See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Postępowanie o zawarcie umowy ramowej prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę żywności na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych przez spółkę Arena Katowice sp. z o.o.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej, z nie więcej niż pięcioma Wykonawcami w ramach każdego z 9 zadań, na dostawę artykułów spożywczych i żywności na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 zadań: Zadanie 1 – Dostawa nabiału i świeżych jaj Zadanie 2 – Dostawa ryb Zadanie 3 – Dostawa warzyw i owoców Zadanie 4 – Dostawa artykułów spożywczych Zadanie 5 – Dostawa napojów bezalkoholowych Zadanie 6 – Dostawa kawy, herbaty oraz produktów do napojów ciepłych Zadanie 7 – Dostawa piwa i piwa bezalkoholowego Zadanie 8 – Dostawa alkoholu Zadanie 9 – Dostawa wina 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w nw. załącznikach: 1) Załączniki nr 1.1A – 1.9A do SWZ – formularze asortymentowo cenowe, 2) Załączniki nr 7.1. – 7.9. do SWZ – szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia, 3) Załącznik nr 6 do SWZ – projektowane postanowienia umowy ramowej.
Вътрешен идентификатор: DZP3.1.1.PN.2.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie 1: Dostawa nabiału i świeżych jaj
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nabiału i jaj na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o.
Вътрешен идентификатор: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 1
Допълнителна класификация (cpv): 15500000 Млечни продукти, 03142500 Птичи яйца
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie 2: Dostawa ryb
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ryb na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o.
Вътрешен идентификатор: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 2
Допълнителна класификация (cpv): 15200000 Риба и други водни животни, преработени и консервирани
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie 3: Dostawa warzyw i owoców
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o.
Вътрешен идентификатор: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 3
Допълнителна класификация (cpv): 15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie 4: Dostawa artykułów spożywczych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Вътрешен идентификатор: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 4
Допълнителна класификация (cpv): 15400000 Животински или растителни масла и мазнини, 15330000 Плодове и зеленчуци, преработени, 15600000 Мелничарски продукти, нишесте и нишестени продукти, 15830000 Захар и свързани с нея продукти, 15840000 Какао; шоколадови и захарни изделия, 15850000 Тестени изделия, 15890000 Различни видове хранителни продукти и сухи продукти
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie 5: Dostawa napojów bezalkoholowych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa napojów bezalkoholowych na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Вътрешен идентификатор: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 5
Допълнителна класификация (cpv): 15900000 Напитки, тютюн и свързани с него продукти
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie 6: Dostawa kawy, herbaty oraz produktów do napojów ciepłych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kawy, herbaty oraz produktów do napojów ciepłych na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Вътрешен идентификатор: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 6
Допълнителна класификация (cpv): 15860000 Кафе, чай и свързани с тях продукти
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie 7: Dostawa piwa i piwa bezalkoholowego
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa piwa w KEG i butelkach, piwa do 3,5% w KEG, piwa bezalkoholowego w KEG i butelkach, gazu CO2 w butlach, plastikowych kubków do piwa oraz nosideł do piwa na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Вътрешен идентификатор: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 7
Допълнителна класификация (cpv): 15961000 Бира, 15980000 Минерални води и безалкохолни напитки, 19520000 Пластмасови продукти
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa alkoholu oraz likierów na bazie alkoholu na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Вътрешен идентификатор: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 8
Допълнителна класификация (cpv): 15910000 Дестилирани алкохолни напитки, 15980000 Минерални води и безалкохолни напитки, 15911100 Спиртни питиета, 15911200 Ликьори
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie 9: Dostawa wina
