2. Процедура
Процедура
Заглавие: Biodujų kogeneracinių jėgainių MWM TCG 2016 V08 C IR DEUTZ POWER SYSTEMS (MWM) TCG 2016 V8 K techninės priežiūros ir remonto paslaugos (atviras konkursas)
Описание: Biodujų kogeneracinių jėgainių MWM TCG 2016 V08 C IR DEUTZ POWER SYSTEMS (MWM) TCG 2016 V8 K techninės priežiūros ir remonto paslaugos
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50532300 Услуги по ремонт и поддържане на електрически генератори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Biodujų kogeneracinės jėgainės MWM TCG 2016 V08 C techninės priežiūros ir remonto paslaugos
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Biodujų kogeneracinės jėgainės DEUTZ POWER SYSTEMS (MWM) TCG 2016 V8 K techninės priežiūros ir remonto paslaugos
Вътрешен идентификатор: 2
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50532300 Reparation og vedligeholdelse af generatorer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50532300 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης γεννητριών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
450246-2026 - Licitación
Lituania – Servicios de reparación y mantenimiento de generadores – Biodujų kogeneracinių jėgainių MWM TCG 2016 V08 C IR DEUTZ POWER SYSTEMS (MWM) TCG 2016 V8 K techninės priežiūros ir remonto paslaugos (atviras konkursas)
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50532300 Servicios de reparación y mantenimiento de generadores
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno1
LoteLOT-0002
Identificador interno2
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50532300 Generaatorite remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50532300 Generaattoreiden korjaus ja huolto
Sisäinen tunniste: 1
Sisäinen tunniste: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50532300 Repair and maintenance services of generators
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50532300 Usluge popravaka i održavanja generatora
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50532300 Áramfejlesztő-javítási és -karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50532300 Servizi di riparazione e manutenzione di generatori
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50532300 Generatorių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50532300 Ģeneratoru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50532300 Reparatie en onderhoud van generatoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
450246-2026 - Procedura konkurencyjna
Litwa – Usługi w zakresie napraw i konserwacji generatorów – Biodujų kogeneracinių jėgainių MWM TCG 2016 V08 C IR DEUTZ POWER SYSTEMS (MWM) TCG 2016 V8 K techninės priežiūros ir remonto paslaugos (atviras konkursas)
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50532300 Usługi w zakresie napraw i konserwacji generatorów
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator1
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50532300 Serviços de reparação e manutenção de geradores
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50532300 Opravy a údržba generátorov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50532300 Storitve popravila in vzdrževanja generatorjev
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2