450780-2026 - Състезателна процедура
Норвегия – Система за контрол на достъп – Anskaffelse av adgangskontrollsystem
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеAnskaffelse av adgangskontrollsystem
ОписаниеFormålet med anskaffelsen er å inngå avtale med en leverandør om kjøp av adgangskontrollsystem med integrert tyverialarm for alle Fiskeridirektoratets kontorlokasjoner. Vennligst se vedlagte konkurransedokumenter for ytterligere informasjon om og krav til anskaffelsen.
Вътрешен идентификатор26/9698
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 42961100 Система за контрол на достъп
Допълнителна класификация (cpv): 22457000 Карти за достъп, 31625300 Системи за оповестяване при наличие на влизане чрез взлом, 44521110 Брави на врати, 45312200 Работи по инсталиране на сигнално-охранителни известителни системи, 98395000 Ключарски услуги
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 26/9698
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42961100 Přístupové řídící systémy
Další klasifikace (cpv): 22457000 Vstupní karty, 31625300 Systémy pro ochranu proti krádeži, 44521110 Zámky do domovních dveří, 45312200 Instalace a montáž systémů na ochranu před krádeží, 98395000 Zámečnické služby
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 26/9698
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42961100 Adgangskontrolsystem
Supplerende klassifikation (cpv): 22457000 Adgangstegn, 31625300 Tyverialarmsystemer, 44521110 Dørlåse, 45312200 Installation af tyverialarmsystem, 98395000 Tjenester udført af låsesmede
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26/9698
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22457000 Eintrittskarten, 31625300 Einbruchmeldeanlagen, 44521110 Türschlösser, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 98395000 Schlosserdienste
5. Los
Los: LOT-0000
450780-2026 - Διαγωνισμός
Νορβηγία – Σύστημα ελέγχου εισόδου – Anskaffelse av adgangskontrollsystem
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό26/9698
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42961100 Σύστημα ελέγχου εισόδου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 22457000 Κάρτες εισόδου, 31625300 Συστήματα αντιδιαρρηκτικού συναγερμού, 44521110 Κλειδαριές για πόρτες, 45312200 Εργασίες εγκατάστασης συστήματος αντικλεπτικού συναγερμού, 98395000 Υπηρεσίες κλειθροποιού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Internal identifier: 26/9698
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42961100 Access control system
Additional classification (cpv): 22457000 Entrance cards, 31625300 Burglar-alarm systems, 44521110 Door locks, 45312200 Burglar-alarm system installation work, 98395000 Locksmith services
5. Lot
Lot: LOT-0000
450780-2026 - Kilpailu
Norja – Kulunvalvontajärjestelmä – Anskaffelse av adgangskontrollsystem
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste26/9698
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42961100 Kulunvalvontajärjestelmä
Lisäluokitus (cpv): 22457000 Sisäänpääsyliput, 31625300 Murtohälytysjärjestelmät, 44521110 Ovilukot, 45312200 Murtohälytysjärjestelmän asennustyöt, 98395000 Lukkosepänpalvelut
5. Osa
OsaLOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 26/9698
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42961100 Système de contrôle des accès
Nomenclature complémentaire (cpv): 22457000 Cartes d'accès, 31625300 Systèmes avertisseurs d'effraction, 44521110 Serrures de portes, 45312200 Travaux d'installation de systèmes avertisseurs d'effraction, 98395000 Services de serrurerie
450780-2026 - Nadmetanje
Norveška – Sustav ograničenja pristupa – Anskaffelse av adgangskontrollsystem
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka26/9698
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 42961100 Sustav ograničenja pristupa
Dodatna klasifikacija (cpv): 22457000 Ulaznice, 31625300 Protuprovalni alarmni sustavi, 44521110 Brave za vrata, 45312200 Radovi ugradnje protuprovalnog alarmnog sustava, 98395000 Bravarske usluge
5. Grupa
GrupaLOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26/9698
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42961100 Sistemi di controllo di accesso
Classificazione aggiuntiva (cpv): 22457000 Carte di accesso, 31625300 Sistemi antifurto, 44521110 Serrature per porte, 45312200 Lavori di installazione di sistemi d'allarme antifurto, 98395000 Servizi di fabbro
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26/9698
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42961100 Prieigos valdymo sistema
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 22457000 Įėjimo kortelės, 31625300 Apsaugos nuo įsilaužimo signalizacijos sistemos, 44521110 Durų spynos, 45312200 Apsaugos nuo įsilaužimo signalizacijos sistemų montavimo darbai, 98395000 Šaltkalvių paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Interne identificatiecode: 26/9698
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42961100 Toegangscontrolesysteem
Aanvullende classificatie (cpv): 22457000 Toegangskaartjes, 31625300 Inbraakalarmsystemen, 44521110 Deursloten, 45312200 Installeren van inbraakalarmsystemen, 98395000 Slotenmakersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 26/9698
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42961100 System kontroli dostępu
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 22457000 Wejściówki, 31625300 Alarmy antywłamaniowe, 44521110 Zamki do drzwi, 45312200 Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych, 98395000 Usługi ślusarskie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 26/9698
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42961100 Sistema de controlo de acessos
Classificação adicional (cpv): 22457000 Cartões de acesso, 31625300 Sistemas de alarme contra roubo, 44521110 Fechaduras para portas, 45312200 Instalação de sistemas de alarme contra roubo, 98395000 Serviços de serralharia
5. Lote
Lote: LOT-0000
450780-2026 - Procedură concurențială
Norvegia – Sisteme de control al accesului – Anskaffelse av adgangskontrollsystem
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern26/9698
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 42961100 Sisteme de control al accesului
Clasificare suplimentară (cpv): 22457000 Cartele de acces, 31625300 Sisteme de alarmă antiefracţie, 44521110 Broaşte de uşă, 45312200 Lucrări de instalare de sisteme de alarmă antiefracţie, 98395000 Servicii de lăcătuşărie
LotLOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26/9698
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42961100 Passerkontrollsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 22457000 Inträdeskort, 31625300 Inbrottslarmssystem, 44521110 Dörrlås, 45312200 Installation av inbrottssystem, 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000