See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawę sprzętu medycznego do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi w podziale na 27 pakietów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w podziale na 27 Pakietów. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania oferty na wybrane pozycje w ramach Pakietów (Pakiety są niepodzielne). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 10 do SWZ. Dla Pakietów 1,2,3,4,6,7,9,10,14,17,21 – Zamawiający wymaga w zakresie dostawy: instalacji, uruchomienia oraz szkolenia personelu 2. Dostawa przedmiotu zamówienia do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi (w lokalizacji przy ul. Milionowej 14, 93-113 Łódź) zrealizowana będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy, dostawa dla pakietu 15 - w lokalizacji Łódź, ul. Przyrodnicza 7/9. 3. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6 do SWZ (Wzór umowy).
Вътрешен идентификатор: 24/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet I
Описание: Zakres I - 1x System ucyfrowienia bezpośredniego aparatów RTG trzema detektorami bezprzewodowymi, stacją dokującą do detektorów – szt. 1, stacjonarną konsolą technika – 1szt.
Вътрешен идентификатор: Pakiet 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet II
Описание: Zakres II - Aparat do angiografii fluoresceinowej siatkówki
Вътрешен идентификатор: Pakiet 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet III
Описание: Zakres III - Lampa szczelinowa, cyfrowa
Вътрешен идентификатор: Pakiet 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet IV
Описание: Zakres IV - Laser Yag ze stolikiem okulistycznym
Вътрешен идентификатор: Pakiet 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet V
Описание: Zakres V Narzędzia chirurgiczne ortopedyczne
Вътрешен идентификатор: Pakiet 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet VI
Описание: Zakres VI - Defibrylator
Вътрешен идентификатор: Pakiet 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet VII
Описание: Zakres VII - Stół operacyjny ortopedyczny z przystawkami ortopedycznymi
Вътрешен идентификатор: Pakiet 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet VIII
Описание: Zakres VIII Przenośny zestaw rektoskopowy z głowicą wielorazową i tubusami jednorazowymi
Вътрешен идентификатор: Pakiet 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet IX
Описание: Zakres IX - Tonometr przenośny do pomiaru cisnienia wewnatrzgałkowego oka
Вътрешен идентификатор: Pakiet 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet X
Описание: Zakres X - Aparat ultrasonograficzny z głowicą ortopedyczną
Вътрешен идентификатор: Pakiet 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet XI
Описание: Zakres XI - Regał uniwersalny do przechowywania implantów i instrumentów, Taboret medyczny bez oparcia, na kółkach
Вътрешен идентификатор: Pakiet 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Pakiet XII
Описание: Zakres XII - Tonometr Schiotza
Вътрешен идентификатор: Pakiet 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Pakiet XIII
Описание: Zakres XIII - Taboret medyczny na kółkach z oparciem
Вътрешен идентификатор: Pakiet 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Pakiet XIV
Описание: Zakres XIV -Aparat EKG 12-kanałowy
Вътрешен идентификатор: Pakiet 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Pakiet XV
Описание: Zakres XV - Wózek toaletowo-prysznicowy
Вътрешен идентификатор: Pakiet 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Pakiet XVI
Вътрешен идентификатор: Pakiet 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Pakiet XVII
Описание: Zakres XVII - System do ogrzewania pacjenta ciepłym powietrzem
Вътрешен идентификатор: Pakiet 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Pakiet XVIII
Описание: Zakres XVIII - Taboret medyczny na kółkach z oparciem
Вътрешен идентификатор: Pakiet 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Pakiet XIX
Описание: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Вътрешен идентификатор: Pakiet 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Pakiet XX
Описание: Zakres XX - Wózek reanimacyjny
Вътрешен идентификатор: Pakiet 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Pakiet XXI
Описание: XXI Tonometr aplanacyjny
Вътрешен идентификатор: Pakiet 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Pakiet XXII
Описание: XXII - Test diagnostyczny do oceny widzenia stereoskopowego
Вътрешен идентификатор: Pakiet 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Pakiet XXIII
Описание: XXIII - Soczewka gonioskopowa typu szerokokatnego , Soczewka gonioskopowa
Вътрешен идентификатор: Pakiet 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Pakiet XXIV
Описание: XXIV- Narzędzia chirurgiczne okulistyczne
Вътрешен идентификатор: Pakiet 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Pakiet XXV
Описание: Zakres XXV - Lampa bakteriobójcza
Вътрешен идентификатор: Pakiet 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Pakiet XXVI
Описание: Zakres XXVI -Materace przeciwodleżynowe
Вътрешен идентификатор: Pakiet 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Pakiet XXVII
Описание: Zakres XXVII -Wózek do przewozu chorych
Вътрешен идентификатор: Pakiet 27
