2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych, przenośnych, monitorów, zewnętrznych i wewnętrznych części komputerowych oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych, przenośnych, monitorów, zewnętrznych i wewnętrznych części komputerowych oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 2 Zadania: Zadanie nr 1 – Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów oraz części wewnętrznych i zewnętrznych. Zadanie nr 2 – Zakup i dostawa notebooków oraz części zewnętrznych.
Вътрешен идентификатор: DZiK-DZP.2920.11.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 30237200 Компютърни аксесоари, 30234000 Носители за съхраняване на информация, 30231300 Дисплеи, 30213000 Персонални компютри, 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie nr 1 – Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów oraz części wewnętrznych i zewnętrznych.
Описание: Zadanie nr 1 – Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów oraz części wewnętrznych i zewnętrznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w Załączniku nr 1A do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 1
Допълнителна класификация (cpv): 30237200 Компютърни аксесоари, 30234000 Носители за съхраняване на информация, 30231300 Дисплеи, 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2 – Zakup i dostawa notebooków oraz części zewnętrznych.
Описание: Zadanie nr 2 – Zakup i dostawa notebooków oraz części zewnętrznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w Załączniku nr 1A do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 2
Допълнителна класификация (cpv): 30237200 Компютърни аксесоари, 30234000 Носители за съхраняване на информация, 30213000 Персонални компютри, 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZiK-DZP.2920.11.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
Další klasifikace (cpv): 30237200 Počítačová příslušenství, 30234000 Média pro ukládání dat, 30231300 Zobrazovací jednotky, 30213000 Osobní počítače, 48000000 Balíky programů a informační systémy
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Zadanie nr 1
Další klasifikace (cpv): 30237200 Počítačová příslušenství, 30234000 Média pro ukládání dat, 30231300 Zobrazovací jednotky, 48000000 Balíky programů a informační systémy
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Zadanie nr 2
Další klasifikace (cpv): 30237200 Počítačová příslušenství, 30234000 Média pro ukládání dat, 30213000 Osobní počítače, 48000000 Balíky programů a informační systémy
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30234000 Speichermedien, 30231300 Bildschirme, 30213000 Personalcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30234000 Speichermedien, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30234000 Speichermedien, 30213000 Personalcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZiK-DZP.2920.11.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30234000 Μέσα αποθήκευσης, 30231300 Οθόνες απεικόνισης, 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30234000 Μέσα αποθήκευσης, 30231300 Οθόνες απεικόνισης, 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30234000 Μέσα αποθήκευσης, 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
449987-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDZiK-DZP.2920.11.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 30237200 Accesorios informáticos, 30234000 Soportes de almacenamiento, 30231300 Pantallas de visualización, 30213000 Ordenadores personales, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoZadanie nr 1
Clasificación adicional (cpv): 30237200 Accesorios informáticos, 30234000 Soportes de almacenamiento, 30231300 Pantallas de visualización, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
LoteLOT-0002
Identificador internoZadanie nr 2
Clasificación adicional (cpv): 30237200 Accesorios informáticos, 30234000 Soportes de almacenamiento, 30213000 Ordenadores personales, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZiK-DZP.2920.11.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 30237200 Tietokoneiden lisävarusteet, 30234000 Muistivälineet, 30231300 Näyttimet, 30213000 PC:t, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 1
Lisäluokitus (cpv): 30237200 Tietokoneiden lisävarusteet, 30234000 Muistivälineet, 30231300 Näyttimet, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 2
Lisäluokitus (cpv): 30237200 Tietokoneiden lisävarusteet, 30234000 Muistivälineet, 30213000 PC:t, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZiK-DZP.2920.11.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 30237200 Accessoires informatiques, 30234000 Supports de mémoire, 30231300 Écrans de visualisation, 30213000 Ordinateurs personnels, 48000000 Logiciels et systèmes d'information
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: Zadanie nr 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 30237200 Accessoires informatiques, 30234000 Supports de mémoire, 30231300 Écrans de visualisation, 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: Zadanie nr 2
Nomenclature complémentaire (cpv): 30237200 Accessoires informatiques, 30234000 Supports de mémoire, 30213000 Ordinateurs personnels, 48000000 Logiciels et systèmes d'information
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZiK-DZP.2920.11.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Aicmiú breise (cpv): 30237200 Computer accessories, 30234000 Storage media, 30231300 Display screens, 30213000 Personal computers, 48000000 Software package and information systems
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 1
Aicmiú breise (cpv): 30237200 Computer accessories, 30234000 Storage media, 30231300 Display screens, 48000000 Software package and information systems
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 2
