72611000 Usluge tehničke računalne potpore, 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom, 72300000 Podatkovne usluge, 72230000 Usluge razvoja programske podrške po narudžbi korisnika
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom, 72611000 Usluge tehničke računalne potpore, 72300000 Podatkovne usluge, 72230000 Usluge razvoja programske podrške po narudžbi korisnika
Opcije
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72611000 Datoru tehniskā atbalsta pakalpojumi, 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi, 72300000 Datu pakalpojumi, 72230000 Klienta vajadzībām pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: ul. Samorządowa 1
Pilsēta: Radom
Pasta indekss: 26-601
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72611000 Tekniskt datastöd, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72300000 Datatjänster, 72230000 Utveckling av kundanpassad programvara
Leveransplats
Postadress: ul. Samorządowa 1
Ort: Radom