Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 09123000 Природен газ
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Държава: Полша
Обща информация
450323-2026 - Zadávání
Polsko – Zemní plyn – Kompleksowa dostawa paliwa gazowego do Oddziału Okręgowego NBP w Krakowie
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevKompleksowa dostawa paliwa gazowego do Oddziału Okręgowego NBP w Krakowie
PopisPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego, obejmująca sprzedaż i dystrybucję paliwa do obiektu Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego w Krakowie przy ul. Basztowej 20.
Předchozí oznámení46006-2026
Interní identifikátorSEZ/DKRZ-WPO2-AM-241-0302/OOKrak/26
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Odůvodnění zrychleného řízeníart. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp, opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego nr 46006-2026
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09123000 Zemní plyn
5. Část
ČástLOT-0001
PopisPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego, obejmująca sprzedaż i dystrybucję paliwa do obiektu Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego w Krakowie przy ul. Basztowej 20
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Country: Poland
General information
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09123000 Gas natural
Lugar de ejecución
País: Polonia
Información general
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09123000 Maagaas
Lepingu täitmise koht
Riik: Poola
Üldine teave
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09123000 Maakaasu
Suorituspaikka
Maa: Puola
Yleistä tietoa
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09123000 Gaz naturel
Lieu d’exécution
Pays: Pologne
Informations générales
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09123000 Natural gas
An áit feidhmíochta
Tír: An Pholainn
Eolas ginearálta
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09123000 Földgáz
A teljesítés helye
Ország: Lengyelország
Általános információk
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09123000 Gas naturale
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Paese: Polonia
Informazioni generali
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09123000 Gamtinės dujos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Šalis: Lenkija
Bendra informacija
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09123000 Dabasgāze
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Valsts: Polija
Vispārīga informācija
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09123000 Aardgas
Plaats van uitvoering
Land: Polen
Algemene informatie
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09123000 Gás natural
Local de execução
País: Polónia
Informações gerais
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09123000 Gaze naturale
Locul de executare
Țara: Polonia
Informații generale
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09123000 Zemný plyn
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Krajina: Poľsko
Všeobecné informácie
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09123000 Naturgas
Leveransplats
Allmänna upplysningar