2. Процедура
Процедура
Заглавие: Cisternová nástavba na převoz solanky SSÚD Lubenec
Описание: Předmětem zakázky je nákup 1 ks cisternové nástavby na převoz solanky na nové SSÚD. Vybavení pro detašované pracoviště SSÚD Lubenec.
Вътрешен идентификатор: 80SD001625
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34928480 Контейнери и кофи за отпадъци и смет
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34928480 Δοχεία και κάδοι απορριμμάτων
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Ústecký kraj (CZ042)
Χώρα: Τσεχία
Εκτιμώμενη διάρκεια
Ημερομηνία έναρξης: 01/10/2026
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 80SD001625
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura
5. Lote
Lote: LOT-0001
450196-2026 - Hange
Tšehhi – Jäätme- ja prügikonteinerid ning -kastid – Cisternová nástavba na převoz solanky SSÚD Lubenec
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus80SD001625
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 34928480 Jäätme- ja prügikonteinerid ning -kastid
5. Osa
OsaLOT-0001
450196-2026 - Nadmetanje
Češka – Spremnici i koševi za otpad i smeće – Cisternová nástavba na převoz solanky SSÚD Lubenec
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka80SD001625
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34928480 Spremnici i koševi za otpad i smeće
5. Grupa
GrupaLOT-0001
450196-2026 - Verseny
Csehország – Hulladék- és szeméttároló konténerek és kukák – Cisternová nástavba na převoz solanky SSÚD Lubenec
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító80SD001625
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34928480 Hulladék- és szeméttároló konténerek és kukák
5. Rész
RészLOT-0001
450196-2026 - Gara
Cechia – Contenitori e cestini per rifiuti e immondizia – Cisternová nástavba na převoz solanky SSÚD Lubenec
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno80SD001625
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34928480 Contenitori e cestini per rifiuti e immondizia
5. Lotto
LottoLOT-0001
450196-2026 - Konkursas
Čekija – Atliekų bei šiukšlių konteineriai ir šiukšliadėžės – Cisternová nástavba na převoz solanky SSÚD Lubenec
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius80SD001625
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34928480 Atliekų bei šiukšlių konteineriai ir šiukšliadėžės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
450196-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Reċipjenti u laned għaż-żibel u l-iskart – Cisternová nástavba na převoz solanky SSÚD Lubenec
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern80SD001625
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34928480 Reċipjenti u laned għaż-żibel u l-iskart
5. Lott
LottLOT-0001
450196-2026 - Mededinging
Tsjechië – Afval- en vuilcontainers en bakken – Cisternová nástavba na převoz solanky SSÚD Lubenec
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode80SD001625
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
PerceelLOT-0001
450196-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Pojemniki i kosze na odpady i śmieci – Cisternová nástavba na převoz solanky SSÚD Lubenec
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator80SD001625
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34928480 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
450196-2026 - Concurso
Chéquia – Contentores e baldes para lixo e resíduos – Cisternová nástavba na převoz solanky SSÚD Lubenec
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno80SD001625
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34928480 Contentores e baldes para lixo e resíduos
LoteLOT-0001
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34928480 Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Ústecký kraj (CZ042)
Krajina: Česko
Predpokladané trvanie
Dátum začatia: 01/10/2026
450196-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Soptunnor och papperskorgar – Cisternová nástavba na převoz solanky SSÚD Lubenec
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare80SD001625
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928480 Soptunnor och papperskorgar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001