See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawy endoprotez
Описание: zgodnie z SWZ
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33183100 Ортопедични имплантанти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część nr 1
Описание: Zgodnie z SWZ
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część nr 2
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część nr 3
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część nr 4
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część nr 5
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część nr 6
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część nr 7
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część nr 8
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część nr 9
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Część nr 10
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Część nr 11
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Część nr 12
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Część nr 13
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Część nr 14
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Część nr 15
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Część nr 16
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Część nr 17
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Część nr 18
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Część nr 19
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Część nr 20
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Część nr 21
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Część nr 22
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Część nr 23
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Część nr 24
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Część nr 25
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Część nr 26
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Część nr 27
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Część nr 28
Вътрешен идентификатор: 19/PN/26/28
2. Procedure
Procedure
Titel: Dostawy endoprotez
Beskrivelse: zgodnie z SWZ
Intern ID: 19/PN/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33183100 Ortopædiske implantater
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beskrivelse: Zgodnie z SWZ
Intern ID: 19/PN/26/1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Intern ID: 19/PN/26/2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Intern ID: 19/PN/26/3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Intern ID: 19/PN/26/4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Intern ID: 19/PN/26/5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Intern ID: 19/PN/26/6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Intern ID: 19/PN/26/7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Intern ID: 19/PN/26/8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Intern ID: 19/PN/26/9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Intern ID: 19/PN/26/10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Intern ID: 19/PN/26/11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Intern ID: 19/PN/26/12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Intern ID: 19/PN/26/13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Intern ID: 19/PN/26/14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Intern ID: 19/PN/26/15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Intern ID: 19/PN/26/16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Intern ID: 19/PN/26/17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Intern ID: 19/PN/26/18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Intern ID: 19/PN/26/19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Intern ID: 19/PN/26/20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Intern ID: 19/PN/26/21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Część nr 22
Intern ID: 19/PN/26/22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Część nr 23
Intern ID: 19/PN/26/23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Część nr 24
Intern ID: 19/PN/26/24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Część nr 25
Intern ID: 19/PN/26/25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Intern ID: 19/PN/26/26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Część nr 27
Intern ID: 19/PN/26/27
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: Część nr 28
Intern ID: 19/PN/26/28
2. Verfahren
Verfahren
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: 19/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z SWZ
Interne Kennung: 19/PN/26/1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 19/PN/26/2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 19/PN/26/3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 19/PN/26/4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 19/PN/26/5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 19/PN/26/6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 19/PN/26/7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 19/PN/26/8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 19/PN/26/9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 19/PN/26/10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 19/PN/26/11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 19/PN/26/12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 19/PN/26/13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 19/PN/26/14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 19/PN/26/15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 19/PN/26/16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 19/PN/26/17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 19/PN/26/18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 19/PN/26/19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 19/PN/26/20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 19/PN/26/21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 19/PN/26/22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 19/PN/26/23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 19/PN/26/24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 19/PN/26/25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: 19/PN/26/26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 19/PN/26/27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 19/PN/26/28
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dostawy endoprotez
Περιγραφή: zgodnie z SWZ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33183100 Ορθοπεδικά μοσχεύματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Część nr 1
Περιγραφή: Zgodnie z SWZ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Część nr 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Część nr 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Część nr 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Część nr 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Część nr 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Część nr 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Część nr 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Część nr 9
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Część nr 10
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Część nr 11
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Część nr 12
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Część nr 13
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Część nr 14
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Część nr 15
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Część nr 16
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Część nr 17
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Część nr 18
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Część nr 19
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Część nr 20
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Część nr 21
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Część nr 22
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Część nr 23
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Część nr 24
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/24
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Część nr 25
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/25
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Część nr 26
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/26
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: Część nr 27
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/27
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: Część nr 28
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19/PN/26/28
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Dostawy endoprotez
Kuvaus: zgodnie z SWZ
Sisäinen tunniste: 19/PN/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33183100 Ortopediset implantit
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Część nr 1
Kuvaus: Zgodnie z SWZ
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Część nr 2
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Część nr 3
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Część nr 4
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Część nr 5
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Część nr 6
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Część nr 7
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Część nr 8
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Część nr 9
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Część nr 10
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Część nr 11
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/11
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: Część nr 12
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: Część nr 13
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: Część nr 14
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/14
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: Część nr 15
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/15
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: Część nr 16
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/16
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: Część nr 17
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/17
Osa: LOT-0018
Ilmoituksen nimi: Część nr 18
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/18
Osa: LOT-0019
Ilmoituksen nimi: Część nr 19
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/19
Osa: LOT-0020
Ilmoituksen nimi: Część nr 20
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/20
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: Część nr 21
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/21
Osa: LOT-0022
Ilmoituksen nimi: Część nr 22
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/22
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: Część nr 23
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/23
Osa: LOT-0024
Ilmoituksen nimi: Część nr 24
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/24
Osa: LOT-0025
Ilmoituksen nimi: Część nr 25
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/25
Osa: LOT-0026
Ilmoituksen nimi: Część nr 26
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/26
Osa: LOT-0027
Ilmoituksen nimi: Część nr 27
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/27
Osa: LOT-0028
Ilmoituksen nimi: Część nr 28
Sisäinen tunniste: 19/PN/26/28
2. Procédure
Procédure
Titre: Dostawy endoprotez
Description: zgodnie z SWZ
Identifiant interne: 19/PN/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33183100 Implants orthopédiques
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Część nr 1
Description: Zgodnie z SWZ
Identifiant interne: 19/PN/26/1
Lot: LOT-0002
Titre: Część nr 2
Identifiant interne: 19/PN/26/2
Lot: LOT-0003
Titre: Część nr 3
Identifiant interne: 19/PN/26/3
Lot: LOT-0004
Titre: Część nr 4
Identifiant interne: 19/PN/26/4
Lot: LOT-0005
Titre: Część nr 5
Identifiant interne: 19/PN/26/5
Lot: LOT-0006
Titre: Część nr 6
Identifiant interne: 19/PN/26/6
Lot: LOT-0007
Titre: Część nr 7
Identifiant interne: 19/PN/26/7
Lot: LOT-0008
Titre: Część nr 8
Identifiant interne: 19/PN/26/8
Lot: LOT-0009
Titre: Część nr 9
Identifiant interne: 19/PN/26/9
Lot: LOT-0010
Titre: Część nr 10
Identifiant interne: 19/PN/26/10
Lot: LOT-0011
Titre: Część nr 11
Identifiant interne: 19/PN/26/11
Lot: LOT-0012
Titre: Część nr 12
Identifiant interne: 19/PN/26/12
Lot: LOT-0013
Titre: Część nr 13
Identifiant interne: 19/PN/26/13
Lot: LOT-0014
Titre: Część nr 14
Identifiant interne: 19/PN/26/14
Lot: LOT-0015
Titre: Część nr 15
Identifiant interne: 19/PN/26/15
Lot: LOT-0016
Titre: Część nr 16
Identifiant interne: 19/PN/26/16
Lot: LOT-0017
Titre: Część nr 17
Identifiant interne: 19/PN/26/17
Lot: LOT-0018
Titre: Część nr 18
Identifiant interne: 19/PN/26/18
Lot: LOT-0019
Titre: Część nr 19
Identifiant interne: 19/PN/26/19
Lot: LOT-0020
Titre: Część nr 20
Identifiant interne: 19/PN/26/20
Lot: LOT-0021
Titre: Część nr 21
Identifiant interne: 19/PN/26/21
Lot: LOT-0022
Titre: Część nr 22
Identifiant interne: 19/PN/26/22
Lot: LOT-0023
Titre: Część nr 23
Identifiant interne: 19/PN/26/23
Lot: LOT-0024
Titre: Część nr 24
Identifiant interne: 19/PN/26/24
Lot: LOT-0025
Titre: Część nr 25
Identifiant interne: 19/PN/26/25
Lot: LOT-0026
Titre: Część nr 26
Identifiant interne: 19/PN/26/26
Lot: LOT-0027
Titre: Część nr 27
Identifiant interne: 19/PN/26/27
Lot: LOT-0028
Titre: Część nr 28
Identifiant interne: 19/PN/26/28
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Dostawy endoprotez
Cur síos: zgodnie z SWZ
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Część nr 1
Cur síos: Zgodnie z SWZ
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Część nr 2
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Część nr 3
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Część nr 4
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Część nr 5
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Część nr 6
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Część nr 7
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Część nr 8
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Część nr 9
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Część nr 10
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Część nr 11
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Część nr 12
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Część nr 13
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Część nr 14
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Część nr 15
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Część nr 16
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Część nr 17
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Część nr 18
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Część nr 19
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: Część nr 20
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Część nr 21
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/21
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: Część nr 22
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: Część nr 23
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/23
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: Część nr 24
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: Część nr 25
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/25
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: Część nr 26
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/26
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: Część nr 27
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/27
Luchtóg: LOT-0028
Teideal: Część nr 28
Aitheantóir inmheánach: 19/PN/26/28
2. Postupak
Postupak
Naslov: Dostawy endoprotez
Opis: zgodnie z SWZ
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33183100 Ortopedski implantati
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Część nr 1
Opis: Zgodnie z SWZ
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Część nr 2
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Część nr 3
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Część nr 4
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Część nr 5
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Część nr 6
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Część nr 7
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Część nr 8
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Część nr 9
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Część nr 10
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Część nr 11
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Część nr 12
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Część nr 13
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Część nr 14
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Część nr 15
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Część nr 16
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Część nr 17
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/17
Grupa: LOT-0018
Naslov: Część nr 18
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/18
Grupa: LOT-0019
Naslov: Część nr 19
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/19
Grupa: LOT-0020
Naslov: Część nr 20
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/20
Grupa: LOT-0021
Naslov: Część nr 21
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/21
Grupa: LOT-0022
Naslov: Część nr 22
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/22
Grupa: LOT-0023
Naslov: Część nr 23
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/23
Grupa: LOT-0024
Naslov: Część nr 24
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/24
Grupa: LOT-0025
Naslov: Część nr 25
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/25
Grupa: LOT-0026
Naslov: Część nr 26
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/26
Grupa: LOT-0027
Naslov: Część nr 27
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/27
Grupa: LOT-0028
Naslov: Część nr 28
Interna identifikacijska oznaka: 19/PN/26/28
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Dostawy endoprotez
Leírás: zgodnie z SWZ
Belső azonosító: 19/PN/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33183100 Ortopédiai implantátumok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Część nr 1
Leírás: Zgodnie z SWZ
Belső azonosító: 19/PN/26/1
Rész: LOT-0002
Cím: Część nr 2
Belső azonosító: 19/PN/26/2
Rész: LOT-0003
Cím: Część nr 3
Belső azonosító: 19/PN/26/3
Rész: LOT-0004
Cím: Część nr 4
Belső azonosító: 19/PN/26/4
Rész: LOT-0005
Cím: Część nr 5
Belső azonosító: 19/PN/26/5
Rész: LOT-0006
Cím: Część nr 6
Belső azonosító: 19/PN/26/6
Rész: LOT-0007
Cím: Część nr 7
Belső azonosító: 19/PN/26/7
Rész: LOT-0008
Cím: Część nr 8
Belső azonosító: 19/PN/26/8
Rész: LOT-0009
Cím: Część nr 9
Belső azonosító: 19/PN/26/9
Rész: LOT-0010
Cím: Część nr 10
Belső azonosító: 19/PN/26/10
Rész: LOT-0011
Cím: Część nr 11
Belső azonosító: 19/PN/26/11
Rész: LOT-0012
Cím: Część nr 12
Belső azonosító: 19/PN/26/12
Rész: LOT-0013
Cím: Część nr 13
Belső azonosító: 19/PN/26/13
Rész: LOT-0014
Cím: Część nr 14
Belső azonosító: 19/PN/26/14
Rész: LOT-0015
Cím: Część nr 15
Belső azonosító: 19/PN/26/15
Rész: LOT-0016
Cím: Część nr 16
Belső azonosító: 19/PN/26/16
Rész: LOT-0017
Cím: Część nr 17
Belső azonosító: 19/PN/26/17
Rész: LOT-0018
Cím: Część nr 18
Belső azonosító: 19/PN/26/18
Rész: LOT-0019
Cím: Część nr 19
Belső azonosító: 19/PN/26/19
Rész: LOT-0020
Cím: Część nr 20
Belső azonosító: 19/PN/26/20
Rész: LOT-0021
Cím: Część nr 21
Belső azonosító: 19/PN/26/21
Rész: LOT-0022
Cím: Część nr 22
Belső azonosító: 19/PN/26/22
Rész: LOT-0023
Cím: Część nr 23
Belső azonosító: 19/PN/26/23
Rész: LOT-0024
Cím: Część nr 24
Belső azonosító: 19/PN/26/24
Rész: LOT-0025
Cím: Część nr 25
Belső azonosító: 19/PN/26/25
Rész: LOT-0026
Cím: Część nr 26
Belső azonosító: 19/PN/26/26
Rész: LOT-0027
Cím: Część nr 27
Belső azonosító: 19/PN/26/27
Rész: LOT-0028
Cím: Część nr 28
Belső azonosító: 19/PN/26/28
2. Procedura
Procedura
Titolo: Dostawy endoprotez
Descrizione: zgodnie z SWZ
Identificativo interno: 19/PN/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33183100 Impianti ortopedici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Część nr 1
Descrizione: Zgodnie z SWZ
Identificativo interno: 19/PN/26/1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Część nr 2
Identificativo interno: 19/PN/26/2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Część nr 3
Identificativo interno: 19/PN/26/3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Część nr 4
Identificativo interno: 19/PN/26/4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Część nr 5
Identificativo interno: 19/PN/26/5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Część nr 6
Identificativo interno: 19/PN/26/6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Część nr 7
Identificativo interno: 19/PN/26/7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Część nr 8
Identificativo interno: 19/PN/26/8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Część nr 9
Identificativo interno: 19/PN/26/9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Część nr 10
Identificativo interno: 19/PN/26/10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Część nr 11
Identificativo interno: 19/PN/26/11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Część nr 12
Identificativo interno: 19/PN/26/12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Część nr 13
Identificativo interno: 19/PN/26/13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Część nr 14
Identificativo interno: 19/PN/26/14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Część nr 15
Identificativo interno: 19/PN/26/15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Część nr 16
Identificativo interno: 19/PN/26/16
Lotto: LOT-0017
Titolo: Część nr 17
Identificativo interno: 19/PN/26/17
Lotto: LOT-0018
Titolo: Część nr 18
Identificativo interno: 19/PN/26/18
Lotto: LOT-0019
Titolo: Część nr 19
Identificativo interno: 19/PN/26/19
Lotto: LOT-0020
Titolo: Część nr 20
Identificativo interno: 19/PN/26/20
Lotto: LOT-0021
Titolo: Część nr 21
Identificativo interno: 19/PN/26/21
Lotto: LOT-0022
Titolo: Część nr 22
Identificativo interno: 19/PN/26/22
Lotto: LOT-0023
Titolo: Część nr 23
Identificativo interno: 19/PN/26/23
Lotto: LOT-0024
Titolo: Część nr 24
Identificativo interno: 19/PN/26/24
Lotto: LOT-0025
Titolo: Część nr 25
Identificativo interno: 19/PN/26/25
Lotto: LOT-0026
Titolo: Część nr 26
Identificativo interno: 19/PN/26/26
Lotto: LOT-0027
Titolo: Część nr 27
Identificativo interno: 19/PN/26/27
Lotto: LOT-0028
Titolo: Część nr 28
Identificativo interno: 19/PN/26/28
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Dostawy endoprotez
Aprašymas: zgodnie z SWZ
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33183100 Ortopediniai implantai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Część nr 1
Aprašymas: Zgodnie z SWZ
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Część nr 2
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Część nr 3
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Część nr 4
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Część nr 5
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Część nr 6
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Część nr 7
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Część nr 8
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Część nr 9
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Część nr 10
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Część nr 11
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Część nr 12
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Część nr 13
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Część nr 14
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Część nr 15
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Część nr 16
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Część nr 17
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: Część nr 18
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: Część nr 19
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: Część nr 20
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: Część nr 21
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: Część nr 22
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: Część nr 23
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: Część nr 24
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: Część nr 25
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: Część nr 26
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: Część nr 27
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pavadinimas: Część nr 28
Vidaus identifikatorius: 19/PN/26/28
Nosaukums: Dostawy endoprotez
Apraksts: zgodnie z SWZ
Iekšējais identifikators: 19/PN/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33183100 Ortopēdiskie implanti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Część nr 1
Apraksts: Zgodnie z SWZ
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Część nr 2
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Część nr 3
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Część nr 4
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Część nr 5
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Część nr 6
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Część nr 7
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Część nr 8
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Część nr 9
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Część nr 10
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Część nr 11
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Część nr 12
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Część nr 13
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Część nr 14
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Część nr 15
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Część nr 16
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Część nr 17
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Część nr 18
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Część nr 19
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Część nr 20
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Część nr 21
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Część nr 22
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Część nr 23
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Część nr 24
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Część nr 25
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Część nr 26
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Część nr 27
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Część nr 28
Iekšējais identifikators: 19/PN/26/28
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Dostawy endoprotez
Deskrizzjoni: zgodnie z SWZ
Identifikatur intern: 19/PN/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33183100 Impjanti ortopediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Część nr 1
Deskrizzjoni: Zgodnie z SWZ
Identifikatur intern: 19/PN/26/1
Lott: LOT-0002
Titlu: Część nr 2
Identifikatur intern: 19/PN/26/2
Lott: LOT-0003
Titlu: Część nr 3
Identifikatur intern: 19/PN/26/3
Lott: LOT-0004
Titlu: Część nr 4
Identifikatur intern: 19/PN/26/4
Lott: LOT-0005
Titlu: Część nr 5
Identifikatur intern: 19/PN/26/5
Lott: LOT-0006
Titlu: Część nr 6
Identifikatur intern: 19/PN/26/6
Lott: LOT-0007
Titlu: Część nr 7
Identifikatur intern: 19/PN/26/7
Lott: LOT-0008
Titlu: Część nr 8
Identifikatur intern: 19/PN/26/8
Lott: LOT-0009
Titlu: Część nr 9
Identifikatur intern: 19/PN/26/9
Lott: LOT-0010
Titlu: Część nr 10
Identifikatur intern: 19/PN/26/10
Lott: LOT-0011
Titlu: Część nr 11
Identifikatur intern: 19/PN/26/11
Lott: LOT-0012
Titlu: Część nr 12
Identifikatur intern: 19/PN/26/12
Lott: LOT-0013
Titlu: Część nr 13
Identifikatur intern: 19/PN/26/13
Lott: LOT-0014
Titlu: Część nr 14
Identifikatur intern: 19/PN/26/14
Lott: LOT-0015
Titlu: Część nr 15
Identifikatur intern: 19/PN/26/15
Lott: LOT-0016
Titlu: Część nr 16
Identifikatur intern: 19/PN/26/16
Lott: LOT-0017
Titlu: Część nr 17
Identifikatur intern: 19/PN/26/17
Lott: LOT-0018
Titlu: Część nr 18
Identifikatur intern: 19/PN/26/18
Lott: LOT-0019
Titlu: Część nr 19
Identifikatur intern: 19/PN/26/19
Lott: LOT-0020
Titlu: Część nr 20
Identifikatur intern: 19/PN/26/20
Lott: LOT-0021
Titlu: Część nr 21
Identifikatur intern: 19/PN/26/21
Lott: LOT-0022
Titlu: Część nr 22
Identifikatur intern: 19/PN/26/22
Lott: LOT-0023
Titlu: Część nr 23
Identifikatur intern: 19/PN/26/23
Lott: LOT-0024
Titlu: Część nr 24
Identifikatur intern: 19/PN/26/24
Lott: LOT-0025
Titlu: Część nr 25
Identifikatur intern: 19/PN/26/25
Lott: LOT-0026
Titlu: Część nr 26
Identifikatur intern: 19/PN/26/26
Lott: LOT-0027
Titlu: Część nr 27
Identifikatur intern: 19/PN/26/27
Lott: LOT-0028
Titlu: Część nr 28
Identifikatur intern: 19/PN/26/28
Beschrijving: zgodnie z SWZ
Interne identificatiecode: 19/PN/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183100 Orthopedische implantaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Zgodnie z SWZ
Interne identificatiecode: 19/PN/26/1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 19/PN/26/2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 19/PN/26/3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 19/PN/26/4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 19/PN/26/5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 19/PN/26/6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 19/PN/26/7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 19/PN/26/8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 19/PN/26/9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 19/PN/26/10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 19/PN/26/11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 19/PN/26/12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 19/PN/26/13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 19/PN/26/14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 19/PN/26/15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 19/PN/26/16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 19/PN/26/17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 19/PN/26/18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 19/PN/26/19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 19/PN/26/20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 19/PN/26/21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 19/PN/26/22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 19/PN/26/23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 19/PN/26/24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 19/PN/26/25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 19/PN/26/26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 19/PN/26/27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 19/PN/26/28
Tytuł: Dostawy endoprotez
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część nr 1
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część nr 2
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część nr 3
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część nr 4
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część nr 5
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część nr 6
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część nr 7
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część nr 8
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część nr 9
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część nr 10
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część nr 11
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część nr 12
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część nr 13
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część nr 14
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część nr 15
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część nr 16
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część nr 17
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część nr 18
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część nr 19
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część nr 20
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część nr 21
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część nr 22
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część nr 23
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Część nr 24
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Część nr 25
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Część nr 26
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Część nr 27
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Część nr 28
Wewnętrzny identyfikator: 19/PN/26/28
2. Procedimento
Procedimento
Título: Dostawy endoprotez
Descrição: zgodnie z SWZ
Identificador interno: 19/PN/26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33183100 Implantes ortopédicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część nr 1
Descrição: Zgodnie z SWZ
Identificador interno: 19/PN/26/1
Lote: LOT-0002
Título: Część nr 2
Identificador interno: 19/PN/26/2
Lote: LOT-0003
Título: Część nr 3
Identificador interno: 19/PN/26/3
Lote: LOT-0004
Título: Część nr 4
Identificador interno: 19/PN/26/4
Lote: LOT-0005
Título: Część nr 5
Identificador interno: 19/PN/26/5
Lote: LOT-0006
Título: Część nr 6
Identificador interno: 19/PN/26/6
Lote: LOT-0007
Título: Część nr 7
Identificador interno: 19/PN/26/7
Lote: LOT-0008
Título: Część nr 8
Identificador interno: 19/PN/26/8
Lote: LOT-0009
Título: Część nr 9
Identificador interno: 19/PN/26/9
Lote: LOT-0010
Título: Część nr 10
Identificador interno: 19/PN/26/10
Lote: LOT-0011
Título: Część nr 11
Identificador interno: 19/PN/26/11
Lote: LOT-0012
Título: Część nr 12
Identificador interno: 19/PN/26/12
Lote: LOT-0013
Título: Część nr 13
Identificador interno: 19/PN/26/13
Lote: LOT-0014
Título: Część nr 14
Identificador interno: 19/PN/26/14
Lote: LOT-0015
Título: Część nr 15
Identificador interno: 19/PN/26/15
Lote: LOT-0016
Título: Część nr 16
Identificador interno: 19/PN/26/16
Lote: LOT-0017
Título: Część nr 17
Identificador interno: 19/PN/26/17
Lote: LOT-0018
Título: Część nr 18
Identificador interno: 19/PN/26/18
Lote: LOT-0019
Título: Część nr 19
Identificador interno: 19/PN/26/19
Lote: LOT-0020
Título: Część nr 20
Identificador interno: 19/PN/26/20
Lote: LOT-0021
Título: Część nr 21
Identificador interno: 19/PN/26/21
Lote: LOT-0022
Título: Część nr 22
Identificador interno: 19/PN/26/22
Lote: LOT-0023
Título: Część nr 23
Identificador interno: 19/PN/26/23
Lote: LOT-0024
Título: Część nr 24
Identificador interno: 19/PN/26/24
Lote: LOT-0025
Título: Część nr 25
Identificador interno: 19/PN/26/25
Lote: LOT-0026
Título: Część nr 26
Identificador interno: 19/PN/26/26
Lote: LOT-0027
Título: Część nr 27
Identificador interno: 19/PN/26/27
Lote: LOT-0028
Título: Część nr 28
Identificador interno: 19/PN/26/28
2. Procedură
Procedură
Descriere: zgodnie z SWZ
Identificator intern: 19/PN/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33183100 Implanturi ortopedice
Descriere: Zgodnie z SWZ
Identificator intern: 19/PN/26/1
Identificator intern: 19/PN/26/2
Identificator intern: 19/PN/26/3
Identificator intern: 19/PN/26/4
Identificator intern: 19/PN/26/5
Identificator intern: 19/PN/26/6
Identificator intern: 19/PN/26/7
Identificator intern: 19/PN/26/8
Identificator intern: 19/PN/26/9
Identificator intern: 19/PN/26/10
Identificator intern: 19/PN/26/11
Identificator intern: 19/PN/26/12
Identificator intern: 19/PN/26/13
Identificator intern: 19/PN/26/14
Identificator intern: 19/PN/26/15
Identificator intern: 19/PN/26/16
Identificator intern: 19/PN/26/17
Identificator intern: 19/PN/26/18
Identificator intern: 19/PN/26/19
Identificator intern: 19/PN/26/20
Identificator intern: 19/PN/26/21
Identificator intern: 19/PN/26/22
Identificator intern: 19/PN/26/23
Identificator intern: 19/PN/26/24
Identificator intern: 19/PN/26/25
Identificator intern: 19/PN/26/26
Identificator intern: 19/PN/26/27
Identificator intern: 19/PN/26/28
2. Postup
Postup
Názov: Dostawy endoprotez
Interný identifikátor: 19/PN/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33183100 Ortopedické implantáty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Część nr 1
Interný identifikátor: 19/PN/26/1
Časť: LOT-0002
Názov: Część nr 2
Interný identifikátor: 19/PN/26/2
Časť: LOT-0003
Názov: Część nr 3
Interný identifikátor: 19/PN/26/3
Časť: LOT-0004
Názov: Część nr 4
Interný identifikátor: 19/PN/26/4
Časť: LOT-0005
Názov: Część nr 5
Interný identifikátor: 19/PN/26/5
Časť: LOT-0006
Názov: Część nr 6
Interný identifikátor: 19/PN/26/6
Časť: LOT-0007
Názov: Część nr 7
Interný identifikátor: 19/PN/26/7
Časť: LOT-0008
Názov: Część nr 8
Interný identifikátor: 19/PN/26/8
Časť: LOT-0009
Názov: Część nr 9
Interný identifikátor: 19/PN/26/9
Časť: LOT-0010
Názov: Część nr 10
Interný identifikátor: 19/PN/26/10
Časť: LOT-0011
Názov: Część nr 11
Interný identifikátor: 19/PN/26/11
Časť: LOT-0012
Názov: Część nr 12
Interný identifikátor: 19/PN/26/12
Časť: LOT-0013
Názov: Część nr 13
Interný identifikátor: 19/PN/26/13
Časť: LOT-0014
Názov: Część nr 14
Interný identifikátor: 19/PN/26/14
Časť: LOT-0015
Názov: Część nr 15
Interný identifikátor: 19/PN/26/15
Časť: LOT-0016
Názov: Część nr 16
Interný identifikátor: 19/PN/26/16
Časť: LOT-0017
Názov: Część nr 17
Interný identifikátor: 19/PN/26/17
Časť: LOT-0018
Názov: Część nr 18
Interný identifikátor: 19/PN/26/18
Časť: LOT-0019
Názov: Część nr 19
Interný identifikátor: 19/PN/26/19
Časť: LOT-0020
Názov: Część nr 20
Interný identifikátor: 19/PN/26/20
Časť: LOT-0021
Názov: Część nr 21
Interný identifikátor: 19/PN/26/21
Časť: LOT-0022
Názov: Część nr 22
Interný identifikátor: 19/PN/26/22
Časť: LOT-0023
Názov: Część nr 23
Interný identifikátor: 19/PN/26/23
Časť: LOT-0024
Názov: Część nr 24
Interný identifikátor: 19/PN/26/24
Časť: LOT-0025
Názov: Część nr 25
Interný identifikátor: 19/PN/26/25
Časť: LOT-0026
Názov: Część nr 26
Interný identifikátor: 19/PN/26/26
Časť: LOT-0027
Názov: Część nr 27
Interný identifikátor: 19/PN/26/27
Časť: LOT-0028
Názov: Część nr 28
Interný identifikátor: 19/PN/26/28
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 19/PN/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33183100 Ortopedski vsadki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 19/PN/26/1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 19/PN/26/2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 19/PN/26/3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 19/PN/26/4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 19/PN/26/5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 19/PN/26/6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 19/PN/26/7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 19/PN/26/8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 19/PN/26/9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 19/PN/26/10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 19/PN/26/11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 19/PN/26/12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 19/PN/26/13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 19/PN/26/14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 19/PN/26/15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 19/PN/26/16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 19/PN/26/17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 19/PN/26/18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19/PN/26/19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 19/PN/26/20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 19/PN/26/21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 19/PN/26/22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 19/PN/26/23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 19/PN/26/24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 19/PN/26/25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 19/PN/26/26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 19/PN/26/27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 19/PN/26/28