See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: AUTOBUSI RABLJENI
Описание: Predmet nabave su rabljeni zglobni gradski niskopodni autobusi za javni redovni linijski promet u gradu Zagrebu i okolici. CPV oznaka i naziv: 34121100-2 Autobusi za javni promet Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Вътрешен идентификатор: 026-27-2026-EVV
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34121100 Автобуси за обществен транспорт
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Název: AUTOBUSI RABLJENI
Interní identifikátor: 026-27-2026-EVV
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34121100 Autobusy veřejné dopravy
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: AUTOBUSI RABLJENI
Intern ID: 026-27-2026-EVV
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34121100 Omnibusser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: AUTOBUSI RABLJENI
Sisäinen tunniste: 026-27-2026-EVV
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34121100 Joukkoliikenteen linja-autot
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Titre: AUTOBUSI RABLJENI
Identifiant interne: 026-27-2026-EVV
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34121100 Autobus publics
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: AUTOBUSI RABLJENI
Interna identifikacijska oznaka: 026-27-2026-EVV
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34121100 Autobusi za javni promet
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: AUTOBUSI RABLJENI
Belső azonosító: 026-27-2026-EVV
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34121100 Tömegközlekedési buszok
5. Rész
Rész: LOT-0000
450294-2026 - Gara
Croazia – Autobus pubblici – AUTOBUSI RABLJENI
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloAUTOBUSI RABLJENI
Identificativo interno026-27-2026-EVV
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraOtvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34121100 Autobus pubblici
5. Lotto
LottoLOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: AUTOBUSI RABLJENI
Iekšējais identifikators: 026-27-2026-EVV
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34121100 Sabiedrisko pasažieru pārvadājumu autobusi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
450294-2026 - Kompetizzjoni
Il-Kroazja – Buses tas-servizz pubbliku – AUTOBUSI RABLJENI
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluAUTOBUSI RABLJENI
Identifikatur intern026-27-2026-EVV
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraOtvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34121100 Buses tas-servizz pubbliku
5. Lott
LottLOT-0000
Interne identificatiecode: 026-27-2026-EVV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34121100 Bussen voor openbaar vervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Título: AUTOBUSI RABLJENI
Identificador interno: 026-27-2026-EVV
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34121100 Autocarros públicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Titlu: AUTOBUSI RABLJENI
Identificator intern: 026-27-2026-EVV
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34121100 Autobuze publice
2. Postup
Postup
Názov: AUTOBUSI RABLJENI
Interný identifikátor: 026-27-2026-EVV
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34121100 Autobusy verejnej dopravy
5. Časť
Časť: LOT-0000