450804-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Мебелировка за офиса – UPOL – Dodávka stolů a kancelářského nábytku, rozděleno na části
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеUPOL – Dodávka stolů a kancelářského nábytku, rozděleno na části
ОписаниеPředmětem Veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž stolů a kancelářského nábytku do stávajících interiérů budov Filozofické fakulty a Přírodovědecké fakulty Univerzity palackého v Olomouci. Předmět plnění je rozdělen na 3 části: Část 1 – Skříně, knihovny, vitríny FF Část 2 – Stoly FF Část 3 – Výškově nastavitelné stoly PřF Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickou dokumentací a Cenovou kalkulací pro každou část Veřejné zakázky zvlášť, a pak také závazným Zněním smlouvy, společným pro všechny části Veřejné zakázky.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаOtevřené nadlimitní řízení
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 39130000 Мебелировка за офиса
Допълнителна класификация (cpv): 39120000 Маси, шкафове, бюра и библиотеки
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеČást 1 – Skříně, knihovny, vitríny FF
ОписаниеPředmětem Veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž kancelářského nábytku pro Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouc
Вътрешен идентификатор1
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеČást 3 – Výškově nastavitelné stoly PřF
ОписаниеPředmětem Veřejné zakázky je dodávka a montáž výškově nastavitelných stolů pro Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.
Вътрешен идентификатор3
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеČást 2 – Stoly FF
ОписаниеPředmětem Veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž stolů pro Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.
Вътрешен идентификатор2
450804-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenOtevřené nadlimitní řízení
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39130000 Kontormøbler
Supplerende klassifikation (cpv): 39120000 Borde, skabe, skriveborde og bogreoler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID1
DelkontraktLOT-0003
Intern ID3
DelkontraktLOT-0002
TitelČást 2 – Stoly FF
Intern ID2
450804-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςOtevřené nadlimitní řízení
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39130000 Έπιπλα γραφείων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39120000 Τραπέζια, ντουλάπια, γραφεία και βιβλιοθήκες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό3
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςČást 2 – Stoly FF
Εσωτερικό αναγνωριστικό2
450804-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtevřené nadlimitní řízení
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
Additional classification (cpv): 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier1
LotLOT-0003
Internal identifier3
LotLOT-0002
TitleČást 2 – Stoly FF
Internal identifier2
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39130000 Kontorimööbel
Täiendav liigitus (cpv): 39120000 Lauad, kapid, kirjutuslauad ja raamatukapid
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Olomoucký kraj (CZ071)
Riik: Tšehhi
Maksumus
450804-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaOtevřené nadlimitní řízení
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39130000 Uredski namještaj
Dodatna klasifikacija (cpv): 39120000 Stolovi, ormari, radni stol i police za knjige
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka3
GrupaLOT-0002
NaslovČást 2 – Stoly FF
Interna identifikacijska oznaka2
450804-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraOtevřené nadlimitní řízení
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39130000 Għamara ta' l-uffiċini
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39120000 Mwejjed, armarji, skrivaniji u libreriji
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern1
LottLOT-0003
Identifikatur intern3
LottLOT-0002
TitluČást 2 – Stoly FF
Identifikatur intern2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otevřené nadlimitní řízení
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39120000 Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0002
Titel: Část 2 – Stoly FF
Interne identificatiecode: 2
450804-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processoOtevřené nadlimitní řízení
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 39130000 Mobiliário de escritório
Classificação adicional (cpv): 39120000 Mesas, aparadores, secretárias e estantes
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno1
LoteLOT-0003
Identificador interno3
LoteLOT-0002
TítuloČást 2 – Stoly FF
Identificador interno2
450804-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Principalele caracteristici ale proceduriiOtevřené nadlimitní řízení
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39130000 Mobilier de birou
Clasificare suplimentară (cpv): 39120000 Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci
Identificator intern1
Identificator intern3
Identificator intern2
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otevřené nadlimitní řízení
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39130000 Kancelársky nábytok
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39120000 Stoly, skrine, písacie stoly a knižnice
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0002
Názov: Část 2 – Stoly FF
Interný identifikátor: 2
450804-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Glavne značilnosti postopkaOtevřené nadlimitní řízení
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39130000 Pisarniško pohištvo
Dodatna klasifikacija (cpv): 39120000 Mize, omare, pisalne mize in knjižne police
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0003
Notranji identifikator3
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otevřené nadlimitní řízení
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2