See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Overheidsopdracht voor het onderschrijven van een nieuwe groepsverzekeringspolis met als begunstigden de personeelsleden van het Vlaams Datanutsbedrijf - Athumi
Описание: Het voorwerp van de opdracht bestaat uit het onderschrijven van nieuwe groepsverzekeringspolis en bonusplan met als begunstigden de personeelsleden van het Vlaams Datanutsbedrijf. De groepsverzekering behoort tot het type Tak 21 producten.
Вътрешен идентификатор: DNB-Groepsverzekering2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66522000 Услуги на осигурителни фондове, свързани с групово осигуряване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: DNB-Groepsverzekering2026 - 1
Описание: Groepsverzekering en bonusplan voor de personeelsleden van Athumi (Tak 21).
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DNB-Groepsverzekering2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 66522000 Skupinové důchodové zabezpečení
5. Část
Část: LOT-0001
Název: DNB-Groepsverzekering2026 - 1
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DNB-Groepsverzekering2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 66522000 Kollektive pensionsforsikringer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: DNB-Groepsverzekering2026 - 1
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DNB-Groepsverzekering2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66522000 Altersvorsorge (Gruppenversicherungen)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66522000 Ühise pensionifondi teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: DNB-Groepsverzekering2026 - 1
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DNB-Groepsverzekering2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66522000 Services de retraite collective
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: DNB-Groepsverzekering2026 - 1
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DNB-Groepsverzekering2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66522000 Skupne mirovinske usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: DNB-Groepsverzekering2026 - 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DNB-Groepsverzekering2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66522000 Servizi di fondi pensione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: DNB-Groepsverzekering2026 - 1
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DNB-Groepsverzekering2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66522000 Kolektyvinių pensijų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: DNB-Groepsverzekering2026 - 1
Vidaus identifikatorius: 1
Iekšējais identifikators: DNB-Groepsverzekering2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66522000 Pensiju pakalpojumu produktu grupa
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DNB-Groepsverzekering2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66522000 Servizzi tal-penzjoni ta' gruppi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: DNB-Groepsverzekering2026 - 1
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: DNB-Groepsverzekering2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66522000 Pensioenen (groepsregelingen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66522000 Skupinové dôchodkové zabezpečenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: DNB-Groepsverzekering2026 - 1
Interný identifikátor: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DNB-Groepsverzekering2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66522000 Gruppensionsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1