2. Процедура
Процедура
Заглавие: HZS – systém protipovodňových bariér
Описание: Pořízení 1 ks systému protipovodňových bariér s příslušenstvím určeného pro zásahy při povodních, záplavách a dalších mimořádných událostech. Systém tvoří flexibilní dvoutubusová konstrukce plněná vodou a hydraulický naviják pro manipulaci s tubusy.
Вътрешен идентификатор: MV-97163/PO-PSM-2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 35112000 Спасително оборудване и оборудване, използвано в извънредни ситуации
Допълнителна класификация (cpv): 34928300 Предпазни бариери
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0002
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 ve spojení s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání kupní smlouvy: a) v případě, že v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku, dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude celková cena předmětu dotčené veřejné zakázky zadávané na základě smlouvy upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala změně zákonné sazby DPH, b) prodloužení termínu plnění předmětu veřejné zakázky v souvislosti s nepředvídatelným nedostatkem personálu a věcí určených pro řádné plnění způsobených epidemií nebo zásahy veřejné moci. V případě, že dodavatel nebude moci dodat bezvadné zboží, dle čl. 3 odst. 1 přílohy č. 1 - Návrhu smlouvy (závazný návrh (vzor) kupní smlouvy), z důvodu vyhlášení nouzového stavu či karanténních nebo jiných opatření veřejné moci, vyhrazuje si zadavatel právo adekvátně prodloužit dobu dodání zboží. Podrobně definováno v čl. 11 odst. 2 přílohy č. 1 - Návrh smlouvy (závazný návrh (vzor) kupní smlouvy). Změna doby dodání bude řádně odůvodněna a odsouhlasena smluvními stranami. Následně bude uzavřen dodatek v souladu s čl. 13. odst. 9 návrhu kupní smlouvy. Zadavatel rovněž upozorňuje, že změny závazku mohou být způsobeny nejen v důsledku nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky poddodavatelů.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: MV-97163/PO-PSM-2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35112000 Záchranářské a nouzové vybavení
Další klasifikace (cpv): 34928300 Bezpečnostní bariéry
5. Část
Část: LOT-0002
Možnosti:
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 35112000 Rednings- og nødudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 34928300 Sikkerhedsafspærringer
Valgmuligheder:
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: MV-97163/PO-PSM-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928300 Sicherheitsbarrieren
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MV-97163/PO-PSM-2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 35112000 Εξοπλισμός διάσωσης και κινδύνου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34928300 Στηθαία ασφαλείας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0002
Επιλογές:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: MV-97163/PO-PSM-2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 35112000 Pääste- ja avariiseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 34928300 Turvatõkked
5. Osa
Osa: LOT-0002
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: MV-97163/PO-PSM-2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35112000 Pelastusvälineet
Lisäluokitus (cpv): 34928300 Suojakaiteet
Optiot:
450903-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Équipement de sauvetage et d'urgence – HZS – systém protipovodňových bariér
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneMV-97163/PO-PSM-2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 35112000 Équipement de sauvetage et d'urgence
Nomenclature complémentaire (cpv): 34928300 Barrières de sécurité
5. Lot
LotLOT-0002
Options
450903-2026 - Nadmetanje
Češka – Oprema za spasavanje i za krizne situacije – HZS – systém protipovodňových bariér
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaMV-97163/PO-PSM-2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 35112000 Oprema za spasavanje i za krizne situacije
Dodatna klasifikacija (cpv): 34928300 Sigurnosni branici
5. Grupa
GrupaLOT-0002
Opcije
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: MV-97163/PO-PSM-2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 35112000 Attrezzature di salvataggio e di emergenza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34928300 Barriere di sicurezza
5. Lotto
Lotto: LOT-0002
Opzioni:
450903-2026 - Konkursas
Čekija – Gelbėjimo ir avarinė įranga – HZS – systém protipovodňových bariér
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusMV-97163/PO-PSM-2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35112000 Gelbėjimo ir avarinė įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34928300 Apsauginiai barjerai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0002
Pasirinkimo galimybės
Iekšējais identifikators: MV-97163/PO-PSM-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35112000 Glābšanas un avārijas darbu aprīkojums
Papildu klasifikācija (cpv): 34928300 Drošības barjeras
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Iespējas:
450903-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Tagħmir tas-salvataġġ u l-emerġenza – HZS – systém protipovodňových bariér
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internMV-97163/PO-PSM-2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 35112000 Tagħmir tas-salvataġġ u l-emerġenza
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34928300 Barriera tas-sigurtà
5. Lott
LottLOT-0002
Għażliet
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: MV-97163/PO-PSM-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35112000 Reddings- en hulpverleningsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 34928300 Middenbermbeveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: MV-97163/PO-PSM-2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 35112000 Sprzęt ratunkowy i awaryjny
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34928300 Bariery ochronne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 35112000 Equipamento de socorro e segurança
Classificação adicional (cpv): 34928300 Barreiras de segurança
5. Lote
Lote: LOT-0002
Opções:
450903-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Echipament de salvare şi de urgenţă – HZS – systém protipovodňových bariér
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 35112000 Echipament de salvare şi de urgenţă
Clasificare suplimentară (cpv): 34928300 Bariere de siguranţă
Opțiuni
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: MV-97163/PO-PSM-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35112000 Räddnings- och nödutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34928300 Säkerhetsbarriärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Optioner: