450238-2026 - Състезателна процедура
Полша – Секретарски и преводачески услуги; услуги по размножаване – usługa obsługi posiedzeń składów orzekających Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавиеusługa obsługi posiedzeń składów orzekających Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonywania czynności obsługi biurowej posiedzeń składów orzekających Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Województwie Śląskim, w Katowicach przy ul. Powstańców 41a. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania częściowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1 i 2.2 do SWZ.
Вътрешен идентификаторBAI.272.20.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 79500000 Секретарски и преводачески услуги; услуги по размножаване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеZadanie częściowe nr 1
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonywania czynności obsługi biurowej posiedzeń składów orzekających Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Województwie Śląskim, w Katowicach przy ul. Powstańców 41a. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania częściowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1 do SWZ. Zadanie nr 1 Czynności obsługi biurowej posiedzeń składów orzekających Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Województwie Śląskim w zakresie: ogółem 6720 spraw (zamówienie podstawowe plus opcja) w tym: zamówienie podstawowe 5760 spraw; zamówienie w ramach prawa opcji 960 spraw, 1. założenie teczki aktowej, opisania jej według ustalonego wzoru oraz wpięcia do teczki aktowej - dokumentacji, zgodnie z przyjętą kolejnością, 2. sprawdzeniu tożsamości osoby wezwanej na posiedzenie składu orzekającego i jej przedstawiciela ustawowego na podstawie dokumentu tożsamości oraz potwierdzeniu miejsca stałego pobytu na dzień posiedzenia. W przypadku zmiany miejsca pobytu, niezbędne jest sporządzenie kopii dokumentu potwierdzającego ten fakt, 3. kompletowaniu i kopiowaniu dokumentacji medycznej i innej przedłożonej przez osoby ubiegające się o ustalenie niepełnosprawności lub stopnia niepełnosprawności – obecne na posiedzeniu składu orzekającego, 4. sporządzaniu protokołów z posiedzenia składu orzekającego do każdej sprawy wyznaczonej na dane posiedzenie wg ustalonego wzoru oraz zebraniu na sporządzonym protokole podpisów członków składu orzekającego biorących udział w tym posiedzeniu, 5. prowadzeniu rejestru spraw rozpatrywanych wojewódzkiego zespołu na podstawie sporządzonych protokołów, 6. sporządzeniu na podstawie protokołów projektów orzeczeń stanowiących rozstrzygniecie postępowania odwoławczego i przekazaniu ich przewodniczącemu zespołu lub wyznaczonemu przez niego pracownikowi, najpóźniej w 4 dniu roboczym do godz. 15.00, po dacie posiedzenia wraz z kompletną dokumentacją oraz aktami orzeczniczymi, 7. opatrzeniu pieczęciami nagłówkowymi Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności oraz pieczęciami imiennymi wszystkich członków składu orzekającego oceny stanu zdrowia, oceny specjalistów – członków składu orzekającego, protokołu oraz czterech egzemplarzy orzeczenia
Вътрешен идентификаторZadanie częściowe nr 1
Варианти
Описание на опциитеZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości spraw składów orzekających, o których mowa w § 1 ust. 1 i ust. 2 Ogólnych Warunków Umowy o: • 960 spraw – dotyczy zadania częściowego nr 1 Prawo opcji może zostać zrealizowane w terminie obowiązywania umowy. Uruchomienie opcji nastąpi na podstawie jednostronnego oświadczenia woli Zamawiającego zobowiązującego Wykonawcę do jego wykonania. Uruchomienie prawa opcji nie wymaga zmiany umowy, a jedynie pisemnego powiadomienia Wykonawcy o zwiększeniu ilości spraw posiedzeń składów orzekających, o 960 spraw dla zadania częściowego nr 1 i o 449 spraw dla zadania częściowego nr 2 przy zachowaniu cen zadania podstawowego określonego w złożonej ofercie ze skutkiem od następnego dnia od pisemnego powiadomienia Wykonawcy. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеZadanie częściowe nr 2
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonywania czynności obsługi biurowej posiedzeń składów orzekających Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Województwie Śląskim, w Katowicach przy ul. Powstańców 41a. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania częściowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.2 do SWZ. Zadanie nr 2 Czynności obsługi biurowej posiedzeń składów orzekających Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Województwie Śląskim w zakresie: ogółem 4089 spraw ogółem, w tym: zamówienie podstawowe 3640 spraw; zamówienie w ramach prawa opcji 449 spraw, 1. założenie teczki aktowej, opisania jej według ustalonego wzoru oraz wpięcia do teczki aktowej - dokumentacji, zgodnie z przyjętą kolejnością, 2. sprawdzeniu tożsamości osoby wezwanej na posiedzenie składu orzekającego i jej przedstawiciela ustawowego na podstawie dokumentu tożsamości oraz potwierdzeniu miejsca stałego pobytu na dzień posiedzenia. W przypadku zmiany miejsca pobytu, niezbędne jest sporządzenie kopii dokumentu potwierdzającego ten fakt. 3. kompletowaniu i kopiowaniu dokumentacji medycznej i innej przedłożonej przez osoby ubiegające się o ustalenie niepełnosprawności lub stopnia niepełnosprawności – obecne na posiedzeniu składu orzekającego, 4. sporządzaniu protokołów z posiedzenia składu orzekającego do każdej sprawy wyznaczonej na dane posiedzenie wg ustalonego wzoru oraz zebraniu na sporządzonym protokole podpisów członków składu orzekającego biorących udział w tym posiedzeniu. 5. prowadzeniu rejestru spraw rozpatrywanych wojewódzkiego zespołu na podstawie sporządzonych protokołów, 6. sporządzeniu na podstawie protokołów projektów orzeczeń stanowiących rozstrzygniecie postępowania odwoławczego i przekazaniu ich przewodniczącemu zespołu lub wyznaczonemu przez niego pracownikowi, najpóźniej w 4 dniu roboczym do godz. 15.00, po dacie posiedzenia wraz z kompletną dokumentacją oraz aktami orzeczniczymi. 7. opatrzeniu pieczęciami nagłówkowymi Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności oraz pieczęciami imiennymi wszystkich członków składu orzekającego oceny stanu zdrowia, oceny specjalistów – członków składu orzekającego, protokołu oraz czterech egzemplarzy orzeczenia.
Вътрешен идентификаторZadanie częściowe nr 2
Описание на опциитеZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości spraw składów orzekających, o których mowa w § 1 ust. 1 i ust. 2 Ogólnych Warunków Umowy o: • 449 spraw – dotyczy zadania częściowego nr 2. Prawo opcji może zostać zrealizowane w terminie obowiązywania umowy. Uruchomienie opcji nastąpi na podstawie jednostronnego oświadczenia woli Zamawiającego zobowiązującego Wykonawcę do jego wykonania. Uruchomienie prawa opcji nie wymaga zmiany umowy, a jedynie pisemnego powiadomienia Wykonawcy o zwiększeniu ilości spraw posiedzeń składów orzekających, o 960 spraw dla zadania częściowego nr 1 i o 449 spraw dla zadania częściowego nr 2 przy zachowaniu cen zadania podstawowego określonego w złożonej ofercie ze skutkiem od następnego dnia od pisemnego powiadomienia Wykonawcy. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
450238-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorBAI.272.20.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 79500000 Pomocné kancelářské služby
5. Část
ČástLOT-0001
NázevZadanie częściowe nr 1
Interní identifikátorZadanie częściowe nr 1
Možnosti
ČástLOT-0002
NázevZadanie częściowe nr 2
Interní identifikátorZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDBAI.272.20.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79500000 Kontorstøttearbejde
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelZadanie częściowe nr 1
Intern IDZadanie częściowe nr 1
Valgmuligheder
DelkontraktLOT-0002
TitelZadanie częściowe nr 2
Intern IDZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
Internal identifierBAI.272.20.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79500000 Office-support services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleZadanie częściowe nr 1
Internal identifierZadanie częściowe nr 1
Options
LotLOT-0002
TitleZadanie częściowe nr 2
Internal identifierZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de ayuda en las funciones de oficina – usługa obsługi posiedzeń składów orzekających Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoBAI.272.20.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79500000 Servicios de ayuda en las funciones de oficina
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloZadanie częściowe nr 1
Identificador internoZadanie częściowe nr 1
Opciones
LoteLOT-0002
TítuloZadanie częściowe nr 2
Identificador internoZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteBAI.272.20.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79500000 Toimistotyön tukipalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiZadanie częściowe nr 1
Sisäinen tunnisteZadanie częściowe nr 1
Optiot
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiZadanie częściowe nr 2
Sisäinen tunnisteZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneBAI.272.20.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 79500000 Services d'appui bureautiques
TitreZadanie częściowe nr 1
Identifiant interneZadanie częściowe nr 1
TitreZadanie częściowe nr 2
Identifiant interneZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaBAI.272.20.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79500000 Pomoćne uredske usluge
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovZadanie częściowe nr 1
Interna identifikacijska oznakaZadanie częściowe nr 1
Opcije
GrupaLOT-0002
NaslovZadanie częściowe nr 2
Interna identifikacijska oznakaZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Verseny
Lengyelország – Irodai kisegítő szolgáltatások – usługa obsługi posiedzeń składów orzekających Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóBAI.272.20.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79500000 Irodai kisegítő szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
CímZadanie częściowe nr 1
Belső azonosítóZadanie częściowe nr 1
Opciók
RészLOT-0002
CímZadanie częściowe nr 2
Belső azonosítóZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsBAI.272.20.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79500000 Biroja palīgpakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsZadanie częściowe nr 1
Iekšējais identifikatorsZadanie częściowe nr 1
Iespējas
DaļaLOT-0002
NosaukumsZadanie częściowe nr 2
Iekšējais identifikatorsZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internBAI.272.20.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79500000 Servizzi ta' appoġġ ta' l-uffiċini
5. Lott
LottLOT-0001
TitluZadanie częściowe nr 1
Identifikatur internZadanie częściowe nr 1
Għażliet
LottLOT-0002
TitluZadanie częściowe nr 2
Identifikatur internZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
Interne identificatiecodeBAI.272.20.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79500000 Ondersteuning voor kantoorwerk
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeZadanie częściowe nr 1
Opties
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorBAI.272.20.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79500000 Dodatkowe usługi biurowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułZadanie częściowe nr 1
Wewnętrzny identyfikatorZadanie częściowe nr 1
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
TytułZadanie częściowe nr 2
Wewnętrzny identyfikatorZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 79500000 Serviços auxiliares de escritório
Opções
450238-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Interný identifikátorBAI.272.20.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79500000 Pomocné kancelárske služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovZadanie częściowe nr 1
ČasťLOT-0002
NázovZadanie częściowe nr 2
450238-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareBAI.272.20.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79500000 Kontorshjälp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareZadanie częściowe nr 1
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareZadanie częściowe nr 2