See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Organizirani prilagođeni prijevoz učenika s teškoćama u razvoju za školsku godinu 2026./2027., 2027./2028., 2028./2029., 2029./2030.
Описание: Organizirani prilagođeni prijevoz učenika s teškoćama u razvoju Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec za nastavnu godinu 2026./2027., 2027./2028., 2028./2029. i 2029./2030. Prijevoz se odvija sukladno članku 69. stavku 4. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23, 156/23), vezanim propisima te Odlukom Povjerenstva o potrebi organiziranog prilagođenog prijevoza učenika s većim teškoćama u razvoju COO Čakovec. U slučaju posebnih, izvanrednih uvjeta prijevoza poput proglašenja epidemije bolesti, ratnog stanja, pružatelj usluge prijevoza dužan je prilagoditi uvjete prijevoza za učenike u skladu sa mjerama i uputama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te nadležnog Ministarstva. Izračun se radi na bazi auto-dana, a relacije i broj učenika u prijevozu predviđeni su okvirno, prema trenutno dostupnim podacima za koje je potreban prijevoz. Broj učenika tijekom školske godine varira iz razloga što se učenici koji više ne mogu pohađati redovnu školu mogu upisati u Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec temeljem rješenja Ureda državne uprave. Isto tako pojedini učenici Centra za odgoj i obrazovanje mogu se tijekom školske godine ispisati ili prijeći u druge ustanove.
Вътрешен идентификатор: JNVV 1/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Описание: Organizirani prilagođeni prijevoz učenika s teškoćama u razvoju Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec za školsku godinu 2026./2027., 2027./2028., 2028./2029. i 2029./2030. Prijevoz se odvija sukladno članku 69. stavku 4. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23, 156/23), vezanim propisima te Odlukom Povjerenstva o potrebi organiziranog prilagođenog prijevoza učenika s većim teškoćama u razvoju COO Čakovec. U slučaju posebnih, izvanrednih uvjeta prijevoza poput proglašenja epidemije bolesti, ratnog stanja, pružatelj usluge prijevoza dužan je prilagoditi uvjete prijevoza za učenike u skladu sa mjerama i uputama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te nadležnog Ministarstva. Izračun se radi na bazi auto-dana, a relacije i broj učenika u prijevozu predviđeni su okvirno, prema trenutno dostupnim podacima za koje je potreban prijevoz. Broj učenika tijekom školske godine varira iz razloga što se učenici koji više ne mogu pohađati redovnu školu mogu upisati u Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec temeljem rješenja Ureda državne uprave. Isto tako pojedini učenici Centra za odgoj i obrazovanje mogu se tijekom školske godine ispisati ili prijeći u druge ustanove. Ostali neophodni podaci za pripremu što kvalitetnije ponude nalaze se u privitku dokumentacije - "Tehničke specifikacije 2026.docx".
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JNVV 1/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JNVV 1/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JNVV 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Internal identifier: JNVV 1/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JNVV 1/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JNVV 1/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 60130000 Eriotstarbelised maanteetranspordi reisijateveoteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JNVV 1/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JNVV 1/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60130000 Services spécialisés de transport routier de passagers
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JNVV 1/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JNVV 1/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 60130000 Servizi speciali di trasporto passeggeri su strada
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JNVV 1/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60130000 Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: JNVV 1/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JNVV 1/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60130000 Servizzi ta' trasport b'għan speċjali tal-passiġġieri bit-triq
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: JNVV 1/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: JNVV 1/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60130000 Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica
449981-2026 - Súťaž
Chorvátsko – Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely – Organizirani prilagođeni prijevoz učenika s teškoćama u razvoju za školsku godinu 2026./2027., 2027./2028., 2028./2029., 2029./2030.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorJNVV 1/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Hlavné prvky postupuOtvoreni postupak
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
5. Časť
ČasťLOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JNVV 1/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JNVV 1/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000