450102-2026 - Състезателна процедура
България – Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеДоставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
ОписаниеПоръчката включва: доставка до мястото на монтаж, монтаж, инсталиране, тестване и въвеждане в експлоатация, прехвърляне на собствеността, обучение на персонала и осигуряване на гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения. Оферираната апаратура следва да отговарят напълно на всички изисквания на Възложителя, посочени в Техническите спецификации (Приложение № 1) от документацията за обществена поръчка. Участник, предложил апарат, който не отговаря на някое от посочените в Техническите спецификации изисквания, ще бъде отстранен от участие. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор594285
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
450102-2026 - Zadávání
Bulharsko – Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor594285
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
5. Část
ČástLOT-0001
450102-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID594285
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
450102-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung594285
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
450102-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό594285
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
450102-2026 - Competition
Bulgaria – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier594285
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
LotLOT-0001
450102-2026 - Licitación
Bulgaria – Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno594285
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
LoteLOT-0001
450102-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste594285
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
5. Osa
OsaLOT-0001
450102-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne594285
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
450102-2026 - Verseny
Bulgária – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító594285
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
5. Rész
RészLOT-0001
450102-2026 - Gara
Bulgaria – Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno594285
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
5. Lotto
LottoLOT-0001
450102-2026 - Konkurss
Bulgārija – Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators594285
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
5. Daļa
DaļaLOT-0001
450102-2026 - Kompetizzjoni
Il-Bulgarija – Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern594285
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
5. Lott
LottLOT-0001
450102-2026 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator594285
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
450102-2026 - Concurso
Bulgária – Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos)
450102-2026 - Súťaž
Bulharsko – Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor594285
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
5. Časť
ČasťLOT-0001
450102-2026 - Konkurrensutsättning
Bulgarien – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на настолен 3D биопринтер за биоприложения за нуждите на Институт по електроника към БАН
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare594285
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001