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 24/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet I
Interní identifikátor: Pakiet 1
Část: LOT-0002
Název: Pakiet II
Interní identifikátor: Pakiet 2
Část: LOT-0003
Název: Pakiet III
Interní identifikátor: Pakiet 3
Část: LOT-0004
Název: Pakiet IV
Interní identifikátor: Pakiet 4
Část: LOT-0005
Název: Pakiet V
Interní identifikátor: Pakiet 5
Část: LOT-0006
Název: Pakiet VI
Popis: Zakres VI - Defibrylator
Interní identifikátor: Pakiet 6
Část: LOT-0007
Název: Pakiet VII
Interní identifikátor: Pakiet 7
Část: LOT-0008
Název: Pakiet VIII
Interní identifikátor: Pakiet 8
Část: LOT-0009
Název: Pakiet IX
Interní identifikátor: Pakiet 9
Část: LOT-0010
Název: Pakiet X
Interní identifikátor: Pakiet 10
Část: LOT-0011
Název: Pakiet XI
Interní identifikátor: Pakiet 11
Část: LOT-0012
Název: Pakiet XII
Popis: Zakres XII - Tonometr Schiotza
Interní identifikátor: Pakiet 12
Část: LOT-0013
Název: Pakiet XIII
Interní identifikátor: Pakiet 13
Část: LOT-0014
Název: Pakiet XIV
Interní identifikátor: Pakiet 14
Část: LOT-0015
Název: Pakiet XV
Interní identifikátor: Pakiet 15
Část: LOT-0016
Název: Pakiet XVI
Interní identifikátor: Pakiet 16
Část: LOT-0017
Název: Pakiet XVII
Interní identifikátor: Pakiet 17
Část: LOT-0018
Název: Pakiet XVIII
Interní identifikátor: Pakiet 18
Část: LOT-0019
Název: Pakiet XIX
Popis: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Interní identifikátor: Pakiet 19
Část: LOT-0020
Název: Pakiet XX
Popis: Zakres XX - Wózek reanimacyjny
Interní identifikátor: Pakiet 20
Část: LOT-0021
Název: Pakiet XXI
Popis: XXI Tonometr aplanacyjny
Interní identifikátor: Pakiet 21
Část: LOT-0022
Název: Pakiet XXII
Interní identifikátor: Pakiet 22
Část: LOT-0023
Název: Pakiet XXIII
Interní identifikátor: Pakiet 23
Část: LOT-0024
Název: Pakiet XXIV
Interní identifikátor: Pakiet 24
Část: LOT-0025
Název: Pakiet XXV
Interní identifikátor: Pakiet 25
Část: LOT-0026
Název: Pakiet XXVI
Interní identifikátor: Pakiet 26
Část: LOT-0027
Název: Pakiet XXVII
Interní identifikátor: Pakiet 27
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 24/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Intern ID: Pakiet 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Intern ID: Pakiet 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Intern ID: Pakiet 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet IV
Intern ID: Pakiet 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Pakiet V
Intern ID: Pakiet 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pakiet VI
Beskrivelse: Zakres VI - Defibrylator
Intern ID: Pakiet 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Pakiet VII
Intern ID: Pakiet 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII
Intern ID: Pakiet 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Pakiet IX
Intern ID: Pakiet 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Pakiet X
Intern ID: Pakiet 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Pakiet XI
Intern ID: Pakiet 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Pakiet XII
Intern ID: Pakiet 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Pakiet XIII
Intern ID: Pakiet 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Pakiet XIV
Intern ID: Pakiet 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Pakiet XV
Intern ID: Pakiet 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Pakiet XVI
Intern ID: Pakiet 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Pakiet XVII
Intern ID: Pakiet 17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Pakiet XVIII
Intern ID: Pakiet 18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Pakiet XIX
Beskrivelse: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Intern ID: Pakiet 19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Pakiet XX
Intern ID: Pakiet 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Pakiet XXI
Beskrivelse: XXI Tonometr aplanacyjny
Intern ID: Pakiet 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Pakiet XXII
Intern ID: Pakiet 22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Pakiet XXIII
Intern ID: Pakiet 23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Pakiet XXIV
Intern ID: Pakiet 24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Pakiet XXV
Intern ID: Pakiet 25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Pakiet XXVI
Intern ID: Pakiet 26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Pakiet XXVII
Intern ID: Pakiet 27
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet I
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet II
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet III
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Pakiet IV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Pakiet V
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Pakiet VI
Περιγραφή: Zakres VI - Defibrylator
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Pakiet VII
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Pakiet VIII
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Pakiet IX
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pakiet X
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Pakiet XI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Pakiet XII
