2. Процедура
Процедура
Заглавие: Reinigen en inspecteren riolering
Описание: Reinigen en inspecteren riolering in de gemeente Lelystad. Zie contractstukken.
Вътрешен идентификатор: 26-008
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90470000 Услуги по почистване на канализационни тръби, колектори или отводнителни канали
Допълнителна класификация (cpv): 90491000 Услуги по инспекция на канализационни тръби, колектори или отводнителни канали
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 26-008
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90470000 Čištění odpadů
Další klasifikace (cpv): 90491000 Inspekce kanalizace
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 26-008
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90470000 Rensning af kloakledninger
Supplerende klassifikation (cpv): 90491000 Undersøgelse af kloakledninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26-008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26-008
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90470000 Υπηρεσίες καθαρισμού αποχετεύσεων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90491000 Υπηρεσίες επιθεώρησης αποχετεύσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: 26-008
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
Additional classification (cpv): 90491000 Sewer survey services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26-008
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90470000 Kanalisatsioonitorustiku puhastusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90491000 Kanalisatsioonitorustiku järelevalveteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26-008
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90470000 Viemäreiden puhdistaminen
Lisäluokitus (cpv): 90491000 Viemäreiden tarkastukset
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 26-008
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90470000 Services de curage des égouts
Nomenclature complémentaire (cpv): 90491000 Services d'inspection des égouts
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26-008
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90470000 Usluge čišćenja kolektora otpadne vode
Dodatna klasifikacija (cpv): 90491000 Usluge pregleda kolektora otpadnih voda
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26-008
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90470000 Servizi di pulizia delle fognature
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90491000 Servizi di ispezione delle fognature
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26-008
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90470000 Nuotekų kolektorių valymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90491000 Nuotekų kolektorių tikrinimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 26-008
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90470000 Servizzi ta' tindif ta' katusi tad-drenaġġ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90491000 Servizzi ta' l-istħarriġ tad-drenaġġ
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Wewnętrzny identyfikator: 26-008
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90470000 Usługi czyszczenia kanałów ściekowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90491000 Usługi kontroli ścieków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 26-008
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90470000 Serviços de limpeza de esgotos
Classificação adicional (cpv): 90491000 Serviços de inspecção de esgotos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26-008
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90470000 Rensning av avlopp
Ytterligare klassificering (cpv): 90491000 Besiktning av avlopp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1