450060-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по създаване и поддържане на зелени площи – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеKonserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
ОписаниеPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na obszarze działalności Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Zarządu Zlewni w Stargardzie, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta. Teren wykonywania zamówienia - NW Goleniów I, NW Goleniów II, NW Goleniów III, NW Pyrzyce i NW Stargard będących w administracji Zarządu Zlewni w Stargardzie. Zamówienie zostało podzielone przez Zamawiającego na 5 części. Celem przeprowadzenia niniejszego postępowania jest zawarcie 5 umów ramowych po jednej dla każdej z części postępowania, pomiędzy Zamawiającym a maksymalnie dziesięcioma Wykonawcami dla każdej części, w celu ustalenia warunków zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2028 r., zwanych dalej „zamówieniami cząstkowymi”. Wskazane ilości (obmiar) w „Wykazach cen” mają charakter wielkości orientacyjnych. Stosownie do przepisów ustawy Pzp, umowa ramowa nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do udzielenia na jej podstawie jakichkolwiek przyszłych zamówień. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификаторSZ.ROZ.270.2.37.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи
Допълнителна класификация (cpv): 90721800 Услуги, свързани с предпазването от природни рискове или опасности, 45246000 Строителни и монтажни работи по регулиране на реки и водни потоци, 45246400 Защитни речни съоръжения срещу наводнения
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów I
ОписаниеPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na obszarze działalności Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Zarządu Zlewni w Stargardzie, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta. Teren wykonywania zamówienia - NW Goleniów I.
Вътрешен идентификаторCzęść 1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęść 2 - Nadzór Wodny Goleniów II
ОписаниеPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na obszarze działalności Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Zarządu Zlewni w Stargardzie, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta. Teren wykonywania zamówienia - NW Goleniów II.
Вътрешен идентификаторCzęść 2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCzęść 3 - Nadzór Wodny Goleniów III
ОписаниеPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na obszarze działalności Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Zarządu Zlewni w Stargardzie, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta. Teren wykonywania zamówienia - NW Goleniów III.
Вътрешен идентификаторCzęść 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
ОписаниеPrzedmiotem umowy jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na obszarze działalności Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Zarządu Zlewni w Stargardzie, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta. Teren wykonywania zamówienia - NW Pyrzyce.
Вътрешен идентификаторCzęść 4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Вътрешен идентификаторCzęść 5
450060-2026 - Zadávání
Polsko – Služby vysazování a údržby zelených ploch – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorSZ.ROZ.270.2.37.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
Další klasifikace (cpv): 90721800 Ochrana před přírodními riziky a nebezpečími, 45246000 Regulace řek a ochrana před povodněmi, 45246400 Prevence záplav
5. Část
ČástLOT-0001
NázevCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów I
Interní identifikátorCzęść 1
ČástLOT-0002
NázevCzęść 2 - Nadzór Wodny Goleniów II
Interní identifikátorCzęść 2
ČástLOT-0003
Interní identifikátorCzęść 3
ČástLOT-0004
NázevCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Interní identifikátorCzęść 4
ČástLOT-0005
NázevCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Interní identifikátorCzęść 5
450060-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDSZ.ROZ.270.2.37.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
Supplerende klassifikation (cpv): 90721800 Beskyttelse mod naturkatastrofer, 45246000 Arbejder til vandløbsregulering og sikring mod oversvømmelser, 45246400 Arbejder til sikring mod oversvømmelser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów I
Intern IDCzęść 1
DelkontraktLOT-0002
TitelCzęść 2 - Nadzór Wodny Goleniów II
Intern IDCzęść 2
DelkontraktLOT-0003
Intern IDCzęść 3
DelkontraktLOT-0004
TitelCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Intern IDCzęść 4
DelkontraktLOT-0005
TitelCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Intern IDCzęść 5
450060-2026 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungSZ.ROZ.270.2.37.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Interne KennungCzęść 5
450060-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόSZ.ROZ.270.2.37.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90721800 Υπηρεσίες προστασίας από φυσικούς υπαρκτούς ή δυνητικούς κινδύνους, 45246000 Έργα ρύθμισης ροής ποταμού και αντιπλημμυρικά έργα, 45246400 Αντιπλημμυρικά έργα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów I
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 1
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 2
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 3
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 4
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 5
450060-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoSZ.ROZ.270.2.37.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
Clasificación adicional (cpv): 90721800 Servicios de protección contra los riesgos o peligros naturales, 45246000 Trabajos de regulación y control del caudal fluvial, 45246400 Obras de protección contra inundaciones
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów I
Identificador internoCzęść 1
LoteLOT-0002
Identificador internoCzęść 2
LoteLOT-0003
Identificador internoCzęść 3
LoteLOT-0004
TítuloCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Identificador internoCzęść 4
LoteLOT-0005
TítuloCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Identificador internoCzęść 5
