2. Процедура
Процедура
Заглавие: Hasselt, Sanering Godsheide Noord fase A&B
Описание: De opdracht behelst vooral: - Opbraak van bestaande wegenis - De aanleg van een riolering - Wegherstellingswerken - Aanleg van nieuwe wegenis - Bouwen van pompstation
Вътрешен идентификатор: R/000736-R/005202
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233120 Строителни и монтажни работи на пътища
Допълнителна класификация (cpv): 45232411 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализации за битови и промишлени отпадъчни води, 45232440 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализационни тръбопроводи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: R/000736-R/005202 - 1
Вътрешен идентификатор: 1
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: R/000736-R/005202
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: R/000736-R/005202 - 1
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: R/000736-R/005202
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233120 Έργα οδοποιίας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45232411 Κατασκευαστικές εργασίες για σωληνώσεις ακάθαρτων υδάτων, 45232440 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς αποχετεύσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: R/000736-R/005202 - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: R/000736-R/005202
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
Additional classification (cpv): 45232411 Foul-water piping construction work, 45232440 Construction work for sewage pipes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: R/000736-R/005202 - 1
Internal identifier: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: R/000736-R/005202
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233120 Teeehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45232411 Reoveetorustike ehitustööd, 45232440 Kanalisatsioonitorude ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: R/000736-R/005202 - 1
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: R/000736-R/005202
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233120 Tienrakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45232411 Likavesiputkistojen rakennustyöt, 45232440 Viemäriputkien rakennustyöt
Ilmoituksen nimi: R/000736-R/005202 - 1
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: R/000736-R/005202
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233120 Travaux de construction de routes
Nomenclature complémentaire (cpv): 45232411 Travaux de construction de canalisations d'eaux usées, 45232440 Travaux de construction de conduites d'eaux d'égouts
Titre: R/000736-R/005202 - 1
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: R/000736-R/005202
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233120 Građevinski radovi na cesti
Dodatna klasifikacija (cpv): 45232411 Građevinski radovi na cijevima za onečišćene vode, 45232440 Građevinski radovi na cijevima za otpadne vode
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: R/000736-R/005202 - 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: R/000736-R/005202
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233120 Közút építése
További osztályozás (cpv): 45232411 Szennyvízcsővezeték építése, 45232440 Szennyvízcső építése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: R/000736-R/005202 - 1
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: R/000736-R/005202
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233120 Lavori di costruzione di strade
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45232411 Lavori di costruzione di condotte per acque reflue, 45232440 Lavori di costruzione per tubazioni di scarico
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: R/000736-R/005202 - 1
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: R/000736-R/005202
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233120 Ceļu būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45232411 Notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi, 45232440 Notekūdeņu cauruļvadu izbūves darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: R/000736-R/005202 - 1
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: R/000736-R/005202
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233120 Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45232411 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' katusi għall-ilma maħmuġ, 45232440 Xogħol tal-kostruzzjoni għall-katusi tad-drenaġġ
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: R/000736-R/005202 - 1
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: R/000736-R/005202
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen, 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: R/000736-R/005202
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233120 Lucrări de construcţii de drumuri
Clasificare suplimentară (cpv): 45232411 Lucrări de construcţii de canalizări de ape reziduale, 45232440 Lucrări de construcţii de conducte de ape reziduale
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: R/000736-R/005202
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233120 Stavebné práce na výstavbe ciest
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45232411 Stavebné práce na potrubiach na znečistenú vodu, 45232440 Stavebné práce na stavbe kanalizačných vedení
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: R/000736-R/005202 - 1
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: R/000736-R/005202
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233120 Gradbena dela na cestah
Dodatna klasifikacija (cpv): 45232411 Gradbena dela na ceveh za umazano vodo, 45232440 Gradbena dela na kanalizacijskih ceveh
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1