2. Процедура
Процедура
Заглавие: ZP - Dodávky transkatétrové náhrady trikuspidální chlopně TTVR
Описание: Předmětem této veřejné zakázky jsou opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu v souladu se zákonem o zdravotnických prostředcích v platném znění, a to transkatétrové náhrady trikuspidální chlopně TTVR.
Вътрешен идентификатор: PZ-2026-0000461
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: dle ZP
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33182220 Сърдечна клапа
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
450197-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorPZ-2026-0000461
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízenídle ZP
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33182220 Srdeční chlopeň
5. Část
ČástLOT-0001
450197-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDPZ-2026-0000461
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurendle ZP
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33182220 Hjerteklapper
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
450197-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungPZ-2026-0000461
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle ZP
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182220 Herzklappen
5. Los
LosLOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PZ-2026-0000461
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: dle ZP
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33182220 Καρδιακές βαλβίδες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: PZ-2026-0000461
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: dle ZP
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182220 Cardiac valve
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PZ-2026-0000461
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: dle ZP
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33182220 Válvulas cardíacas
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PZ-2026-0000461
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: dle ZP
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33182220 Südameklapid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PZ-2026-0000461
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: dle ZP
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33182220 Sydänläpät
450197-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant internePZ-2026-0000461
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procéduredle ZP
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33182220 Valves cardiaques
LotLOT-0001
450197-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachPZ-2026-0000461
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtadle ZP
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33182220 Cardiac valve
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PZ-2026-0000461
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: dle ZP
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33182220 Širdies vožtuvas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: PZ-2026-0000461
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: dle ZP
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33182220 Sirds vārstulis
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: PZ-2026-0000461
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: dle ZP
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33182220 Hartkleppen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PZ-2026-0000461
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: dle ZP
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33182220 Valve cardiace
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PZ-2026-0000461
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: dle ZP
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33182220 Srdcové chlopne
5. Časť
Časť: LOT-0001
450197-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorPZ-2026-0000461
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Glavne značilnosti postopkadle ZP
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33182220 Srčna zaklopka
5. Sklop
SklopLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PZ-2026-0000461
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: dle ZP
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33182220 Hjärtklaffar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001