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wina i wina bezalkoholowego na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Вътрешен идентификатор: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 9
Допълнителна класификация (cpv): 15930000 Вина от грозде, 15980000 Минерални води и безалкохолни напитки
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZP3.1.1.PN.2.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 1
Další klasifikace (cpv): 15500000 Mléčné výrobky, 03142500 Vejce
Část: LOT-0002
Název: Zadanie 2: Dostawa ryb
Interní identifikátor: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 2
Další klasifikace (cpv): 15200000 Přípravky a konzervy z ryb
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 3
Další klasifikace (cpv): 15300000 Ovoce, zelenina a podobné produkty
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 4
Další klasifikace (cpv): 15400000 Oleje a tuky živočišné a rostlinné, 15330000 Upravené ovoce a zelenina, 15600000 Mlýnské a škrobárenské výrobky, 15830000 Cukr a příbuzné výrobky, 15840000 Kakao, čokoláda a cukrovinky, 15850000 Těstoviny, 15890000 Různé potravinářské výrobky a sušené zboží
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 5
Další klasifikace (cpv): 15900000 Nápoje, tabák a související produkty
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 6
Další klasifikace (cpv): 15860000 Káva, čaj a příbuzné produkty
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 7
Další klasifikace (cpv): 15961000 Pivo, 15980000 Nealkoholické nápoje, 19520000 Výrobky z plastů
Část: LOT-0008
Název: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Interní identifikátor: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 8
Další klasifikace (cpv): 15910000 Destilované alkoholické nápoje, 15980000 Nealkoholické nápoje, 15911100 Lihoviny, 15911200 Likéry
Část: LOT-0009
Název: Zadanie 9: Dostawa wina
Interní identifikátor: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 9
Další klasifikace (cpv): 15930000 Vína, 15980000 Nealkoholické nápoje
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZP3.1.1.PN.2.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 15500000 Mejeriprodukter, 03142500 Æg
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Dostawa ryb
Supplerende klassifikation (cpv): 15200000 Tilberedt og konserveret fisk
Delkontrakt: LOT-0003
Supplerende klassifikation (cpv): 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter
Delkontrakt: LOT-0004
Supplerende klassifikation (cpv): 15400000 Animalske eller vegetabilske olier og fedtstoffer, 15330000 Forarbejdet frugt og grønt, 15600000 Mølleriprodukter, stivelse og stivelsesprodukter, 15830000 Sukker og hermed beslægtede produkter, 15840000 Kakao; chokolade- og sukkervarer, 15850000 Pastaprodukter, 15890000 Diverse fødevarer og tørrede varer
Delkontrakt: LOT-0005
Supplerende klassifikation (cpv): 15900000 Drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
Delkontrakt: LOT-0006
Supplerende klassifikation (cpv): 15860000 Kaffe, te og hermed beslægtede produkter
Delkontrakt: LOT-0007
Supplerende klassifikation (cpv): 15961000 Øl, 15980000 Alkoholfrie drikkevarer, 19520000 Plastprodukter
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Supplerende klassifikation (cpv): 15910000 Destillerede alkoholholdige drikkevarer, 15980000 Alkoholfrie drikkevarer, 15911100 Spiritus, 15911200 Likører
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Zadanie 9: Dostawa wina
Supplerende klassifikation (cpv): 15930000 Vine, 15980000 Alkoholfrie drikkevarer
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZP3.1.1.PN.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 03142500 Eier
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0004
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15850000 Teigwaren, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Los: LOT-0005
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0006
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Los: LOT-0007
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15961000 Bier, 15980000 Alkoholfreie Getränke, 19520000 Kunststoffprodukte
Los: LOT-0008
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15910000 Destillierte alkoholische Getränke, 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15911100 Spirituosen, 15911200 Liköre
Los: LOT-0009
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15930000 Weine, 15980000 Alkoholfreie Getränke
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZP3.1.1.PN.2.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 15500000 Productos lácteos, 03142500 Huevos
Lote: LOT-0002
Título: Zadanie 2: Dostawa ryb
