See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Nasadzenia drzew z dostawą i 3 - letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy”.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3 - letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 31/PN/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Zamawiający wskazuje, iż zachodzą przesłanki określone w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, uzasadniające skrócenie terminu składania ofert, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia wynikającą z obiektywnych okoliczności. Przedmiotem zamówienia są nasadzenia drzew w pasach drogowych, których realizacja musi nastąpić w terminie przypadającym na okres jesienny (listopad), a który to jest przyjęty w ogrodnictwie jako optymalny dla prawidłowego przyjęcia się materiału roślinnego oraz zapewnienia trwałości nasadzeń. Dodatkowo prawidłowa realizacja zamówienia wymaga wcześniejszego zakontraktowania i rezerwacji materiału roślinnego w szkółkach, co w praktyce rynkowej odbywa się z odpowiednim wyprzedzeniem. Uwzględniając procedurę unijną, zachowanie standardowych terminów składania ofert mogłoby uniemożliwić wykonawcom zabezpieczenie odpowiedniego materiału roślinnego oraz doprowadzić do realizacji zamówienia poza właściwym sezonem sadzeniowym. Równocześnie Zamawiający jest zobowiązany do realizacji zadań w określonych ramach czasowych, w tym wynikających z budżetu obywatelskiego, co wymaga wykonania nasadzeń do końca bieżącego roku oraz z decyzji administracyjnych nakładających na jednostkę obowiązek wykonania nasadzeń zastępczych we wskazanych przez organ terminach. Wskazane okoliczności mają charakter obiektywny i niezależny od Zamawiającego. Skrócenie terminu składania ofert nie naruszy zasad uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców, gdyż zakres zamówienia jest typowy, dobrze znany na rynku, a potencjalni wykonawcy działający w tej branży posiadają doświadczenie oraz zdolność do przygotowania ofert w krótszym terminie. W związku z powyższym skrócenie terminu jest zasadne.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Śródmieście.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Śródmieście. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 31/PN/2026 - Część 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Żoliborz, Bielany
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Żoliborz, Bielany. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 31/PN/2026 - dla części 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Wola, Bemowo
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Wola, Bemowo. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 31/PN/2026 - dla części 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Mokotów
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Mokotów. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 31/PN/2026 - dla części 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Ochota, Włochy, Ursus
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Ochota, Włochy, Ursus. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 31/PN/2026 - dla części 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Wilanów, Ursynów
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Wilanów, Ursynów. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 31/PN/2026 - dla części 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Praga Północ, Targówek, Białołęka
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Praga Północ, Targówek, Białołęka. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 31/PN/2026 - dla części 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Nasadzenia drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Praga Południe, Wawer, Wesoła, Rembertów
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na nasadzeniach drzew z dostawą i 3-letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy w dzielnicy: Praga Południe, Wawer, Wesoła, Rembertów. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 31/PN/2026 - dla części 8
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 31/PN/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 31/PN/2026 - Część 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 31/PN/2026 - dla części 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 31/PN/2026 - dla części 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 31/PN/2026 - dla części 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 31/PN/2026 - dla części 5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 31/PN/2026 - dla części 6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: 31/PN/2026 - dla części 7
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: 31/PN/2026 - dla części 8
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 31/PN/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 31/PN/2026 - Część 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 31/PN/2026 - dla części 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 31/PN/2026 - dla części 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 31/PN/2026 - dla części 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 31/PN/2026 - dla części 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 31/PN/2026 - dla części 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 31/PN/2026 - dla części 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 31/PN/2026 - dla części 8
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 31/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 31/PN/2026 - Część 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 31/PN/2026 - dla części 8
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 31/PN/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 31/PN/2026 - Część 1
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 31/PN/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut
Sisäinen tunniste: 31/PN/2026 - Część 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 31/PN/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 77310000 Réalisation et entretien d'espaces verts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 31/PN/2026 - Część 1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 31/PN/2026 - dla części 2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 31/PN/2026 - dla części 3
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: 31/PN/2026 - dla części 4
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: 31/PN/2026 - dla części 5
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: 31/PN/2026 - dla części 6
Lot: LOT-0007
Identifiant interne: 31/PN/2026 - dla części 7
Lot: LOT-0008
Identifiant interne: 31/PN/2026 - dla części 8
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 31/PN/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 31/PN/2026 - Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 31/PN/2026 - dla części 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 31/PN/2026 - dla części 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 31/PN/2026 - dla części 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 31/PN/2026 - dla części 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 31/PN/2026 - dla części 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 31/PN/2026 - dla części 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 31/PN/2026 - dla części 8
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 31/PN/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 31/PN/2026 - Część 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 31/PN/2026 - dla części 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 31/PN/2026 - dla części 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 31/PN/2026 - dla części 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 31/PN/2026 - dla części 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 31/PN/2026 - dla części 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 31/PN/2026 - dla części 7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 31/PN/2026 - dla części 8
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 31/PN/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 31/PN/2026 - Część 1
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Rész: LOT-0007
Rész: LOT-0008
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 31/PN/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 31/PN/2026 - Część 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 31/PN/2026 - dla części 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 31/PN/2026 - dla części 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 31/PN/2026 - dla części 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 31/PN/2026 - dla części 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 31/PN/2026 - dla części 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 31/PN/2026 - dla części 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 31/PN/2026 - dla części 8
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 31/PN/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 31/PN/2026 - Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 31/PN/2026 - dla części 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 31/PN/2026 - dla części 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 31/PN/2026 - dla części 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 31/PN/2026 - dla części 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 31/PN/2026 - dla części 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 31/PN/2026 - dla części 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 31/PN/2026 - dla części 8
Iekšējais identifikators: 31/PN/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 31/PN/2026 - Część 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 31/PN/2026 - dla części 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 31/PN/2026 - dla części 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 31/PN/2026 - dla części 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 31/PN/2026 - dla części 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 31/PN/2026 - dla części 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 31/PN/2026 - dla części 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 31/PN/2026 - dla części 8
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 31/PN/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 31/PN/2026 - Część 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 31/PN/2026 - dla części 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 31/PN/2026 - dla części 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 31/PN/2026 - dla części 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 31/PN/2026 - dla części 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 31/PN/2026 - dla części 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 31/PN/2026 - dla części 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 31/PN/2026 - dla części 8
Interne identificatiecode: 31/PN/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 31/PN/2026 - Część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 31/PN/2026 - dla części 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 31/PN/2026 - dla części 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 31/PN/2026 - dla części 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 31/PN/2026 - dla części 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 31/PN/2026 - dla części 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 31/PN/2026 - dla części 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 31/PN/2026 - dla części 8
Wewnętrzny identyfikator: 31/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 31/PN/2026 - Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 31/PN/2026 - dla części 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 31/PN/2026 - dla części 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 31/PN/2026 - dla części 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 31/PN/2026 - dla części 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 31/PN/2026 - dla części 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 31/PN/2026 - dla części 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 31/PN/2026 - dla części 8
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 31/PN/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
450542-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi – „Nasadzenia drzew z dostawą i 3 - letnią pielęgnacją na terenach przyulicznych m.st. Warszawy”.
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern31/PN/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi
LotLOT-0001
Identificator intern31/PN/2026 - Część 1
LotLOT-0002
Identificator intern31/PN/2026 - dla części 2
LotLOT-0003
Identificator intern31/PN/2026 - dla części 3
LotLOT-0004
Identificator intern31/PN/2026 - dla części 4
LotLOT-0005
Identificator intern31/PN/2026 - dla części 5
LotLOT-0006
Identificator intern31/PN/2026 - dla części 6
LotLOT-0007
Identificator intern31/PN/2026 - dla części 7
LotLOT-0008
Identificator intern31/PN/2026 - dla części 8
450542-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor31/PN/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77310000 Výsadba a údržba zelených plôch
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor31/PN/2026 - Część 1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor31/PN/2026 - dla części 2
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor31/PN/2026 - dla części 3
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor31/PN/2026 - dla części 4
ČasťLOT-0005
Interný identifikátor31/PN/2026 - dla części 5
ČasťLOT-0006
Interný identifikátor31/PN/2026 - dla części 6
ČasťLOT-0007
Interný identifikátor31/PN/2026 - dla części 7
ČasťLOT-0008
Interný identifikátor31/PN/2026 - dla części 8
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 31/PN/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008