450198-2026 - Състезателна процедура
Полша – Гориво за отопление – Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego o parametrach jakościowych zgodnych z PN-C-96024:2020-12
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеSukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego o parametrach jakościowych zgodnych z PN-C-96024:2020-12
ОписаниеPrzedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego grzewczego o parametrach jakościowych zgodnych z PN-C-96024:2020-12 Przetwory naftowe – Oleje opałowe do kotłowni własnych oraz urządzeń mobilnych (nagrzewnice) zlokalizowanych na terenie poligonu w Nowej Dębie oraz w Lipie. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest dostawa maksymalnie 180 000 litrów oleju.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 09135100 Гориво за отопление
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Вътрешен идентификаторZp41/2026
Варианти
Описание на опциите1) Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 2) Przedmiotem zamówienia opcjonalnego jest dostawa maksymalnie 180 000 litrów oleju. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. 3) Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Zgodnie z zapisami projektu umowy, Zamawiający wymaga, aby wartość ceny jednostkowej za 1 l oleju była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 4) W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówień objętych prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 5) Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji. 6) Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji jednokrotnie, bądź wielokrotnie według potrzeb Zamawiającego. 7) Bez względu na to, na jakim poziomie zostaną Wykonawcy udzielone zamówienia w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu zrealizowanych dostaw. 8) Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane w niniejszym zamówieniu prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie udzielenia przez Zamawiającego realizacji dostaw objętych prawem opcji. 9) Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia opcjonalnego zostały ujęte w projekcie umowy.
450198-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 09135100 Fyringsolie
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDZp41/2026
Valgmuligheder
450198-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zp41/2026
Optionen:
450198-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09135100 Πετρέλαιο θέρμανσης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόZp41/2026
Επιλογές
450198-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09135100 Heating oil
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierZp41/2026
Options
450198-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09135100 Lämmitysöljy
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteZp41/2026
Optiot
450198-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09135100 Heating oil
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachZp41/2026
Roghanna
450198-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 09135100 Ulje za loženje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaZp41/2026
Opcije
450198-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09135100 Fűtőolaj
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóZp41/2026
Opciók
450198-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09135100 Krosnių kuras
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusZp41/2026
Pasirinkimo galimybės
450198-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09135100 Olej opałowy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorZp41/2026
Opcje
450198-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 09135100 Combustível para aquecimento
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoZp41/2026
Opções
450198-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09135100 Kurilno olje
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorZp41/2026
Možnosti