Clasificación adicional (cpv): 15200000 Pescado preparado y en conserva
Lote: LOT-0003
Clasificación adicional (cpv): 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
Lote: LOT-0004
Clasificación adicional (cpv): 15400000 Aceites y grasas animales o vegetales, 15330000 Frutas y hortalizas elaboradas, 15600000 Productos de molinería, almidones y productos de almidón, 15830000 Azúcar y productos conexos, 15840000 Cacao; chocolate y productos de confitería, 15850000 Pastas alimenticias, 15890000 Productos alimenticios diversos y alimentos secos
Lote: LOT-0005
Clasificación adicional (cpv): 15900000 Bebidas, tabaco y productos relacionados
Lote: LOT-0006
Clasificación adicional (cpv): 15860000 Café, té y productos conexos
Lote: LOT-0007
Clasificación adicional (cpv): 15961000 Cerveza, 15980000 Bebidas sin alcohol, 19520000 Productos de plástico
Lote: LOT-0008
Título: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Clasificación adicional (cpv): 15910000 Bebidas alcohólicas destiladas, 15980000 Bebidas sin alcohol, 15911100 Aguardientes, 15911200 Licores
Lote: LOT-0009
Título: Zadanie 9: Dostawa wina
Clasificación adicional (cpv): 15930000 Vinos, 15980000 Bebidas sin alcohol
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZP3.1.1.PN.2.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 15500000 Produits laitiers, 03142500 Œufs
Lot: LOT-0002
Titre: Zadanie 2: Dostawa ryb
Nomenclature complémentaire (cpv): 15200000 Poisson préparé et conserves de poisson
Lot: LOT-0003
Nomenclature complémentaire (cpv): 15300000 Fruits, légumes et produits connexes
Lot: LOT-0004
Nomenclature complémentaire (cpv): 15400000 Huiles et graisses animales ou végétales, 15330000 Fruits et légumes transformés, 15600000 Produits de la minoterie, amidon et produits amylacés, 15830000 Sucre et produits connexes, 15840000 Cacao; chocolat et sucreries, 15850000 Pâtes alimentaires, 15890000 Produits alimentaires et produits secs divers
Lot: LOT-0005
Nomenclature complémentaire (cpv): 15900000 Boissons, tabac et produits connexes
Lot: LOT-0006
Nomenclature complémentaire (cpv): 15860000 Café, thé et produits connexes
Lot: LOT-0007
Nomenclature complémentaire (cpv): 15961000 Bière, 15980000 Boissons sans alcool, 19520000 Produits en plastique
Lot: LOT-0008
Titre: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Nomenclature complémentaire (cpv): 15910000 Boissons alcoolisées distillées, 15980000 Boissons sans alcool, 15911100 Spiritueux, 15911200 Liqueurs
Lot: LOT-0009
Titre: Zadanie 9: Dostawa wina
Nomenclature complémentaire (cpv): 15930000 Vins, 15980000 Boissons sans alcool
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZP3.1.1.PN.2.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 1
Aicmiú breise (cpv): 15500000 Dairy products, 03142500 Eggs
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Zadanie 2: Dostawa ryb
Aitheantóir inmheánach: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 2
Aicmiú breise (cpv): 15200000 Prepared and preserved fish
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 3
Aicmiú breise (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 4
Aicmiú breise (cpv): 15400000 Animal or vegetable oils and fats, 15330000 Processed fruit and vegetables, 15600000 Grain mill products, starches and starch products, 15830000 Sugar and related products, 15840000 Cocoa; chocolate and sugar confectionery, 15850000 Pasta products, 15890000 Miscellaneous food products and dried goods
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 5
Aicmiú breise (cpv): 15900000 Beverages, tobacco and related products
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 6
Aicmiú breise (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 7
Aicmiú breise (cpv): 15961000 Beer, 15980000 Non-alcoholic beverages, 19520000 Plastic products
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Aitheantóir inmheánach: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 8
Aicmiú breise (cpv): 15910000 Distilled alcoholic beverages, 15980000 Non-alcoholic beverages, 15911100 Spirits, 15911200 Liqueurs
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Zadanie 9: Dostawa wina
Aitheantóir inmheánach: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 9
Aicmiú breise (cpv): 15930000 Wines, 15980000 Non-alcoholic beverages
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DZP3.1.1.PN.2.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 15500000 Mliječni proizvodi, 03142500 Jaja
Grupa: LOT-0002
Naslov: Zadanie 2: Dostawa ryb
Interna identifikacijska oznaka: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 15200000 Riblji pripravci i konzerve
