2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa sprzętu medycznego myjnia-dezynfektor (przelotowa)
Описание: Przedmiotem zamówienia jest : - demontaż obecnie eksploatowanej myjni ( bez uszkodzeń w ten sposób by można ją ponownie uruchomić), - dostawa urządzenia – myjni określonego w załączniku nr 1a – myjnia-dezynfektor (przelotowa), wraz z niezbędnymi do uruchomienia materiałami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. - montaż urządzenia oraz wykonanie niezbędnych prac umożliwiających prawidłowe i zgodne z przepisami uruchomienie i działanie urządzenia ( w tym modernizacja instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, prac odtworzeniowych budowlanych ) - wykonanie integracji i podłączenia myjni do posiadanego przez szpital systemu „Medok”.
Вътрешен идентификатор: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33191000 Устройства за стерилизиране, дезинфекция и поддържане на хигиена
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiotem zamówienia jest : - demontaż obecnie eksploatowanej myjni ( bez uszkodzeń w ten sposób by można ją ponownie uruchomić), - dostawa urządzenia – myjni określonego w załączniku nr 1a – myjnia-dezynfektor (przelotowa), wraz z niezbędnymi do uruchomienia materiałami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. - montaż urządzenie oraz wykonanie niezbędnych prac umożliwiających prawidłowe i zgodne z przepisami uruchomienie i działanie urządzenia ( w tym modernizacja instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, prac odtworzeniowych budowlanych ) - wykonanie integracji i podłączenia myjni do posiadanego przez szpital systemu „Medok”. Zamawiający wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej, celem sprawdzenia warunków niezbędnych do realizacji zmówienia. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej. Termin wizji lokalnej należy ustalić z Działem Zamówień Publicznych tel. 33 8723323. Z wizji lokalnej zostanie spisana notatka, która będzie zawierała ustalenia Wykonawcy z pracownikiem Działu Technicznego dotyczące posadowienia i montażu myjni. W ofercie Wykonawca musi opisać prac, które będzie wykonywał w trakcie montażu myjni.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33191000 Sterilizační, desinfekční a hygienické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33191000 Udstyr til sterilisation, desinfektion og hygiejne
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33191000 Συσκευές αποστείρωσης, απολύμανσης και υγιεινής δοντιών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33191000 Steriliseerimis-, desinfitseerimis- ja hügieeniseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33191000 Dispositifs de stérilisation, de désinfection et d'hygiène
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZOZ.V.010/DZP/57/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33191000 Sterilizáló-, fertőtlenítő- és egészségügyi eszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
450457-2026 - Gara
Polonia – Apparecchi per la sterilizzazione, la disinfezione e l'igiene – Dostawa sprzętu medycznego myjnia-dezynfektor (przelotowa)
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZOZ.V.010/DZP/57/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33191000 Apparecchi per la sterilizzazione, la disinfezione e l'igiene
5. Lotto
LottoLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33191000 Sterilizacijos, dezinfekcijos ir higienos prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33191000 Sterilizācijas, dezinfekcijas un higiēnas ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33191000 Apparati ta' l-isterilizzazzjoni, id-disinfettazzjoni u l-iġjene
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33191000 Instrumentarium voor sterilisatie, desinfectie en reiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33191000 Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33191000 Aparelhos para esterilização, desinfecção e higiene
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZOZ.V.010/DZP/57/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001