450630-2026 - Състезателна процедура
Cлoвeния – Кутии и каси – Dobava ognjevarnih omar
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDobava ognjevarnih omar
ОписаниеDobava ognjevarnih omar, sklop 1: Omara za varno shranjevanje akumulatorskih baterij, sklop 2: Ognjevarna omara za nevarne snovi
Вътрешен идентификатор000115/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 44421700 Кутии и каси
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеOmara za varno shranjevanje akumulatorskih baterij
ОписаниеSklop 1: Omara za varno shranjevanje akumulatorskih baterij
Вътрешен идентификатор505415
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеOgnjevarna omara za nevarne snovi
ОписаниеSklop 2: Ognjevarna omara za nevarne snovi
Вътрешен идентификатор505416
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava ognjevarnih omar
Interne Kennung: 000115/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44421700 Kassetten und Schließfächer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 505415
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 505416
2. Procedure
Procedure
Title: Dobava ognjevarnih omar
Internal identifier: 000115/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44421700 Boxes and lockers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 505415
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 505416
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dobava ognjevarnih omar
Identificador interno: 000115/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44421700 Cajas y taquillas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 505415
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 505416
450630-2026 - Hange
Sloveenia – Karbid/kastid ja hoiukapid – Dobava ognjevarnih omar
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriDobava ognjevarnih omar
Sisemine tunnus000115/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 44421700 Karbid/kastid ja hoiukapid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus505415
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus505416
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Dobava ognjevarnih omar
Aitheantóir inmheánach: 000115/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 505415
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 505416
450630-2026 - Nadmetanje
Slovenija – Kutije i ormarići – Dobava ognjevarnih omar
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovDobava ognjevarnih omar
Interna identifikacijska oznaka000115/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 44421700 Kutije i ormarići
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka505415
GrupaLOT-0002
NaslovOgnjevarna omara za nevarne snovi
Interna identifikacijska oznaka505416
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Dobava ognjevarnih omar
Belső azonosító: 000115/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44421700 Tárolódobozok és tárolószekrények
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 505415
Rész: LOT-0002
Cím: Ognjevarna omara za nevarne snovi
Belső azonosító: 505416
2. Procedura
Procedura
Titolo: Dobava ognjevarnih omar
Identificativo interno: 000115/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44421700 Scatole e armadietti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 505415
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 505416
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dobava ognjevarnih omar
Iekšējais identifikators: 000115/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44421700 Bagāžas glabātavas skapīši un slēdzamie skapīši
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 505415
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 505416
Tytuł: Dobava ognjevarnih omar
Wewnętrzny identyfikator: 000115/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44421700 Kasety i schowki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 505415
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 505416
450630-2026 - Concurso
Eslovénia – Caixas e cacifos – Dobava ognjevarnih omar
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
TítuloDobava ognjevarnih omar
Identificador interno000115/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 44421700 Caixas e cacifos
LoteLOT-0001
Identificador interno505415
LoteLOT-0002
TítuloOgnjevarna omara za nevarne snovi
Identificador interno505416
2. Procedură
Procedură
Titlu: Dobava ognjevarnih omar
Identificator intern: 000115/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44421700 Cutii şi dulăpioare
Identificator intern: 505415
Identificator intern: 505416