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 15300000 Voće, povrće i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 15400000 Životinjska ili biljna ulja i masti, 15330000 Prerađeno voće i povrće, 15600000 Mlinarski proizvodi, škrob i škrobni proizvodi, 15830000 Šećer i srodni proizvodi, 15840000 Kakao; čokolada i slatkiši, 15850000 Tjestenine, 15890000 Razni prehrambeni proizvodi i osušeni proizvodi
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 5
Dodatna klasifikacija (cpv): 15900000 Pića, duhan i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 6
Dodatna klasifikacija (cpv): 15860000 Kava, čaj i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 7
Dodatna klasifikacija (cpv): 15961000 Pivo, 15980000 Bezalkoholna pića, 19520000 Proizvodi od plastike
Grupa: LOT-0008
Naslov: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Interna identifikacijska oznaka: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 8
Dodatna klasifikacija (cpv): 15910000 Destilirana alkoholna pića, 15980000 Bezalkoholna pića, 15911100 Žestoka pića, 15911200 Likeri
Grupa: LOT-0009
Naslov: Zadanie 9: Dostawa wina
Interna identifikacijska oznaka: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 9
Dodatna klasifikacija (cpv): 15930000 Vina, 15980000 Bezalkoholna pića
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZP3.1.1.PN.2.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 15500000 Tejtermék, 03142500 Tojás
Rész: LOT-0002
Cím: Zadanie 2: Dostawa ryb
További osztályozás (cpv): 15200000 Halkészítmények és tartósított halak
Rész: LOT-0003
Cím: Zadanie 3: Dostawa warzyw i owoców
További osztályozás (cpv): 15300000 Gyümölcs, zöldségfélék és kapcsolódó termékek
Rész: LOT-0004
További osztályozás (cpv): 15400000 Állati vagy növényi olajok és zsírok, 15330000 Feldolgozott gyümölcsök és zöldségek, 15600000 Malomipari termékek, keményítők és keményítő termékek, 15830000 Cukor és cukortermékek, 15840000 Kakaó; csokoládé, cukoráruk, 15850000 Tésztafélék, 15890000 Különféle élelmiszerek és szárazáruk
Rész: LOT-0005
További osztályozás (cpv): 15900000 Italok, dohány és kapcsolódó termékek
Rész: LOT-0006
További osztályozás (cpv): 15860000 Kávé, tea és kapcsolódó termékek
Rész: LOT-0007
További osztályozás (cpv): 15961000 Sör, 15980000 Alkoholmentes italok, 19520000 Műanyag termékek
Rész: LOT-0008
Cím: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
További osztályozás (cpv): 15910000 Desztillált szeszes italok, 15980000 Alkoholmentes italok, 15911100 Párlat, 15911200 Likőr
Rész: LOT-0009
Cím: Zadanie 9: Dostawa wina
További osztályozás (cpv): 15930000 Bor, 15980000 Alkoholmentes italok
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZP3.1.1.PN.2.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15500000 Pieno produktai, 03142500 Kiaušiniai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Zadanie 2: Dostawa ryb
Vidaus identifikatorius: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15200000 Paruošta ir konservuota žuvis
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15300000 Vaisiai, daržovės ir panašūs produktai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15400000 Gyvulinis ir augalinis aliejus ir riebalai, 15330000 Perdirbti vaisiai ir daržovės, 15600000 Grūdų malūno produktai, krakmolas ir krakmolo gaminiai, 15830000 Cukrus ir kiti panašūs gaminiai, 15840000 Kakava, šokoladas ir konditerijos gaminiai iš cukraus, 15850000 Tešlos gaminiai, 15890000 Įvairūs maisto produktai ir sausieji produktai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 5
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15900000 Gėrimai, tabakas ir susiję produktai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 6
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15860000 Kava, arbata ir kiti panašūs produktai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 7
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15961000 Alus, 15980000 Nealkoholiniai gėrimai, 19520000 Plastikiniai gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Vidaus identifikatorius: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 8
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15910000 Distiliuoti alkoholiniai gėrimai, 15980000 Nealkoholiniai gėrimai, 15911100 Alkoholiniai gėrimai, 15911200 Likeriai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Zadanie 9: Dostawa wina
Vidaus identifikatorius: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 9
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15930000 Vynai, 15980000 Nealkoholiniai gėrimai
Iekšējais identifikators: DZP3.1.1.PN.2.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 1
