450228-2026 - Състезателна процедура
Полша – Поточни лентови устройства – Zakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки - Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
ОписаниеZakup biblioteki taśmowej IBM TS4300 lub rozwiązanie równoważne wraz z serwisem technicznym. 1. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: 1) dostawy biblioteki taśmowej wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem oraz Gwarancją producenta na okres 36 miesięcy; 2) dostawy taśm magnetycznych z barcode; 3) świadczenie usługi Serwisu Technicznego przez okres 36 miesięcy od daty podpisu protokołu odbioru dostawy biblioteki taśmowej, 2. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem oraz Gwarancją producenta odbędzie się w ustalonym przez Strony Dniu roboczym w terminie 35 dni od dnia zawarcia Umowy.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Допълнителен характер на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 30233160 Поточни лентови устройства
Допълнителна класификация (cpv): 72591000 Разработка на договори за ниво на обслужване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеW ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: 1) dostawy biblioteki taśmowej wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem oraz Gwarancją producenta na okres 36 miesięcy; 2) dostawy taśm magnetycznych z barcode; 3) świadczenie usługi Serwisu Technicznego przez okres 36 miesięcy od daty podpisu protokołu odbioru dostawy biblioteki taśmowej, Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem oraz Gwarancją producenta odbędzie się w ustalonym przez Strony Dniu roboczym w terminie 35 dni od dnia zawarcia Umowy.
450228-2026 - Wettbewerb
Polen – Streamer-Laufwerk – Zakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
5. Los
LosLOT-0001
450228-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Μηχανισμοί για ταινίες συνεχούς ροής – Zakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30233160 Μηχανισμοί για ταινίες συνεχούς ροής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72591000 Συμφωνίες ανάπτυξης επιπέδου εξυπηρέτησης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
450228-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 30233160 Tape streamers
Additional classification (cpv): 72591000 Development of service level agreements
5. Lot
LotLOT-0001
450228-2026 - Licitación
Polonia – Bobinadores en continuo – Zakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 30233160 Bobinadores en continuo
Clasificación adicional (cpv): 72591000 Elaboración de acuerdos de nivel de servicios
5. Lote
LoteLOT-0001
450228-2026 - Kilpailu
Puola – Nauhavarmistusasemat – Zakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat - Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Täydentävä hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30233160 Nauhavarmistusasemat
Lisäluokitus (cpv): 72591000 Huoltosopimusten kehittäminen
5. Osa
OsaLOT-0001
450228-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba - Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Dodatna priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 30233160 Tračne jedinice
Dodatna klasifikacija (cpv): 72591000 Izrada sporazuma o razini usluge
5. Grupa
GrupaLOT-0001
450228-2026 - Verseny
Lengyelország – Szalagos streamer – Zakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés - Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
CímZakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 30233160 Szalagos streamer
További osztályozás (cpv): 72591000 Szolgáltatások szintjét meghatározó megállapodás kidolgozása
5. Rész
RészLOT-0001
450228-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture - Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Natura aggiuntiva dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 30233160 Svolgitori in continuo
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72591000 Elaborazione di accordi sul livello di assistenza
5. Lotto
LottoLOT-0001
450228-2026 - Konkursas
Lenkija – Bėgančiosios juostos kaupikliai – Zakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30233160 Bėgančiosios juostos kaupikliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72591000 Paslaugų sutarčių rengimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
450228-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes - Pakalpojumi
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Līguma papildveidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 30233160 Lentes plūsmdziņi
Papildu klasifikācija (cpv): 72591000 Pakalpojumu līgumu izstrāde
5. Daļa
DaļaLOT-0001
450228-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Tape streamers – Zakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti - Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Natura addizzjonali tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30233160 Tape streamers
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72591000 Servizzi ta' żvilupp ta' ftehim normali
5. Lott
LottLOT-0001
450228-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos - Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Natureza adicional do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 30233160 Tape streamers
Classificação adicional (cpv): 72591000 Desenvolvimento de contratos de níveis de serviços
450228-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Unităţi de bandă cu deplasare continuă – Zakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse - Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Natura suplimentară a contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 30233160 Unităţi de bandă cu deplasare continuă
Clasificare suplimentară (cpv): 72591000 Elaborare de acorduri privind nivelul de asistenţă
450228-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago - Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Dodatna vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30233160 Tračne enote
Dodatna klasifikacija (cpv): 72591000 Izdelava sporazumov o obsegu storitev
5. Sklop
SklopLOT-0001
450228-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Strömbandskassetter – Zakup biblioteki taśmowej IBM TS4300
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 30233160 Strömbandskassetter
Ytterligare klassificering (cpv): 72591000 Utveckling av servicenivåavtal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001