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Pakiet XIII
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Pakiet XIV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Pakiet XV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Pakiet XVI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Pakiet XVII
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Pakiet XVIII
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Pakiet XIX
Περιγραφή: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Pakiet XX
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Pakiet XXI
Περιγραφή: XXI Tonometr aplanacyjny
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Pakiet XXII
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Pakiet XXIII
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Pakiet XXIV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 24
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Pakiet XXV
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 25
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Pakiet XXVI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 26
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: Pakiet XXVII
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 27
Internal identifier: 24/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet I
Internal identifier: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet II
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet III
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet IV
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet V
Internal identifier: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet VI
Description: Zakres VI - Defibrylator
Internal identifier: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet VII
Internal identifier: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet VIII
Internal identifier: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet IX
Internal identifier: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet X
Internal identifier: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet XI
Internal identifier: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet XII
Internal identifier: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet XIII
Internal identifier: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet XIV
Internal identifier: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet XV
Internal identifier: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet XVI
Internal identifier: Pakiet 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet XVII
Internal identifier: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet XVIII
Internal identifier: Pakiet 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet XIX
Internal identifier: Pakiet 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet XX
Internal identifier: Pakiet 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet XXI
Description: XXI Tonometr aplanacyjny
Internal identifier: Pakiet 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet XXII
Internal identifier: Pakiet 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet XXIII
Internal identifier: Pakiet 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet XXIV
Internal identifier: Pakiet 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet XXV
Internal identifier: Pakiet 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet XXVI
Internal identifier: Pakiet 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet XXVII
Internal identifier: Pakiet 27
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 24/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet I
Sisemine tunnus: Pakiet 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet II
Sisemine tunnus: Pakiet 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet III
Sisemine tunnus: Pakiet 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Pakiet IV
Sisemine tunnus: Pakiet 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pakiet V
Sisemine tunnus: Pakiet 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pakiet VI
Kirjeldus: Zakres VI - Defibrylator
Sisemine tunnus: Pakiet 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Pakiet VII
Sisemine tunnus: Pakiet 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Pakiet VIII
Sisemine tunnus: Pakiet 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Pakiet IX
Sisemine tunnus: Pakiet 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Pakiet X
Sisemine tunnus: Pakiet 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Pakiet XI
Sisemine tunnus: Pakiet 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Pakiet XII
Sisemine tunnus: Pakiet 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Pakiet XIII
Sisemine tunnus: Pakiet 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Pakiet XIV
Sisemine tunnus: Pakiet 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Pakiet XV
Sisemine tunnus: Pakiet 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Pakiet XVI
Sisemine tunnus: Pakiet 16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Pakiet XVII
Sisemine tunnus: Pakiet 17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Pakiet XVIII
Sisemine tunnus: Pakiet 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Pakiet XIX
Kirjeldus: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Sisemine tunnus: Pakiet 19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Pakiet XX
Sisemine tunnus: Pakiet 20
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Pakiet XXI
Kirjeldus: XXI Tonometr aplanacyjny
Sisemine tunnus: Pakiet 21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Pakiet XXII
Sisemine tunnus: Pakiet 22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Pakiet XXIII
Sisemine tunnus: Pakiet 23
Osa: LOT-0024
Pealkiri: Pakiet XXIV
Sisemine tunnus: Pakiet 24
Osa: LOT-0025
Pealkiri: Pakiet XXV
Sisemine tunnus: Pakiet 25
Osa: LOT-0026
Pealkiri: Pakiet XXVI
Sisemine tunnus: Pakiet 26
Osa: LOT-0027
Pealkiri: Pakiet XXVII
Sisemine tunnus: Pakiet 27
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 24/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet I
Sisäinen tunniste: Pakiet 1
Ilmoituksen nimi: Pakiet II
Sisäinen tunniste: Pakiet 2
Ilmoituksen nimi: Pakiet III
Sisäinen tunniste: Pakiet 3
Ilmoituksen nimi: Pakiet IV
Sisäinen tunniste: Pakiet 4
Ilmoituksen nimi: Pakiet V
Sisäinen tunniste: Pakiet 5
Ilmoituksen nimi: Pakiet VI
Kuvaus: Zakres VI - Defibrylator
Sisäinen tunniste: Pakiet 6
Ilmoituksen nimi: Pakiet VII
Sisäinen tunniste: Pakiet 7
Ilmoituksen nimi: Pakiet VIII
Sisäinen tunniste: Pakiet 8
Ilmoituksen nimi: Pakiet IX
Sisäinen tunniste: Pakiet 9
Ilmoituksen nimi: Pakiet X
Sisäinen tunniste: Pakiet 10
Ilmoituksen nimi: Pakiet XI
Sisäinen tunniste: Pakiet 11
Ilmoituksen nimi: Pakiet XII
Kuvaus: Zakres XII - Tonometr Schiotza
Sisäinen tunniste: Pakiet 12
Ilmoituksen nimi: Pakiet XIII
Sisäinen tunniste: Pakiet 13
Ilmoituksen nimi: Pakiet XIV
Sisäinen tunniste: Pakiet 14
Ilmoituksen nimi: Pakiet XV
Sisäinen tunniste: Pakiet 15
Ilmoituksen nimi: Pakiet XVI
Sisäinen tunniste: Pakiet 16
Ilmoituksen nimi: Pakiet XVII
Sisäinen tunniste: Pakiet 17
Ilmoituksen nimi: Pakiet XVIII
Sisäinen tunniste: Pakiet 18
Ilmoituksen nimi: Pakiet XIX
Kuvaus: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Sisäinen tunniste: Pakiet 19
Ilmoituksen nimi: Pakiet XX
Kuvaus: Zakres XX - Wózek reanimacyjny
Sisäinen tunniste: Pakiet 20
Ilmoituksen nimi: Pakiet XXI
Kuvaus: XXI Tonometr aplanacyjny
Sisäinen tunniste: Pakiet 21
Ilmoituksen nimi: Pakiet XXII
Sisäinen tunniste: Pakiet 22
Ilmoituksen nimi: Pakiet XXIII
Sisäinen tunniste: Pakiet 23
Ilmoituksen nimi: Pakiet XXIV
Sisäinen tunniste: Pakiet 24
Ilmoituksen nimi: Pakiet XXV
Sisäinen tunniste: Pakiet 25
Ilmoituksen nimi: Pakiet XXVI
Sisäinen tunniste: Pakiet 26
Ilmoituksen nimi: Pakiet XXVII
Sisäinen tunniste: Pakiet 27
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 24/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Titre: Pakiet I
Identifiant interne: Pakiet 1
Titre: Pakiet II
Identifiant interne: Pakiet 2
Titre: Pakiet III
Identifiant interne: Pakiet 3
Titre: Pakiet IV
Identifiant interne: Pakiet 4
Titre: Pakiet V
Identifiant interne: Pakiet 5
Titre: Pakiet VI
Identifiant interne: Pakiet 6
Titre: Pakiet VII
Identifiant interne: Pakiet 7
Titre: Pakiet VIII
Identifiant interne: Pakiet 8
Titre: Pakiet IX
Identifiant interne: Pakiet 9
Titre: Pakiet X
Identifiant interne: Pakiet 10
Titre: Pakiet XI
Identifiant interne: Pakiet 11
Titre: Pakiet XII
Identifiant interne: Pakiet 12
Titre: Pakiet XIII
Identifiant interne: Pakiet 13
Titre: Pakiet XIV
Identifiant interne: Pakiet 14
Titre: Pakiet XV
Identifiant interne: Pakiet 15
Titre: Pakiet XVI
Identifiant interne: Pakiet 16
Titre: Pakiet XVII
Identifiant interne: Pakiet 17
Titre: Pakiet XVIII
Identifiant interne: Pakiet 18
Titre: Pakiet XIX
Identifiant interne: Pakiet 19
Titre: Pakiet XX
Identifiant interne: Pakiet 20
Titre: Pakiet XXI
Identifiant interne: Pakiet 21
Titre: Pakiet XXII
Identifiant interne: Pakiet 22
Titre: Pakiet XXIII
Identifiant interne: Pakiet 23
Titre: Pakiet XXIV
Identifiant interne: Pakiet 24
Titre: Pakiet XXV
Identifiant interne: Pakiet 25
Titre: Pakiet XXVI
Identifiant interne: Pakiet 26
Titre: Pakiet XXVII
Identifiant interne: Pakiet 27
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 24/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet I
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet II
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Pakiet III
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Pakiet IV
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Pakiet V
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Pakiet VI
Cur síos: Zakres VI - Defibrylator
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Pakiet VII
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Pakiet VIII
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Pakiet IX
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Pakiet X
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Pakiet XI
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Pakiet XII
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Pakiet XIII
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Pakiet XIV
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Pakiet XV
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Pakiet XVI
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Pakiet XVII
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Pakiet XVIII
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Pakiet XIX
Cur síos: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: Pakiet XX
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Pakiet XXI
Cur síos: XXI Tonometr aplanacyjny
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 21
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: Pakiet XXII
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: Pakiet XXIII
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 23
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: Pakiet XXIV
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: Pakiet XXV
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 25
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: Pakiet XXVI
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 26
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: Pakiet XXVII
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 27
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 24/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet I
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet II
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet III
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Pakiet IV
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Pakiet V
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pakiet VI
Opis: Zakres VI - Defibrylator
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Pakiet VII
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Pakiet VIII
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pakiet IX
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Pakiet X
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Pakiet XI
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Pakiet XII
Opis: Zakres XII - Tonometr Schiotza
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Pakiet XIII
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Pakiet XIV
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Pakiet XV
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Pakiet XVI
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Pakiet XVII
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 17
Grupa: LOT-0018
Naslov: Pakiet XVIII
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 18
Grupa: LOT-0019
Naslov: Pakiet XIX
Opis: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 19
Grupa: LOT-0020
Naslov: Pakiet XX
Opis: Zakres XX - Wózek reanimacyjny
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 20
Grupa: LOT-0021
Naslov: Pakiet XXI
Opis: XXI Tonometr aplanacyjny
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 21
Grupa: LOT-0022
Naslov: Pakiet XXII
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 22
Grupa: LOT-0023
Naslov: Pakiet XXIII
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 23
Grupa: LOT-0024
Naslov: Pakiet XXIV
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 24
Grupa: LOT-0025
Naslov: Pakiet XXV
Opis: Zakres XXV - Lampa bakteriobójcza
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 25
Grupa: LOT-0026
Naslov: Pakiet XXVI
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 26
Grupa: LOT-0027
Naslov: Pakiet XXVII
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 27
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 24/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Pakiet I
Belső azonosító: Pakiet 1
Rész: LOT-0002
Cím: Pakiet II
Belső azonosító: Pakiet 2
Rész: LOT-0003
Cím: Pakiet III
Belső azonosító: Pakiet 3
Rész: LOT-0004
Cím: Pakiet IV
Belső azonosító: Pakiet 4
Rész: LOT-0005
Cím: Pakiet V
Belső azonosító: Pakiet 5
Rész: LOT-0006
Cím: Pakiet VI
Leírás: Zakres VI - Defibrylator
Belső azonosító: Pakiet 6
Rész: LOT-0007
Cím: Pakiet VII
Belső azonosító: Pakiet 7
Rész: LOT-0008
Cím: Pakiet VIII
Belső azonosító: Pakiet 8
Rész: LOT-0009
Cím: Pakiet IX
Belső azonosító: Pakiet 9
Rész: LOT-0010
Cím: Pakiet X
Belső azonosító: Pakiet 10
Rész: LOT-0011
Cím: Pakiet XI
Belső azonosító: Pakiet 11
Rész: LOT-0012
Cím: Pakiet XII
Leírás: Zakres XII - Tonometr Schiotza
Belső azonosító: Pakiet 12
Rész: LOT-0013
Cím: Pakiet XIII
Belső azonosító: Pakiet 13
Rész: LOT-0014
Cím: Pakiet XIV
Belső azonosító: Pakiet 14
Rész: LOT-0015
Cím: Pakiet XV
Belső azonosító: Pakiet 15
Rész: LOT-0016
Cím: Pakiet XVI
Belső azonosító: Pakiet 16
Rész: LOT-0017
Cím: Pakiet XVII
Belső azonosító: Pakiet 17
Rész: LOT-0018
Cím: Pakiet XVIII
Belső azonosító: Pakiet 18
Rész: LOT-0019
Cím: Pakiet XIX
Leírás: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Belső azonosító: Pakiet 19
Rész: LOT-0020
Cím: Pakiet XX
Leírás: Zakres XX - Wózek reanimacyjny
Belső azonosító: Pakiet 20
Rész: LOT-0021
Cím: Pakiet XXI
Leírás: XXI Tonometr aplanacyjny
Belső azonosító: Pakiet 21
Rész: LOT-0022
Cím: Pakiet XXII
Belső azonosító: Pakiet 22
Rész: LOT-0023
Cím: Pakiet XXIII
Belső azonosító: Pakiet 23
Rész: LOT-0024
Cím: Pakiet XXIV
Belső azonosító: Pakiet 24
Rész: LOT-0025
Cím: Pakiet XXV
Belső azonosító: Pakiet 25
Rész: LOT-0026
Cím: Pakiet XXVI
Belső azonosító: Pakiet 26
Rész: LOT-0027
Cím: Pakiet XXVII
Belső azonosító: Pakiet 27
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 24/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakiet I
Identificativo interno: Pakiet 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakiet II
Identificativo interno: Pakiet 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Pakiet III
Identificativo interno: Pakiet 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Pakiet IV
Identificativo interno: Pakiet 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Pakiet V
Identificativo interno: Pakiet 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Pakiet VI
Descrizione: Zakres VI - Defibrylator
Identificativo interno: Pakiet 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Pakiet VII
Identificativo interno: Pakiet 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Pakiet VIII
Identificativo interno: Pakiet 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Pakiet IX
Identificativo interno: Pakiet 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Pakiet X
Identificativo interno: Pakiet 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Pakiet XI
Identificativo interno: Pakiet 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Pakiet XII
Identificativo interno: Pakiet 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Pakiet XIII
Identificativo interno: Pakiet 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Pakiet XIV
Identificativo interno: Pakiet 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Pakiet XV
Identificativo interno: Pakiet 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Pakiet XVI
Identificativo interno: Pakiet 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: Pakiet XVII
Identificativo interno: Pakiet 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: Pakiet XVIII
Identificativo interno: Pakiet 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: Pakiet XIX
Identificativo interno: Pakiet 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: Pakiet XX
Identificativo interno: Pakiet 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: Pakiet XXI
Descrizione: XXI Tonometr aplanacyjny
Identificativo interno: Pakiet 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: Pakiet XXII
Identificativo interno: Pakiet 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: Pakiet XXIII
Identificativo interno: Pakiet 23
Lotto: LOT-0024
Titolo: Pakiet XXIV
Identificativo interno: Pakiet 24
Lotto: LOT-0025
Titolo: Pakiet XXV
Identificativo interno: Pakiet 25
Lotto: LOT-0026
Titolo: Pakiet XXVI
Identificativo interno: Pakiet 26
Lotto: LOT-0027
Titolo: Pakiet XXVII
Identificativo interno: Pakiet 27
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 24/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Pakiet I
Vidaus identifikatorius: Pakiet 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Pakiet II
Vidaus identifikatorius: Pakiet 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Pakiet III
Vidaus identifikatorius: Pakiet 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Pakiet IV
Vidaus identifikatorius: Pakiet 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Pakiet V
Vidaus identifikatorius: Pakiet 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Pakiet VI
Aprašymas: Zakres VI - Defibrylator
Vidaus identifikatorius: Pakiet 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Pakiet VII
Vidaus identifikatorius: Pakiet 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Pakiet VIII
Vidaus identifikatorius: Pakiet 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Pakiet IX
Vidaus identifikatorius: Pakiet 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Pakiet X
Vidaus identifikatorius: Pakiet 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Pakiet XI
Vidaus identifikatorius: Pakiet 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Pakiet XII
Vidaus identifikatorius: Pakiet 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Pakiet XIII
Vidaus identifikatorius: Pakiet 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Pakiet XIV
Vidaus identifikatorius: Pakiet 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Pakiet XV
Vidaus identifikatorius: Pakiet 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Pakiet XVI
Vidaus identifikatorius: Pakiet 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Pakiet XVII
Vidaus identifikatorius: Pakiet 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: Pakiet XVIII
Vidaus identifikatorius: Pakiet 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: Pakiet XIX
Aprašymas: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Vidaus identifikatorius: Pakiet 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: Pakiet XX
Vidaus identifikatorius: Pakiet 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: Pakiet XXI
Aprašymas: XXI Tonometr aplanacyjny
Vidaus identifikatorius: Pakiet 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: Pakiet XXII
Vidaus identifikatorius: Pakiet 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: Pakiet XXIII
Vidaus identifikatorius: Pakiet 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: Pakiet XXIV
Vidaus identifikatorius: Pakiet 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: Pakiet XXV
Vidaus identifikatorius: Pakiet 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: Pakiet XXVI
Vidaus identifikatorius: Pakiet 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: Pakiet XXVII