Papildu klasifikācija (cpv): 15500000 Piena produkti, 03142500 Olas
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Zadanie 2: Dostawa ryb
Iekšējais identifikators: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 2
Papildu klasifikācija (cpv): 15200000 Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas zivis
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 3
Papildu klasifikācija (cpv): 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 4
Papildu klasifikācija (cpv): 15400000 Dzīvnieku vai augu eļļas un tauki, 15330000 Pārstrādāti augļi un dārzeņi, 15600000 Graudu maluma produkti, cietes un cietes produkti, 15830000 Cukurs un saistītie produkti, 15840000 Kakao; šokolādes un cukura konditoreja, 15850000 Makaronu izstrādājumi, 15890000 Dažādi pārtikas produkti un žāvēti produkti
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 5
Papildu klasifikācija (cpv): 15900000 Dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 6
Papildu klasifikācija (cpv): 15860000 Kafija, tēja un saistītie produkti
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 7
Papildu klasifikācija (cpv): 15961000 Alus, 15980000 Bezalkoholiskie dzērieni, 19520000 Plastmasas izstrādājumi
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Iekšējais identifikators: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 8
Papildu klasifikācija (cpv): 15910000 Destilēti alkoholiskie dzērieni, 15980000 Bezalkoholiskie dzērieni, 15911100 Spirti, 15911200 Liķieri
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Zadanie 9: Dostawa wina
Iekšējais identifikators: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 9
Papildu klasifikācija (cpv): 15930000 Vīni, 15980000 Bezalkoholiskie dzērieni
450161-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati – Postępowanie o zawarcie umowy ramowej prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę żywności na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych przez spółkę Arena Katowice sp. z o.o.
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDZP3.1.1.PN.2.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internDZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15500000 Prodotti mill-ħalib, 03142500 Bajd
LottLOT-0002
TitluZadanie 2: Dostawa ryb
Identifikatur internDZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15200000 Ħut ippreparat u ppreżervat
LottLOT-0003
TitluZadanie 3: Dostawa warzyw i owoców
Identifikatur internDZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 3
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15300000 Frott, ħxejjex u prodotti relatati
LottLOT-0004
Identifikatur internDZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 4
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15400000 Żjut u xaħmijiet mill-annimali jew mill-ħxejjex, 15330000 Frott u ħxejjex ta' l-ikel ipproċessati, 15600000 Prodotti mit-tħin tal-qmugħ, lamtijiet u prodotti tal-lamtijiet, 15830000 Żokkor u prodotti relatati, 15840000 Kawkaw; ħelu tal-kawkaw u taz-zokkor, 15850000 Prodotti ta' l-għaġin, 15890000 Prodotti ta' l-ikel varji u oġġetti ta' l-ikel imnixxfa
LottLOT-0005
Identifikatur internDZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 5
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15900000 Xorb, tabakk u prodotti relatati
LottLOT-0006
Identifikatur internDZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 6
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15860000 Kafe, te u prodotti relatati
LottLOT-0007
Identifikatur internDZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 7
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15961000 Birra, 15980000 Xorb mhux alkoħoliku, 19520000 Prodotti tal-plastika
LottLOT-0008
TitluZadanie 8: Dostawa alkoholu
Identifikatur internDZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 8
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15910000 Xorb alkoħoliku distillat, 15980000 Xorb mhux alkoħoliku, 15911100 Spirti, 15911200 Likuri
LottLOT-0009
TitluZadanie 9: Dostawa wina
Identifikatur internDZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 9
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15930000 Inbejjed, 15980000 Xorb mhux alkoħoliku
Interne identificatiecode: DZP3.1.1.PN.2.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 1
Aanvullende classificatie (cpv): 15500000 Zuivelproducten, 03142500 Eieren
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 2
Aanvullende classificatie (cpv): 15200000 Toebereide en geconserveerde vis
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 3
Aanvullende classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 4
