2. Процедура
Процедура
Заглавие: Ontwerp en leiding van de aanleg van de publieke ruimte voor het project 'Klein Rusland' te Zelzate
Описание: Ontwerp en leiding van de aanleg van de publieke ruimte voor het project 'Klein Rusland' te Zelzate
Вътрешен идентификатор: WI 89B87F07
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71311210 Технически препоръки и консултации по изграждане на автомагистрали
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: WI 89B87F07 - 1
Вътрешен идентификатор: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: WI 89B87F07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311210 Beratung im Bereich Straßenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WI 89B87F07 - 1
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: WI 89B87F07
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71311210 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα αυτοκινητοδρόμων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: WI 89B87F07 - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WI 89B87F07
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71311210 Highways consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: WI 89B87F07 - 1
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: WI 89B87F07
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71311210 Servicios de consultoría en materia de carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: WI 89B87F07 - 1
Identificador interno: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: WI 89B87F07
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71311210 Tienrakentamista koskevat konsulttipalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: WI 89B87F07 - 1
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: WI 89B87F07
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71311210 Services de conseil en matière d'autoroutes
Titre: WI 89B87F07 - 1
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: WI 89B87F07
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71311210 Savjetodavne usluge u području autocesta
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: WI 89B87F07 - 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: WI 89B87F07
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71311210 Greitkelių konsultacinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: WI 89B87F07 - 1
Vidaus identifikatorius: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: WI 89B87F07
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71311210 Servizzi ta' konsulenza ta' toroq arterjali ewlenija
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: WI 89B87F07 - 1
Identifikatur intern: 1
450009-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeWI 89B87F07
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71311210 Adviezen inzake wegenbouw
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelWI 89B87F07 - 1
Interne identificatiecode1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: WI 89B87F07
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71311210 Usługi doradcze w zakresie autostrad
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: WI 89B87F07 - 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71311210 Serviços de consultoria em matéria de vias rápidas
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: WI 89B87F07
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71311210 Servicii de consultanţă privind autostrăzile
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: WI 89B87F07
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71311210 Poradenské služby pre oblasť diaľnic
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: WI 89B87F07 - 1
Interný identifikátor: 1
450009-2026 - Javni razpis
Belgija – Storitve svetovanja na področju gradnje daljinskih cest – Ontwerp en leiding van de aanleg van de publieke ruimte voor het project 'Klein Rusland' te Zelzate
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorWI 89B87F07
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71311210 Storitve svetovanja na področju gradnje daljinskih cest
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovWI 89B87F07 - 1
Notranji identifikator1