450143-2026 - Състезателна процедура
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги - Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Следгаранционно сервизно и техническо обслужване, профилактика, диагностика и ремонт на превозните средства (селскостопански машини; транспортно оборудване; машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване), стопанисвани от ТП ДЛС „Женда“, включително доставка на резервни части и консумативи за превозни средства, за срок от 24 месеца по обособени позиции“.
ОписаниеСледгаранционно сервизно и техническо обслужване, профилактика, диагностика и ремонт на превозните средства (селскостопански машини; транспортно оборудване; машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване), стопанисвани от ТП ДЛС „Женда“, включително доставка на резервни части и консумативи за превозни средства, за срок от 24 месеца по обособени позиции“. ОП 1: „Следгаранционно сервизно и техническо обслужване, профилактика, диагностика и ремонт на моторни превозни средства (в т.ч. мотоциклети, автомобили, микробуси, камиони, самосвали, каросерии, ремаркета и полуремаркета), включително доставка на резервни частни и консумативи“; ​​​​​​​ ОП 2: „Монтаж, демонтаж, лепене и баланс на гуми за лекотоварни и тежкотоварни автомобили, селскостопански машини и машини за извършване на изкопно-насипни работи, изправяне на джанти“; Услугата включва извършване на техническо обслужване и ремонт на моторни превозни средства, както следва - сервизно обслужване в пълен обем и периодичност, съгласно предписанията на производителя на съответната марка моторно превозно средство; ремонти, включително доставка на резервни части; тенекеджийско-бояджийски дейности; монтаж, демонтаж и лепене на гуми.
Вътрешен идентификатор589820
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Допълнителен характер на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 50100000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на превозни средства и свързаното с тях оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеОП 1: „Следгаранционно сервизно и техническо обслужване, профилактика, диагностика и ремонт на моторни превозни средства (в т.ч. мотоциклети, автомобили, микробуси, камиони, самосвали, каросерии, ремаркета и полуремаркета), включително доставка на резервни частни и консумативи“;
ОписаниеУслугата включва извършване на техническо обслужване и ремонт на моторни превозни средства, както следва - сервизно обслужване в пълен обем и периодичност, съгласно предписанията на производителя на съответната марка моторно превозно средство; ремонти, включително доставка на резервни части; ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор589821
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеОП 2: „Монтаж, демонтаж, лепене и баланс на гуми за лекотоварни и тежкотоварни автомобили, селскостопански машини и машини за извършване на изкопно-насипни работи, изправяне на джанти“;
ОписаниеУслугата включва извършване на техническо обслужване и ремонт на моторни превозни средства, както следва - сервизно обслужване в пълен обем и периодичност, съгласно предписанията на производителя на съответната марка моторно превозно средство; ремонти, включително доставка на резервни части; тенекеджийско-бояджийски дейности; монтаж, демонтаж и лепене на гуми. ​​​​​​​​​​​​​​
Вътрешен идентификатор589825
Основна класификация (cpv): 50116500 Услуги по ремонт, регулиране и балансиране на гумите на автомобилите
450143-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby - Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor589820
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Další charakteristika zakázkyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 50100000 Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim a související služby
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor589821
ČástLOT-0002
Interní identifikátor589825
Hlavní klasifikace (cpv): 50116500 Opravy pneumatik, vč instalace a montáže a vyvažování
450143-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες - Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό589820
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50100000 Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και παρεπόμενες υπηρεσίες για οχήματα και συναφή εξοπλισμό
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό589821
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό589825
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50116500 Υπηρεσίες επισκευής, προσαρμογής και ζυγοστάθμισης ελαστικών
450143-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier589820
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Additional nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier589821
LotLOT-0002
Internal identifier589825
Main classification (cpv): 50116500 Tyre repair services, including fitting and balancing
450143-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused - Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus589820
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Lepingu täiendav olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 50100000 Sõidukite ja nendega seotud vahendite remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus589821
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus589825
Peamine liigitus (cpv): 50116500 Rehvide remonditeenused, kaasa arvatud rataste reguleerimine ja tasakaalustamine
450143-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut - Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste589820
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Täydentävä hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50100000 Ajoneuvojen ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, huolto ja muut palvelut
Sisäinen tunniste589821
Sisäinen tunniste589825
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50116500 Autonrenkaiden korjaus, asentaminen ja tasapainottaminen
450143-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services - Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne589820
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nature complémentaire du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 50100000 Services de réparation et d'entretien de véhicules et d'équipements associés et services connexes
Identifiant interne589821
Identifiant interne589825
Nomenclature principale (cpv): 50116500 Services de réparation de pneus, y compris montage et équilibrage
450143-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí - Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach589820
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Cineál breise an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach589821
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach589825
450143-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge - Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka589820
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Dodatna priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 50100000 Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge za vozila i pripadajuću opremu
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka589821
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka589825
Glavna klasifikacija (cpv): 50116500 Usluge popravaka guma, uključujući montažu i centriranje
450143-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi - Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno589820
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Natura aggiuntiva dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 50100000 Servizi di riparazione, manutenzione e affini di veicoli e attrezzature connesse
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno589821
LottoLOT-0002
Identificativo interno589825
Classificazione principale (cpv): 50116500 Servizi di riparazione di pneumatici, compreso il montaggio e l'equilibratura
450143-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos - Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius589820
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Kiti sutarties objektaiPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50100000 Transporto priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir kitos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius589821
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius589825
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50116500 Padangų remonto paslaugos, įskaitant įtaisymą ir balansavimą
450143-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi - Piegādes
Iekšējais identifikators589820
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Līguma papildveidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 50100000 Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators589821
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators589825
Galvenā klasifikācija (cpv): 50116500 Riepu remonta pakalpojumi, ieskaitot riepu uzlikšanu un balansēšanu
450143-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi - Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern589820
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Natura addizzjonali tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50100000 Servizzi ta’ tiswija, manutenzjoni u dawk assoċċjati, tal-vetturi u l-apparat relatat
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern589821
LottLOT-0002
Identifikatur intern589825
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50116500 Servizzi ta’ tiswija tat-tyres, inklużi t-twaħil u l-ibbilanċjar
450143-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
Interne identificatiecode589820
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Aanvullende aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode589821
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode589825
Belangrijkste classificatie (cpv): 50116500 Repareren van banden, inclusief monteren en uitbalanceren
450143-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi - Dostawy
Wewnętrzny identyfikator589820
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Dodatkowy charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 50100000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator589821
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator589825
Główna klasyfikacja (cpv): 50116500 Usługi w zakresie napraw opon, w tym pasowania i wyważania
450143-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços - Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno589820
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Natureza adicional do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 50100000 Serviços de reparação e manutenção de veículos e equipamento afim, e serviços conexos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno589821
LoteLOT-0002
Identificador interno589825
Classificação principal (cpv): 50116500 Serviços de reparação de pneumáticos, incluindo montagem e calibragem
450143-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve - Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator589820
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Dodatna vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50100000 Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator589821
SklopLOT-0002
Notranji identifikator589825
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50116500 Storitve popravila gum, vključno z montažo in centriranjem
450143-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare589820
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare589821
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare589825
Huvudklassificering (cpv): 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering