2. Процедура
Процедура
Заглавие: ACQUISITION D'UN CAMION EQUIPE D'UNE GRUE HYDRAULIQUE ET D'UN POLYBENNE ET REPRISE DE L'ANCIEN VEHICULE DE LA COLLECTIVITE
Описание: ACQUISITION D'UN CAMION EQUIPE D'UNE GRUE HYDRAULIQUE ET D'UN POLYBENNE ET REPRISE DE L'ANCIEN VEHICULE DE LA COLLECTIVITE
Вътрешен идентификатор: 202603AOFCAMI
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34142000 Камиони кранове и саморазтоварващи се самосвали
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: ACQUISITION D'UN CAMION EQUIPE D'UNE GRUE HYDRAULIQUE ET D'UN POLYBENNE ET REPRISE DE L'ANCIEN VEHICULE DE LA COLLECTIVITE.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 202603AOFCAMI
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34142000 Jeřábové a sklápěcí nákladní automobily
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 202603AOFCAMI
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34142000 Kranbiler og dumpere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 202603AOFCAMI
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34142000 Γερανοφόρα φορτηγά και ανατρεπόμενα οχήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 202603AOFCAMI
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34142000 Camiones grúa y camiones volquete
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 202603AOFCAMI
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34142000 Nosturi- ja kippiautot
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 202603AOFCAMI
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34142000 Crane and dumper trucks
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 202603AOFCAMI
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34142000 Kamioni dizalice i samoistovarni kamioni
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 202603AOFCAMI
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34142000 Darus teherautók és dömperek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 202603AOFCAMI
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34142000 Autogru e camion ribaltabili
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 202603AOFCAMI
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34142000 Automobiliniai kranai ir savivarčiai sunkvežimiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 202603AOFCAMI
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34142000 Autoceltņi un pašizgāzēji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 202603AOFCAMI
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34142000 Trakkijiet bil-krejn u trakkijiet dumper
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: 202603AOFCAMI
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34142000 Kranen en containerladers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 202603AOFCAMI
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34142000 Ciężarówki wyposażone w dźwig i pojazdy samowyładowcze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 202603AOFCAMI
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34142000 Camioane macara şi autobasculante
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 202603AOFCAMI
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34142000 Žeriavové automobily a terénne vyklápacie nákladné automobily
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 202603AOFCAMI
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34142000 Vozila z dvigali in prekucniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 202603AOFCAMI
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001