449993-2026 - Състезателна процедура
Полша – Наблюдение на околната среда за цели, различни от тези на строителството – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеMonitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Описание1. Przedsięwzięcie składa się z dwóch grup zadań: pierwszej grupy dotyczącej monitoringu i klasyfikacji stanu lub potencjału ekologicznego ichtiofauny śródlądowej (tzw. grupa ichtiofaunistyczna) oraz drugiej grupy monitoringu i klasyfikacji wybranych substancji priorytetowych w tkankach ryb i skorupiaków/mięczaków (biota – tzw. grupa chemiczna). Bezpośrednim celem zamówienia w grupie zadań ichtiofaunistycznych jest wykonanie połowu ryb rzecznych i jeziornych, ich pomiaru oraz wykonanie na tej podstawie klasyfikacji stanu lub potencjału ekologicznego jednolitych części wód powierzchniowych, zgodnie z metodykami opisanymi w „Podręczniku do monitoringu elementów biologicznych i klasyfikacji stanu ekologicznego wód powierzchniowych. Aktualizacja metod” GIOŚ 2020 lub ich modyfikacją przedstawioną przez Zamawiającego. Dodatkowo Wykonawca zapewni obsługę ekspercką w pokrewnym zakresie tematycznym. Bezpośrednim celem zamówienia w grupie zadań chemicznych jest wykonanie badań analitycznych substancji priorytetowych w ramach monitoringu bioty w wodach rzek i jezior, według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE na potrzeby wykonania oceny stanu chemicznego jednolitych części wód powierzchniowych. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Вътрешен идентификаторDAG-WZP.26.1.31.2026.MRJBS
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 90711500 Наблюдение на околната среда за цели, различни от тези на строителството
Допълнителна класификация (cpv): 90713000 Консултантски услуги по проблемите на околната среда
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
449993-2026 - Zadávání
Polsko – Ekologické monitorování v jiných případech než u stavby – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorDAG-WZP.26.1.31.2026.MRJBS
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90711500 Ekologické monitorování v jiných případech než u stavby
Další klasifikace (cpv): 90713000 Poradenské služby související s otázkami životního prostředí
5. Část
ČástLOT-0001
449993-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Miljømonitering for andet end bygge- og anlægsarbejder – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDDAG-WZP.26.1.31.2026.MRJBS
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90711500 Miljømonitering for andet end bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 90713000 Rådgivning i forbindelse med miljøspørgsmål
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
449993-2026 - Wettbewerb
Polen – Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDAG-WZP.26.1.31.2026.MRJBS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
LosLOT-0001
449993-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Περιβαλλοντική παρακολούθηση, εκτός αυτής που προορίζεται για κατασκευαστικά έργα – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόDAG-WZP.26.1.31.2026.MRJBS
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90711500 Περιβαλλοντική παρακολούθηση, εκτός αυτής που προορίζεται για κατασκευαστικά έργα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90713000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για περιβαλλοντικά ζητήματα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
449993-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Surveillance de l'environnement autre que pour la construction – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneDAG-WZP.26.1.31.2026.MRJBS
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90711500 Surveillance de l'environnement autre que pour la construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 90713000 Services de conseils environnementaux
5. Lot
LotLOT-0001
449993-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Environmental monitoring other than for construction – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDAG-WZP.26.1.31.2026.MRJBS
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90711500 Environmental monitoring other than for construction
Aicmiú breise (cpv): 90713000 Environmental issues consultancy services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
449993-2026 - Gara
Polonia – Monitoraggio ambientale diverso da quello per costruzioni – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDAG-WZP.26.1.31.2026.MRJBS
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90711500 Monitoraggio ambientale diverso da quello per costruzioni
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90713000 Servizi di consulenza per questioni ambientali
5. Lotto
LottoLOT-0001
449993-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDAG-WZP.26.1.31.2026.MRJBS
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90711500 Aplinkos stebėjimas (ne statyboms)
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90713000 Konsultacijų aplinkosaugos klausimais paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
449993-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Monitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanej – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorDAG-WZP.26.1.31.2026.MRJBS
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90711500 Monitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90713000 Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
449993-2026 - Concurso
Polónia – Monitorização ambiental fora do âmbito da construção – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90711500 Monitorização ambiental fora do âmbito da construção
Classificação adicional (cpv): 90713000 Serviços de consultoria sobre questões ambientais
5. Lote
LoteLOT-0001
449993-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Monitorizare de mediu, alta decât cea pentru construcţii – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internDAG-WZP.26.1.31.2026.MRJBS
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90711500 Monitorizare de mediu, alta decât cea pentru construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 90713000 Servicii de consultanţă în probleme de mediu
449993-2026 - Súťaž
Poľsko – Monitorovanie životného prostredia v iných prípadoch ako v súvislosti so stavbou – Monitoring i klasyfikacja ichtiofauny śródlądowej według Dyrektywy 2000/60/WE oraz bioty według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90711500 Monitorovanie životného prostredia v iných prípadoch ako v súvislosti so stavbou
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90713000 Konzultačné služby týkajúce sa otázok životného prostredia
5. Časť
ČasťLOT-0001