2. Процедура
Процедура
Заглавие: Trapliften gemeenten Alkmaar en Dijk en Waard
Описание: De gemeenten Alkmaar en Dijk en Waard zijn op grond van de Wet maatschappelijke ondersteuning 2015 (Wmo 2015) verantwoordelijk voor het bieden van passende ondersteuning aan inwoners die niet op eigen kracht een veilige en toegankelijke woonomgeving kunnen realiseren. Wanneer een inwoner door beperkingen geen trap meer kan gebruiken, kan een traplift noodzakelijk zijn om de woning bereikbaar en leefbaar te houden. In dat geval heeft de gemeente de plicht om een maatwerkvoorziening, lees traplift, te verstrekken die deze zelfredzaamheid waarborgt. .
Вътрешен идентификатор: ALK 202512 PRJ-2500263
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44115600 Приспособление за изкачване на стълби
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ALK 202512 PRJ-2500263
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44115600 Trappelifte
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ALK 202512 PRJ-2500263
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115600 Treppenaufzüge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ALK 202512 PRJ-2500263
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44115600 Μηχανισμοί ανέλκυσης για αναπήρους
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: ALK 202512 PRJ-2500263
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44115600 Stairlifts
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ALK 202512 PRJ-2500263
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44115600 Remonte-escalera
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ALK 202512 PRJ-2500263
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44115600 Porrashissit
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ALK 202512 PRJ-2500263
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 44115600 Stairlifts
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ALK 202512 PRJ-2500263
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44115600 Pokretne stube
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ALK 202512 PRJ-2500263
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44115600 Lépcsővázak
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44115600 Elevatori su rampa
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ALK 202512 PRJ-2500263
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44115600 Prie laiptų montuojami keltuvai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Iekšējais identifikators: ALK 202512 PRJ-2500263
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44115600 Pacēlājlifti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ALK 202512 PRJ-2500263
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44115600 Liftijiet tat-taraġ
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: ALK 202512 PRJ-2500263
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44115600 Trapliften
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: ALK 202512 PRJ-2500263
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44115600 Wyciągi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44115600 Elevadores de escada
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44115600 Lifturi de trepte
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ALK 202512 PRJ-2500263
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44115600 Pohyblivé schody
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ALK 202512 PRJ-2500263
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44115600 Trapphissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1