2. Процедура
Процедура
Заглавие: Διαγωνισμός για τη δημιουργία Γωνιών Ανακύκλωσης στο Δήμο Πετρούπολης
Описание: Διαγωνισμός ανοιχτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την Δημιουργία Γωνιών Ανακύκλωσης στο Δήμο Πετρούπολης
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44613800 Контейнери за отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 34928480 Контейнери и кофи за отпадъци и смет
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Описание: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α - Οι Γωνιές Ανακύκλωσης Τύπου Α θα αποτελούνται από δύο (2) ημιυπόγειους κάδους χωρητικότητας 5m³ και θα είναι διαμερισματοποιημένοι σε 2 ρεύματα έκαστος (2/3 – 1/3)
Количество: 24 броя
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Описание: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β - Οι γωνιές ανακύκλωσης Τύπου Β, θα αποτελούνται από έναν (1) ημιυπόγειο κάδο χωρητικότητας 5m³, ο οποίος θα είναι διαμερισματοποιημένος σε δύο (2) ίσα ρεύματα (1/2 – 1/2)
Количество: 16 броя
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Описание: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ - Οι πλαστικοί τροχήλατοι κάδοι ανακύκλωσης που θα τοποθετηθούν σε συγκεκριμένα σημεία ενδιαφέροντος του Δήμου, θα αποτελούνται από έξι (6) υπέργειους κάδους, χωρητικότητας 240lt, έκαστος. Οι υπέργειοι κάδοι θα χρησιμοποιηθούν για τη χωριστή συλλογή διάφορων ανακυκλώσιμων υλικών.
Основна класификация (cpv): 34928480 Контейнери и кофи за отпадъци и смет
Количество: 55 броя
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44613800 Containere til spildprodukter
Supplerende klassifikation (cpv): 34928480 Affaldscontainere og -spande
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Mængde: 24 stykker
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Mængde: 16 stykker
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Primær klassifikation (cpv): 34928480 Affaldscontainere og -spande
Mængde: 55 stykker
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44613800 Κάδοι αποβλήτων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34928480 Δοχεία και κάδοι απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Ποσότητα: 24 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Ποσότητα: 16 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34928480 Δοχεία και κάδοι απορριμμάτων
Ποσότητα: 55 τεμάχια
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44613800 Contenedores para residuos
Clasificación adicional (cpv): 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Cantidad: 24 piezas
Lote: LOT-0002
Título: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Cantidad: 16 piezas
Lote: LOT-0003
Título: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Clasificación principal (cpv): 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura
Cantidad: 55 piezas
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44613800 Jääkmaterjalide konteinerid
Täiendav liigitus (cpv): 34928480 Jäätme- ja prügikonteinerid ning -kastid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Kogus: 24 tükki
Osa: LOT-0002
Pealkiri: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Kogus: 16 tükki
Osa: LOT-0003
Pealkiri: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Peamine liigitus (cpv): 34928480 Jäätme- ja prügikonteinerid ning -kastid
Kogus: 55 tükki
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44613800 Jäte- ja roskasäiliöt
Lisäluokitus (cpv): 34928480 Jäte- ja roskasäiliöt ja -astiat
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Määrä: 24 kappaletta
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Määrä: 16 kappaletta
Ilmoituksen nimi: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34928480 Jäte- ja roskasäiliöt ja -astiat
Määrä: 55 kappaletta
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 44613800 Conteneurs à déchets
Nomenclature complémentaire (cpv): 34928480 Conteneurs et poubelles de déchets
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Quantité: 24 pièces
Lot: LOT-0002
Titre: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Quantité: 16 pièces
Lot: LOT-0003
Titre: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Nomenclature principale (cpv): 34928480 Conteneurs et poubelles de déchets
Quantité: 55 pièces
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44613800 Konteineriai atliekoms
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34928480 Atliekų bei šiukšlių konteineriai ir šiukšliadėžės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Kiekis: 24 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Kiekis: 16 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34928480 Atliekų bei šiukšlių konteineriai ir šiukšliadėžės
Kiekis: 55 víenetai
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44613800 Kontenituri għall-materjal ta’ l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34928480 Reċipjenti u laned għaż-żibel u l-iskart
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Kwantità: 24 bċejjeċ
Lott: LOT-0002
Titlu: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Kwantità: 16 bċejjeċ
Lott: LOT-0003
Titlu: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34928480 Reċipjenti u laned għaż-żibel u l-iskart
Kwantità: 55 bċejjeċ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613800 Containers voor afvalmateriaal
Aanvullende classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Hoeveelheid: 24 stuks
Perceel: LOT-0002
Hoeveelheid: 16 stuks
Perceel: LOT-0003
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
Hoeveelheid: 55 stuks
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44613800 Pojemniki na tworzywa odpadowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34928480 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Ilość: 24 sztuki
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Ilość: 16 sztuki
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Główna klasyfikacja (cpv): 34928480 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
Ilość: 55 sztuki
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44613800 Containere pentru deşeuri
Clasificare suplimentară (cpv): 34928480 Containere şi pubele de deşeuri
Cantitate: 24 unități
Cantitate: 16 unități
Clasificarea principală (cpv): 34928480 Containere şi pubele de deşeuri
Cantitate: 55 unități
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44613800 Kontajnery na odpadový materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34928480 Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Množstvo: 24 kusy
Časť: LOT-0002
Názov: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Množstvo: 16 kusy
Časť: LOT-0003
Názov: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Hlavná klasifikácia (cpv): 34928480 Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky
Množstvo: 55 kusy
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44613800 Kontejnerji za odpadni material
Dodatna klasifikacija (cpv): 34928480 Zabojniki in koši za odpadke
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: ΤΜΗΜΑ 1 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Α
Količina: 24 kosi
Sklop: LOT-0002
Naslov: ΤΜΗΜΑ 2 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Β
Količina: 16 kosi
Sklop: LOT-0003
Naslov: ΤΜΗΜΑ 3 - ΓΩΝΙΑ ΤΥΠΟΥ Γ
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34928480 Zabojniki in koši za odpadke
Količina: 55 kosi
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
Ytterligare klassificering (cpv): 34928480 Soptunnor och papperskorgar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Mängd: 24 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0002
Mängd: 16 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0003
Huvudklassificering (cpv): 34928480 Soptunnor och papperskorgar
Mängd: 55 stycken