2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usklađivanje sustava za proizvodnju pročišćene vode, vode za injekcije i čiste pare s aktualnim tehnološkim standardima
Описание: Usklađivanje sustava za proizvodnju pročišćene vode, vode za injekcije i čiste pare s aktualnim tehnološkim standardima
Вътрешен идентификатор: NAB-VV-294/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 42910000 Устройства за дестилация, филтрация или ректификационна сепарация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: NAB-VV-294/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42910000 Destilační, filtrační nebo rektifikační zařízení
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: NAB-VV-294/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42910000 Apparater til destillation, filtrering eller rektifikation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: NAB-VV-294/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42910000 Destillier-, Filtrier- oder Rektifiziergeräte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: NAB-VV-294/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42910000 Συσκευές απόσταξης, διήθησης ή επαναδιύλισης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: NAB-VV-294/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42910000 Distilling, filtering or rectifying apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: NAB-VV-294/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42910000 Aparatos de destilación, filtración o rectificación
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: NAB-VV-294/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42910000 Destilleerimis-, filtreerimis- ja rektifikatsiooniseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: NAB-VV-294/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42910000 Tislaus-, suodatus- ja rektifioimislaitteet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: NAB-VV-294/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: NAB-VV-294/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42910000 Aparati za destilaciju, filtriranje ili pročišćavanje
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: NAB-VV-294/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42910000 Apparecchi di distillazione, filtraggio o rettificazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: NAB-VV-294/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42910000 Distiliavimo, filtravimo ir rektifikavimo aparatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: NAB-VV-294/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42910000 Destilēšanas, filtrēšanas vai rektifikācijas aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
450262-2026 - Kompetizzjoni
Il-Kroazja – Apparat tad-distillar, iffiltrar u rettifikar – Usklađivanje sustava za proizvodnju pročišćene vode, vode za injekcije i čiste pare s aktualnim tehnološkim standardima
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internNAB-VV-294/26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraOtvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42910000 Apparat tad-distillar, iffiltrar u rettifikar
5. Lott
LottLOT-0000
Interne identificatiecode: NAB-VV-294/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42910000 Distilleer-, filter- en rectificeertoestellen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: NAB-VV-294/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42910000 Aparatura do destylacji, filtrowania lub rektyfikacji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42910000 Aparelhos de destilação, de filtragem ou de rectificação
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: NAB-VV-294/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42910000 Aparate de distilare, de filtrare sau de redresare
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: NAB-VV-294/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42910000 Destilačné, filtračné alebo rektifikačné prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: NAB-VV-294/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42910000 Aparati za destilacijo, filtriranje ali rektifikacijo
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: NAB-VV-294/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42910000 Destillations-, filtrerings- eller rektifikationsapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000