Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141620 Комплекти с медицински принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 33162200 Инструменти за операционен блок, 33692100 Разтвори за преливане
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Държава: Полша
Условия за възлагане на обществена поръчка
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141620 Zdravotnické sady
Další klasifikace (cpv): 33162200 Nástroje pro operační sály, 33692100 Infúzní roztoky
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Země: Polsko
Podmínky zadávání zakázek
450256-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Ιατρικοί εξοπλισμοί – Dostawa zestawów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii wraz z akcesoriami
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςDostawa zestawów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii wraz z akcesoriami
Περιγραφή1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zestawów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii wraz z akcesoriami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 1 – Zestawy operacyjne do zaćmy kompatybilne z aparatem Centurion pakiet nr 2 – Zestawy operacyjne do zaćmy kompatybilne z aparatem Stellaris pakiet nr 3 – Zestawy operacyjne do witrektomii kompatybilne z aparatem Constellation pakiet nr 4 – Zestawy operacyjne do witrektomii kompatybilne z aparatem Stellaris 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP.2710.8.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141620 Ιατρικοί εξοπλισμοί
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33162200 Εργαλεία χειρουργείου, 33692100 Διαλύματα έγχυσης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Τίτλος1. Dostawa zestawów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii wraz z akcesoriami
Περιγραφή1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zestawów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii wraz z akcesoriami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 1 – Zestawy operacyjne do zaćmy kompatybilne z aparatem Centurion 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy, może skorzystać z prawa opcji i powiększyć ilość realizowanych zamówień wyszczególnionych w w załączniku do SWZ jako opis przedmiotu zamówienia, jednak nie więcej niż o 30% wartości brutto umowy. Warunki skorzystania z prawa opcji: 1) skorzystanie z prawa opcji nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy, w szczególności większe niż przewidywane zapotrzebowanie; 2) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 3) cena jednostkowa artykułów zamawianych w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w ofercie złożonej przez Wykonawcę (załącznik do SWZ); 4) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w czasie trwania umowy; 5) o zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, tj. poprzez złożenie zamówienia szczegółowego. Brak stosownego zamówienia świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego w całości lub w części (jeśli Zamawiający skorzysta częściowo z zamówień opcjonalnych); 6) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i we wzorze umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówień objętych opcją nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy w rozumieniu art. 454 ustawy Pzp oraz nie wymaga aneksowania umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości asortymentu w granicach - 30% wartości podstawowej zamówienia, stosownie do potrzeb wynikających ze stanu hospitalizowanych pacjentów. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie odszkodowawcze z tytułu zmniejszenia zamówienia
ΠαρτίδαLOT-0002
Τίτλος2. Dostawa zestawów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii wraz z akcesoriami
Περιγραφή1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zestawów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii wraz z akcesoriami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 2 – Zestawy operacyjne do zaćmy kompatybilne z aparatem Stellaris 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
ΠαρτίδαLOT-0003
Τίτλος3. Dostawa zestawów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii wraz z akcesoriami
Περιγραφή1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zestawów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii wraz z akcesoriami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 3 – Zestawy operacyjne do witrektomii kompatybilne z aparatem Constellation 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
ΠαρτίδαLOT-0004
Τίτλος4. Dostawa zestawów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii wraz z akcesoriami
Περιγραφή1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zestawów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii wraz z akcesoriami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 4 – Zestawy operacyjne do witrektomii kompatybilne z aparatem Stellaris 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141620 Carteras sanitarias
Clasificación adicional (cpv): 33162200 Instrumentos de quirófano, 33692100 Soluciones para infusiones
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
País: Polonia
Condiciones de la contratación pública
450256-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZP.2710.8.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33141620 Meditsiinilised komplektid
Täiendav liigitus (cpv): 33162200 Operatsioonisaali instrumendid, 33692100 Infusioonlahused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141620 Sairaanhoidossa käytettävät valmispakkaukset
Lisäluokitus (cpv): 33162200 Leikkaussali-instrumentit, 33692100 Infuusioliuokset
Suorituspaikka
Maa: Puola
Hankinnan ehdot
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141620 Trousses médicales
Nomenclature complémentaire (cpv): 33162200 Instruments pour bloc opératoire, 33692100 Solutions pour infusions
Lieu d’exécution
Pays: Pologne
Conditions du marché public
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33141620 Medical kits
Aicmiú breise (cpv): 33162200 Operating-theatre instruments, 33692100 Infusion solutions
An áit feidhmíochta
Tír: An Pholainn
Téarmaí soláthair
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141620 Medicinski kompleti
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162200 Instrumenti za operacijske sale, 33692100 Infuzijske otopine
Mjesto izvršenja
Zemlja: Poljska
Uvjeti nabave
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141620 Kit sanitari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33162200 Strumenti per sala operatoria, 33692100 Soluzioni infusionali
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Paese: Polonia
Condizioni di appalto
450256-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZP.2710.8.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141620 Medicininiai rinkiniai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33162200 Operacinės instrumentai, 33692100 Tirpalai lašelinėms
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Pirkimo dalisLOT-0003
Pirkimo dalisLOT-0004
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141620 Settijiet mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33162200 Strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni, 33692100 Soluzzjonijiet ta' l-infużjoni
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Pajjiż: Il-Polonja
Termini tal-akkwist
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141620 Medische sets
Aanvullende classificatie (cpv): 33162200 OK-instrumenten, 33692100 Infuusoplossingen
Plaats van uitvoering
Land: Polen
Voorwaarden van de aanbesteding
450256-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorZP.2710.8.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141620 Zestawy medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33162200 Przyrządy używane na salach operacyjnych, 33692100 Roztwory do wstrzykiwania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Część zamówieniaLOT-0003
Część zamówieniaLOT-0004
450256-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoZP.2710.8.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141620 Kits médicos
Classificação adicional (cpv): 33162200 Instrumentos para blocos operatórios, 33692100 Soluções para infusão
5. Lote
LoteLOT-0001
Opções
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
LoteLOT-0004
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141620 Truse medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33162200 Instrumente pentru blocul operator, 33692100 Soluţii pentru infuzii
Locul de executare
Țara: Polonia
Condițiile achiziției publice
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141620 Lekárske kufríky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33162200 Nástroje operačnej sály, 33692100 Infúzne roztoky
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Krajina: Poľsko
Podmienky verejného obstarávania
450256-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZP.2710.8.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141620 Medicinski kompleti
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162200 Instrumenti za operacijske dvorane, 33692100 Infuzijske raztopine
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
SklopLOT-0002
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141620 Utrustning för medicinskt bruk för specifika ändamål i förpackningar (sets)
Ytterligare klassificering (cpv): 33162200 Operationsinstrument, 33692100 Infusionslösningar
Leveransplats
Upphandlingsvillkor