Aanvullende classificatie (cpv): 15400000 Dierlijke of plantaardige oliën en vetten, 15330000 Verwerkte groenten en fruit, 15600000 Graanmalerijproducten, zetmeel en zetmeelproducten, 15830000 Suiker en aanverwante producten, 15840000 Cacao; chocolade en suikerwerk, 15850000 Pastaproducten, 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 5
Aanvullende classificatie (cpv): 15900000 Dranken, tabak en aanverwante producten
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 6
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 7
Aanvullende classificatie (cpv): 15961000 Bier, 15980000 Niet-alcoholische dranken, 19520000 Producten van plastic
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 8
Aanvullende classificatie (cpv): 15910000 Gedistilleerde alcoholische dranken, 15980000 Niet-alcoholische dranken, 15911100 Spiritualiën, 15911200 Likeuren
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: DZP3.1.1.PN.2.2026 - zadanie 9
Aanvullende classificatie (cpv): 15930000 Wijnen, 15980000 Niet-alcoholische dranken
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZP3.1.1.PN.2.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15500000 Produkty mleczarskie, 03142500 Jaja
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2: Dostawa ryb
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15200000 Ryby przetworzone i konserwowane
Część zamówienia: LOT-0003
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Część zamówienia: LOT-0004
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15400000 Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne, 15330000 Przetworzone owoce i warzywa, 15600000 Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych, 15830000 Cukier i produkty pokrewne, 15840000 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, 15850000 Produkty z ciasta makaronowego, 15890000 Różne produkty spożywcze i produkty suszone
Część zamówienia: LOT-0005
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15900000 Napoje, tytoń i produkty podobne
Część zamówienia: LOT-0006
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15860000 Kawa, herbata i podobne produkty
Część zamówienia: LOT-0007
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15961000 Piwo, 15980000 Napoje bezalkoholowe, 19520000 Produkty z tworzyw sztucznych
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15910000 Destylowane napoje alkoholowe, 15980000 Napoje bezalkoholowe, 15911100 Wódki, 15911200 Likiery
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie 9: Dostawa wina
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15930000 Wina, 15980000 Napoje bezalkoholowe
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
Classificação adicional (cpv): 15500000 Lacticínios, 03142500 Ovos
Classificação adicional (cpv): 15200000 Preparações e conservas à base de peixe
Classificação adicional (cpv): 15300000 Fruta, produtos hortícolas e produtos afins
Classificação adicional (cpv): 15400000 Óleos e gorduras animais e vegetais, 15330000 Frutos e produtos hortícolas transformados, 15600000 Produtos da transformação de cereais e leguminosas, amidos e féculas, 15830000 Açúcar e produtos afins, 15840000 Cacau, chocolate e produtos de confeitaria, 15850000 Massas alimentícias, 15890000 Produtos alimentares diversos e produtos secos
Classificação adicional (cpv): 15900000 Bebidas, tabaco e produtos afins
Classificação adicional (cpv): 15860000 Café, chá e produtos afins
Classificação adicional (cpv): 15961000 Cerveja, 15980000 Bebidas não alcoólicas, 19520000 Produtos de plástico
Classificação adicional (cpv): 15910000 Bebidas alcoólicas destiladas, 15980000 Bebidas não alcoólicas, 15911100 Aguardentes, 15911200 Licores
Classificação adicional (cpv): 15930000 Vinhos, 15980000 Bebidas não alcoólicas
450161-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe – Postępowanie o zawarcie umowy ramowej prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę żywności na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych przez spółkę Arena Katowice sp. z o.o.
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZP3.1.1.PN.2.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
LotLOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 15500000 Produse lactate, 03142500 Ouă
LotLOT-0002
Clasificare suplimentară (cpv): 15200000 Peşte preparat şi conserve de peşte
LotLOT-0003
Clasificare suplimentară (cpv): 15300000 Fructe, legume şi produse conexe
LotLOT-0004
Clasificare suplimentară (cpv): 15400000 Uleiuri şi grăsimi animale sau vegetale, 15330000 Fructe şi legume transformate, 15600000 Produse de morărit, amidon şi produse amilacee, 15830000 Zahăr şi produse conexe, 15840000 Cacao, ciocolată şi produse zaharoase, 15850000 Paste făinoase, 15890000 Diverse produse alimentare şi produse uscate