Aicmiú breise (cpv): 30237200 Computer accessories, 30234000 Storage media, 30213000 Personal computers, 48000000 Software package and information systems
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZiK-DZP.2920.11.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
További osztályozás (cpv): 30237200 Számítógépes tartozékok, 30234000 Tárolóeszközök, 30231300 Kijelző képernyők, 30213000 Személyi számítógépek, 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Zadanie nr 1
További osztályozás (cpv): 30237200 Számítógépes tartozékok, 30234000 Tárolóeszközök, 30231300 Kijelző képernyők, 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Zadanie nr 2
További osztályozás (cpv): 30237200 Számítógépes tartozékok, 30234000 Tárolóeszközök, 30213000 Személyi számítógépek, 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZiK-DZP.2920.11.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30237200 Kompiuterio priedai, 30234000 Atminties terpės, 30231300 Displėjaus ekranai, 30213000 Asmeniniai kompiuteriai, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30237200 Kompiuterio priedai, 30234000 Atminties terpės, 30231300 Displėjaus ekranai, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30237200 Kompiuterio priedai, 30234000 Atminties terpės, 30213000 Asmeniniai kompiuteriai, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
449987-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsDZiK-DZP.2920.11.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 30237200 Datoru piederumi, 30234000 Atmiņas vide, 30231300 Displeja ekrāni, 30213000 Personālie datori, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 1
Papildu klasifikācija (cpv): 30237200 Datoru piederumi, 30234000 Atmiņas vide, 30231300 Displeja ekrāni, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 2
Papildu klasifikācija (cpv): 30237200 Datoru piederumi, 30234000 Atmiņas vide, 30213000 Personālie datori, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZiK-DZP.2920.11.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30237200 Aċċessorji tal-kompjuter, 30234000 Medj tal-ħażna, 30231300 Display screens, 30213000 Kompjuters personali, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Zadanie nr 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30237200 Aċċessorji tal-kompjuter, 30234000 Medj tal-ħażna, 30231300 Display screens, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Zadanie nr 2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30237200 Aċċessorji tal-kompjuter, 30234000 Medj tal-ħażna, 30213000 Kompjuters personali, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
449987-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeDZiK-DZP.2920.11.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30237200 Computertoebehoren, 30234000 Geheugenmedia, 30231300 Beeldschermen, 30213000 Personal computers, 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeZadanie nr 1
Aanvullende classificatie (cpv): 30237200 Computertoebehoren, 30234000 Geheugenmedia, 30231300 Beeldschermen, 48000000 Software en informatiesystemen
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeZadanie nr 2
Aanvullende classificatie (cpv): 30237200 Computertoebehoren, 30234000 Geheugenmedia, 30213000 Personal computers, 48000000 Software en informatiesystemen
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZiK-DZP.2920.11.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30237200 Akcesoria komputerowe, 30234000 Nośniki do przechowywania, 30231300 Monitory ekranowe, 30213000 Komputery osobiste, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30237200 Akcesoria komputerowe, 30234000 Nośniki do przechowywania, 30231300 Monitory ekranowe, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30237200 Akcesoria komputerowe, 30234000 Nośniki do przechowywania, 30213000 Komputery osobiste, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: DZiK-DZP.2920.11.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Classificação adicional (cpv): 30237200 Acessórios para computadores, 30234000 Suportes de memória, 30231300 Visores, 30213000 Computadores pessoais, 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Zadanie nr 1
Classificação adicional (cpv): 30237200 Acessórios para computadores, 30234000 Suportes de memória, 30231300 Visores, 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Zadanie nr 2
Classificação adicional (cpv): 30237200 Acessórios para computadores, 30234000 Suportes de memória, 30213000 Computadores pessoais, 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Clasificare suplimentară (cpv): 30237200 Accesorii pentru computere, 30234000 Suporturi de memorie, 30231300 Ecrane de afişare, 30213000 Computere personale, 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
Identificator intern: Zadanie nr 1
Clasificare suplimentară (cpv): 30237200 Accesorii pentru computere, 30234000 Suporturi de memorie, 30231300 Ecrane de afişare, 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
Identificator intern: Zadanie nr 2
Clasificare suplimentară (cpv): 30237200 Accesorii pentru computere, 30234000 Suporturi de memorie, 30213000 Computere personale, 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
449987-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorDZiK-DZP.2920.11.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 30237200 Pribor za računalnike, 30234000 Pomnilni mediji, 30231300 Zasloni (za prikaz), 30213000 Osebni računalniki, 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorZadanie nr 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 30237200 Pribor za računalnike, 30234000 Pomnilni mediji, 30231300 Zasloni (za prikaz), 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorZadanie nr 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 30237200 Pribor za računalnike, 30234000 Pomnilni mediji, 30213000 Osebni računalniki, 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi