2. Процедура
Процедура
Заглавие: Μελέτη, προμήθεια εξοπλισμού και εγκατάσταση («έργο με το κλειδί στο χέρι») ενός Συγκροτήματος αντιστάθμισης αέργου επαγωγικής ισχύος 100 MVAr (Static Var Compensator – SVC) στο ΚΥΤ 150 kV Αράχθου
Описание: Διενέργεια διαγωνισμού με ανοιχτή διαδικασία με ηλεκτρονικό πλειστηριασμό και κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, με βάση αποκλειστικά τη χαμηλότερη τιμή για την ανάδειξη Αναδόχου για το έργο: Μελέτη, προμήθεια εξοπλισμού και εγκατάσταση («έργο με το κλειδί στο χέρι») ενός Συγκροτήματος αντιστάθμισης αέργου επαγωγικής ισχύος 100 MVAr (Static Var Compensator – SVC) στο ΚΥΤ 150 kV Αράχθου
Вътрешен идентификатор: ΔΕΑ- 42338
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45232220 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на подстанции
Допълнителна класификация (cpv): 31682540 Оборудване на подстанция
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Μελέτη, Προμήθεια Εξοπλισμού και Εγκατάσταση («έργο με το κλειδί στο χέρι») ενός Συγκροτήματος αντιστάθμισης αέργου επαγωγικής ισχύος 100 MVAr (Static Var Compensator – SVC) στο ΚΥΤ 150 kV Αράχθου
Описание: Διενέργεια διαγωνισμού με ανοικτή διαδικασία με ηλεκτρονικό πλειστηριασμό και κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, με βάση αποκλειστικά τη χαμηλότερη τιμή για την ανάδειξη Αναδόχου για το έργο: Μελέτη, προμήθεια εξοπλισμού και εγκατάσταση («έργο με το κλειδί στο χέρι») ενός Συγκροτήματος αντιστάθμισης αέργου επαγωγικής ισχύος 100 MVAr (Static Var Compensator – SVC) στο ΚΥΤ 150 kV Αράχθου
Вътрешен идентификатор: ΔΕΑ-42338
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ΔΕΑ- 42338
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45232220 Výstavba rozvoden
Další klasifikace (cpv): 31682540 Zařízení vedlejších stanic
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: ΔΕΑ-42338
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ΔΕΑ- 42338
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45232220 Anlæg af koblingsstation
Supplerende klassifikation (cpv): 31682540 Udstyr til understation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ΔΕΑ-42338
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ΔΕΑ- 42338
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232220 Bau von Unterwerken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682540 Transformatorstationsausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ΔΕΑ-42338
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΔΕΑ- 42338
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45232220 Κατασκευαστικές εργασίες για υποσταθμούς
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31682540 Εξοπλισμός υποσταθμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΔΕΑ-42338
Internal identifier: ΔΕΑ- 42338
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232220 Substation construction work
Additional classification (cpv): 31682540 Substation equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ΔΕΑ-42338
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ΔΕΑ- 42338
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45232220 Ala-asemien rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 31682540 Ala-aseman laitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: ΔΕΑ-42338
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ΔΕΑ- 42338
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45232220 Travaux de construction de sous-stations
Nomenclature complémentaire (cpv): 31682540 Équipement de sous-station
Identifiant interne: ΔΕΑ-42338
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ΔΕΑ- 42338
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Aicmiú breise (cpv): 31682540 Substation equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ΔΕΑ-42338
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ΔΕΑ- 42338
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45232220 Građevinski radovi na podstanici
Dodatna klasifikacija (cpv): 31682540 Oprema za trafostanice
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ΔΕΑ-42338
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ΔΕΑ- 42338
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45232220 Alállomás építése
További osztályozás (cpv): 31682540 Alközponti berendezések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: ΔΕΑ-42338
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ΔΕΑ- 42338
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45232220 Lavori di costruzione di sottostazioni
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31682540 Apparecchiature per sottostazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: ΔΕΑ-42338
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ΔΕΑ- 42338
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45232220 Apakšstaciju celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 31682540 Apakšstaciju iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ΔΕΑ-42338
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ΔΕΑ- 42338
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45232220 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' subimpjanti
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31682540 Apparat tas-substazzjonijiet
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ΔΕΑ-42338
Wewnętrzny identyfikator: ΔΕΑ- 42338
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45232220 Roboty budowlane w zakresie podstacji
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31682540 Podstacje
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ΔΕΑ-42338
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ΔΕΑ- 42338
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45232220 Lucrări de construcţii de posturi de transformare
Clasificare suplimentară (cpv): 31682540 Echipament pentru substaţii
Identificator intern: ΔΕΑ-42338
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ΔΕΑ- 42338
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45232220 Gradbena dela na razdelilni postaji
Dodatna klasifikacija (cpv): 31682540 Oprema za razdelilne postaje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: ΔΕΑ-42338