Vidaus identifikatorius: Pakiet 27
Iekšējais identifikators: 24/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pakiet I
Iekšējais identifikators: Pakiet 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakiet II
Iekšējais identifikators: Pakiet 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pakiet III
Iekšējais identifikators: Pakiet 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Pakiet IV
Iekšējais identifikators: Pakiet 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Pakiet V
Iekšējais identifikators: Pakiet 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Pakiet VI
Apraksts: Zakres VI - Defibrylator
Iekšējais identifikators: Pakiet 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Pakiet VII
Iekšējais identifikators: Pakiet 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Pakiet VIII
Iekšējais identifikators: Pakiet 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Pakiet IX
Iekšējais identifikators: Pakiet 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Pakiet X
Iekšējais identifikators: Pakiet 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Pakiet XI
Iekšējais identifikators: Pakiet 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Pakiet XII
Iekšējais identifikators: Pakiet 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Pakiet XIII
Iekšējais identifikators: Pakiet 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Pakiet XIV
Iekšējais identifikators: Pakiet 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Pakiet XV
Iekšējais identifikators: Pakiet 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Pakiet XVI
Iekšējais identifikators: Pakiet 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Pakiet XVII
Iekšējais identifikators: Pakiet 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Pakiet XVIII
Iekšējais identifikators: Pakiet 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Pakiet XIX
Apraksts: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Iekšējais identifikators: Pakiet 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Pakiet XX
Iekšējais identifikators: Pakiet 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Pakiet XXI
Apraksts: XXI Tonometr aplanacyjny
Iekšējais identifikators: Pakiet 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Pakiet XXII
Iekšējais identifikators: Pakiet 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Pakiet XXIII
Iekšējais identifikators: Pakiet 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Pakiet XXIV
Iekšējais identifikators: Pakiet 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Pakiet XXV
Iekšējais identifikators: Pakiet 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Pakiet XXVI
Iekšējais identifikators: Pakiet 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Pakiet XXVII
Iekšējais identifikators: Pakiet 27
Interne identificatiecode: 24/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Pakiet 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Pakiet 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Pakiet 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Pakiet 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Pakiet 5
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: Zakres VI - Defibrylator
Interne identificatiecode: Pakiet 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Pakiet 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Pakiet 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Pakiet 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Pakiet 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Pakiet 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Pakiet 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Pakiet 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Pakiet 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Pakiet 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Pakiet 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Pakiet 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Pakiet 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: Pakiet 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: Pakiet 20
Perceel: LOT-0021
Beschrijving: XXI Tonometr aplanacyjny
Interne identificatiecode: Pakiet 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: Pakiet 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: Pakiet 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: Pakiet 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: Pakiet 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: Pakiet 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: Pakiet 27
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 24/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet I
Identificador interno: Pakiet 1
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet II
Identificador interno: Pakiet 2
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet III
Identificador interno: Pakiet 3
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet IV
Identificador interno: Pakiet 4
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet V
Identificador interno: Pakiet 5
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet VI
Descrição: Zakres VI - Defibrylator
Identificador interno: Pakiet 6
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet VII
Identificador interno: Pakiet 7
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet VIII
Identificador interno: Pakiet 8
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet IX
Identificador interno: Pakiet 9
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet X
Identificador interno: Pakiet 10
Lote: LOT-0011
Título: Pakiet XI
Identificador interno: Pakiet 11
Lote: LOT-0012
Título: Pakiet XII
Identificador interno: Pakiet 12
Lote: LOT-0013
Título: Pakiet XIII
Identificador interno: Pakiet 13
Lote: LOT-0014
Título: Pakiet XIV
Identificador interno: Pakiet 14
Lote: LOT-0015
Título: Pakiet XV
Identificador interno: Pakiet 15
Lote: LOT-0016
Título: Pakiet XVI
Identificador interno: Pakiet 16
Lote: LOT-0017
Título: Pakiet XVII
Identificador interno: Pakiet 17
Lote: LOT-0018
Título: Pakiet XVIII
Identificador interno: Pakiet 18
Lote: LOT-0019
Título: Pakiet XIX
Descrição: Zakres XIX Wózek oddziałowy
Identificador interno: Pakiet 19
Lote: LOT-0020
Título: Pakiet XX
Identificador interno: Pakiet 20
Lote: LOT-0021
Título: Pakiet XXI
Descrição: XXI Tonometr aplanacyjny
Identificador interno: Pakiet 21
Lote: LOT-0022
Título: Pakiet XXII
Identificador interno: Pakiet 22
Lote: LOT-0023
Título: Pakiet XXIII
Identificador interno: Pakiet 23
Lote: LOT-0024
Título: Pakiet XXIV
Identificador interno: Pakiet 24
Lote: LOT-0025
Título: Pakiet XXV
Identificador interno: Pakiet 25
Lote: LOT-0026
Título: Pakiet XXVI
Identificador interno: Pakiet 26
Lote: LOT-0027
Título: Pakiet XXVII
Identificador interno: Pakiet 27
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 24/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakiet I
Interný identifikátor: Pakiet 1
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet II
Interný identifikátor: Pakiet 2
Časť: LOT-0003
Názov: Pakiet III
Interný identifikátor: Pakiet 3
Časť: LOT-0004
Názov: Pakiet IV
Interný identifikátor: Pakiet 4
Časť: LOT-0005
Názov: Pakiet V
Interný identifikátor: Pakiet 5
Časť: LOT-0006
Názov: Pakiet VI
Interný identifikátor: Pakiet 6
Časť: LOT-0007
Názov: Pakiet VII
Interný identifikátor: Pakiet 7
Časť: LOT-0008
Názov: Pakiet VIII
Interný identifikátor: Pakiet 8
Časť: LOT-0009
Názov: Pakiet IX
Interný identifikátor: Pakiet 9
Časť: LOT-0010
Názov: Pakiet X
Interný identifikátor: Pakiet 10
Časť: LOT-0011
Názov: Pakiet XI
Interný identifikátor: Pakiet 11
Časť: LOT-0012
Názov: Pakiet XII
Interný identifikátor: Pakiet 12
Časť: LOT-0013
Názov: Pakiet XIII
Interný identifikátor: Pakiet 13
Časť: LOT-0014
Názov: Pakiet XIV
Interný identifikátor: Pakiet 14
Časť: LOT-0015
Názov: Pakiet XV
Interný identifikátor: Pakiet 15
Časť: LOT-0016
Názov: Pakiet XVI
Interný identifikátor: Pakiet 16
Časť: LOT-0017
Názov: Pakiet XVII
Interný identifikátor: Pakiet 17
Časť: LOT-0018
Názov: Pakiet XVIII
Interný identifikátor: Pakiet 18
Časť: LOT-0019
Názov: Pakiet XIX
Interný identifikátor: Pakiet 19
Časť: LOT-0020
Názov: Pakiet XX
Interný identifikátor: Pakiet 20
Časť: LOT-0021
Názov: Pakiet XXI
Interný identifikátor: Pakiet 21
Časť: LOT-0022
Názov: Pakiet XXII
Interný identifikátor: Pakiet 22
Časť: LOT-0023
Názov: Pakiet XXIII
Interný identifikátor: Pakiet 23
Časť: LOT-0024
Názov: Pakiet XXIV
Interný identifikátor: Pakiet 24
Časť: LOT-0025
Názov: Pakiet XXV
Interný identifikátor: Pakiet 25
Časť: LOT-0026
Názov: Pakiet XXVI
Interný identifikátor: Pakiet 26
Časť: LOT-0027
Názov: Pakiet XXVII
Interný identifikátor: Pakiet 27
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 24/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Pakiet 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Pakiet 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Pakiet 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Pakiet 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Pakiet 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Pakiet 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Pakiet 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Pakiet 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Pakiet 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Pakiet 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Pakiet 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: Pakiet 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Pakiet 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: Pakiet 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: Pakiet 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: Pakiet 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: Pakiet 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: Pakiet 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: Pakiet 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: Pakiet 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: Pakiet 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: Pakiet 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: Pakiet 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: Pakiet 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: Pakiet 25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: Pakiet 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: Pakiet 27