LotLOT-0005
Clasificare suplimentară (cpv): 15900000 Băuturi, tutun şi produse conexe
LotLOT-0006
Clasificare suplimentară (cpv): 15860000 Cafea, ceai şi produse conexe
LotLOT-0007
Clasificare suplimentară (cpv): 15961000 Bere, 15980000 Băuturi fără alcool, 19520000 Produse din plastic
LotLOT-0008
Clasificare suplimentară (cpv): 15910000 Băuturi alcoolice distilate, 15980000 Băuturi fără alcool, 15911100 Spirtoase, 15911200 Lichioruri
LotLOT-0009
Clasificare suplimentară (cpv): 15930000 Vinuri, 15980000 Băuturi fără alcool
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15500000 Mliečne výrobky, 03142500 Vajcia
Časť: LOT-0002
Názov: Zadanie 2: Dostawa ryb
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15200000 Spracované a konzervované ryby
Časť: LOT-0003
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15300000 Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky
Časť: LOT-0004
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15400000 Živočíšne alebo rastlinné oleje a tuky, 15330000 Spracované ovocie a zelenina, 15600000 Mlynské výrobky, škrob a škrobové výrobky, 15830000 Cukor a jemu príbuzné výrobky, 15840000 Kakao; čokoláda a cukrovinky, 15850000 Cestoviny, 15890000 Rôzne potravinové výrobky a sušený tovar
Časť: LOT-0005
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15900000 Nápoje, tabak a príbuzné produkty
Časť: LOT-0006
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15860000 Káva, čaj a príbuzné produkty
Časť: LOT-0007
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15961000 Pivo, 15980000 Nealkoholické nápoje, 19520000 Plastové výrobky
Časť: LOT-0008
Názov: Zadanie 8: Dostawa alkoholu
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15910000 Destilované alkoholické nápoje, 15980000 Nealkoholické nápoje, 15911100 Liehoviny, 15911200 Likéry
Časť: LOT-0009
Názov: Zadanie 9: Dostawa wina
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 15500000 Mlečni izdelki, 03142500 Jajca
Sklop: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Sklop: LOT-0003
Dodatna klasifikacija (cpv): 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sklop: LOT-0004
Dodatna klasifikacija (cpv): 15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora, 15330000 Predelano sadje in vrtnine, 15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba, 15830000 Sladkor in sladkorni izdelki, 15840000 Kakav; čokolada in sladkarije, 15850000 Testenine, 15890000 Razna živila in posušena živila
Sklop: LOT-0005
Dodatna klasifikacija (cpv): 15900000 Pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Sklop: LOT-0006
Dodatna klasifikacija (cpv): 15860000 Kava, čaj in z njima povezani izdelki
Sklop: LOT-0007
Dodatna klasifikacija (cpv): 15961000 Pivo, 15980000 Brezalkoholne pijače, 19520000 Proizvodi iz plastičnih mas
Sklop: LOT-0008
Dodatna klasifikacija (cpv): 15910000 Destilirane alkoholne pijače, 15980000 Brezalkoholne pijače, 15911100 Žgane pijače, 15911200 Likerji
Sklop: LOT-0009
Dodatna klasifikacija (cpv): 15930000 Vina, 15980000 Brezalkoholne pijače
450161-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareDZP3.1.1.PN.2.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter, 03142500 Ägg
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelZadanie 2: Dostawa ryb
Ytterligare klassificering (cpv): 15200000 Beredd och konserverad fisk
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelZadanie 3: Dostawa warzyw i owoców
Ytterligare klassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
Del (anbudsområde)LOT-0004
Ytterligare klassificering (cpv): 15400000 Animaliska eller vegetabiliska oljor och fetter, 15330000 Beredda eller bearbetade frukter och grönsaker, 15600000 Spannmålsprodukter, stärkelse och stärkelseprodukter, 15830000 Socker och liknande produkter, 15840000 Kakao: choklad och sötsaker, 15850000 Pastaprodukter, 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
Del (anbudsområde)LOT-0005
Ytterligare klassificering (cpv): 15900000 Drycker, tobak o d
Del (anbudsområde)LOT-0006
Ytterligare klassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
Del (anbudsområde)LOT-0007
Ytterligare klassificering (cpv): 15961000 Öl, 15980000 Alkoholfria drycker, 19520000 Plastprodukter
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelZadanie 8: Dostawa alkoholu
Ytterligare klassificering (cpv): 15910000 Destillerade alkoholhaltiga drycker, 15980000 Alkoholfria drycker, 15911100 Spritdrycker, 15911200 Likörer
Del (anbudsområde)LOT-0009
TitelZadanie 9: Dostawa wina
Ytterligare klassificering (cpv): 15930000 Viner, 15980000 Alkoholfria drycker