450060-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusSZ.ROZ.270.2.37.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90721800 Loodusriskide või looduslike ohutegurite vastased kaitseteenused, 45246000 Jõgede veetaseme reguleerimise tööd ja tulvavee tõrjumise tööd, 45246400 Üleujutuste-vastased kindlustustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusCzęść 1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusCzęść 2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusCzęść 3
OsaLOT-0004
PealkiriCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Sisemine tunnusCzęść 4
OsaLOT-0005
PealkiriCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Sisemine tunnusCzęść 5
450060-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Réalisation et entretien d'espaces verts – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneSZ.ROZ.270.2.37.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 77310000 Réalisation et entretien d'espaces verts
Nomenclature complémentaire (cpv): 90721800 Services de protection contre les risques ou dangers naturels, 45246000 Ouvrages de régularisation des cours d'eau et de maîtrise des crues, 45246400 Ouvrages de protection contre les inondations
5. Lot
LotLOT-0001
TitreCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów I
Identifiant interneCzęść 1
LotLOT-0002
TitreCzęść 2 - Nadzór Wodny Goleniów II
Identifiant interneCzęść 2
LotLOT-0003
Identifiant interneCzęść 3
LotLOT-0004
TitreCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Identifiant interneCzęść 4
LotLOT-0005
TitreCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Identifiant interneCzęść 5
450060-2026 - Nadmetanje
Poljska – Usluge sadnje i održavanja zelenih površina – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaSZ.ROZ.270.2.37.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina
Dodatna klasifikacija (cpv): 90721800 Usluge zaštite od prirodnih nepogoda ili opasnosti, 45246000 Radovi regulacije rijeke i radovi za zaštitu od poplava, 45246400 Radovi na zaštiti od poplava
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów I
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaCzęść 2
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznakaCzęść 3
GrupaLOT-0004
NaslovCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Interna identifikacijska oznakaCzęść 4
GrupaLOT-0005
NaslovCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Interna identifikacijska oznakaCzęść 5
450060-2026 - Verseny
Lengyelország – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóSZ.ROZ.270.2.37.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90721800 Természeti kockázatok vagy veszélyek elleni védekezéssel kapcsolatos szolgáltatások, 45246000 Folyószabályozási és árvízvédelmi munkák, 45246400 Árvízmegelőzés
5. Rész
RészLOT-0001
CímCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów I
Belső azonosítóCzęść 1
RészLOT-0002
CímCzęść 2 - Nadzór Wodny Goleniów II
Belső azonosítóCzęść 2
RészLOT-0003
CímCzęść 3 - Nadzór Wodny Goleniów III
Belső azonosítóCzęść 3
RészLOT-0004
CímCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Belső azonosítóCzęść 4
RészLOT-0005
CímCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Belső azonosítóCzęść 5
450060-2026 - Konkurss
Polija – Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsSZ.ROZ.270.2.37.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90721800 Dabas risku vai draudu aizsardzības pakalpojumi, 45246000 Upju teces regulēšanas un plūdu kontroles būves, 45246400 Plūdu novēršanas darbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsCzęść 1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsCzęść 2
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikatorsCzęść 3
DaļaLOT-0004
NosaukumsCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Iekšējais identifikatorsCzęść 4
DaļaLOT-0005
NosaukumsCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Iekšējais identifikatorsCzęść 5
450060-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internSZ.ROZ.270.2.37.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90721800 Servizzi ta' ħarsien minn riskji jew perikli naturali, 45246000 Xogħlijiet tar-regolar tax-xmajjar u tal-kontroll ta’ l-għarar, 45246400 Xogħlijiet tal-prevenzjoni ta’ l-għarar
5. Lott
LottLOT-0001
TitluCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów I
Identifikatur internCzęść 1
LottLOT-0002
TitluCzęść 2 - Nadzór Wodny Goleniów II
Identifikatur internCzęść 2
LottLOT-0003
Identifikatur internCzęść 3
LottLOT-0004
TitluCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Identifikatur internCzęść 4
LottLOT-0005
TitluCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Identifikatur internCzęść 5
450060-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorSZ.ROZ.270.2.37.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90721800 Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami, 45246000 Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej, 45246400 Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów I
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułCzęść 2 - Nadzór Wodny Goleniów II
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 5
450060-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes – Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania ZZ w Stargardzie poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta (umowa ramowa).
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes
Classificação adicional (cpv): 90721800 Serviços de protecção contra riscos ou perigos naturais, 45246000 Obras de regularização dos cursos de água e de controlo das cheias, 45246400 Obras de prevenção das cheias
450060-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77310000 Výsadba a údržba zelených plôch
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90721800 Služby na ochranu pred prírodnými rizikami a nebezpečenstvami, 45246000 Regulácia riek a protipovodňové práce, 45246400 Protipovodňové práce
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów I
Interný identifikátorCzęść 1
ČasťLOT-0002
NázovCzęść 2 - Nadzór Wodny Goleniów II
Interný identifikátorCzęść 2
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorCzęść 3
ČasťLOT-0004
NázovCzęść 4 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Interný identifikátorCzęść 4
ČasťLOT-0005
NázovCzęść 5 - Nadzór Wodny Stargard
Interný identifikátorCzęść 5