2. Процедура
Процедура
Заглавие: Kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia
Описание: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia, w podziale na zadania: Zadanie 1: Meble medyczne, niemedyczne wymiarowe i pod wymiar wraz z elementami uzupełniającymi. Zadanie 2: Pozostałe wyposażenie oddziału. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 i Zadania 2, zawiera: 1) Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) dla Zadania 1 i Zadania 2. 2) Załącznik nr 1A do SWZ – Lista asortymentowa wraz z opisem przedmiotu zamówienia – Podział na pomieszczenia. 3) Załącznik nr 1B do SWZ – Szczegółowy OPZ. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określają postanowienia Wzoru Umowy - załącznik nr 5 do SWZ Wzór Umowy. Termin wykonania zamówienia dla Zadania 1 i Zadania 2: do dnia 15 sierpnia 2026 roku. Ważna informacja !!! Wizja lokalna - dotyczy Zadania 1 1. Zamawiający w trakcie procedury przetargowej, zgodnie z art. 281 ust. 2 pkt 12 ustawy PZP przewiduje obowiązkowy wymóg odbycia wizji lokalnej miejsca dostawy i montażu oraz konieczności wykonania pomiarów przedmiotu zamówienia, w celu pozyskania wszelkich danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty oraz realizacji przedmiotu umowy. Konieczność wymogu odbycia wizji lokalnej wynika ze specyfiki przedmiotu zamówienia jakim jest: kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia. Celem obligatoryjnej wizji lokalnej jest umożliwienie Wykonawcom zapoznania się z warunkami realizacji zamówienia. Odbycie wizji jest warunkiem obowiązkowym do złożenia prawidłowej oferty. 2. Oferta Wykonawcy złożona bez odbycia wizji lokalnej zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy PZP. 3. W celu umówienia terminu wizji lokalnej należy kontaktować się drogą telefoniczną/e-mailową z poniższymi osobami: 1) Wojciech Zwoliński Dział Logistyki i Administracji Kierownik Sekcji Logistyki kom.: 530 572 059 e-mail: wzwolinski@szpital.wroc.pl 2) Łukasz Malaczyński Kierownik Działu Logistyki i Administracji kom.: 506655546 e-mail: lmalaczynski@szpital.wroc.pl Adres Zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego z siedzibą we Wrocławiu ul. Koszarowa 5, 51-149 Wrocław. Parking na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego jest parkingiem płatnym. Cennik udostępniony jest na stronie internetowej Szpitala. W godzinach: 9:00 – 14:00. Zamawiający ustala następujące terminy odbycia wizji lokalnej: 01.07.2026r.; 08.07.2026r.; 15.07.2026r. 4. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony Protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej (wzór Protokołu z odbycia wizji stanowi załącznik nr 8 do SWZ). Oryginał Protokołu z odbycia wizji lokalnej zostanie w dokumentacji Zamawiającego.
Вътрешен идентификатор: PN 57/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33192000 Медицинска мебел
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 1.
Описание: Zadanie 1: Meble medyczne, niemedyczne wymiarowe i pod wymiar wraz z elementami uzupełniającymi.
Вътрешен идентификатор: Zadanie 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 2.
Описание: Zadanie 2: Pozostałe wyposażenie oddziału.
Вътрешен идентификатор: Zadanie 2
450911-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDPN 57/26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33192000 Møbler til medicinsk brug
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Titel1.
Intern IDZadanie 1
DelkontraktLOT-0002
Titel2.
Intern IDZadanie 2
450911-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόPN 57/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33192000 Ιατρικές προμήθειες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Τίτλος1.
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie 1
ΠαρτίδαLOT-0002
Τίτλος2.
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie 2
450911-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierPN 57/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
5. Lot
LotLOT-0001
Title1.
Internal identifierZadanie 1
LotLOT-0002
Title2.
Internal identifierZadanie 2
450911-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoPN 57/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33192000 Mobiliario para uso médico
5. Lote
LoteLOT-0001
Título1.
Identificador internoZadanie 1
LoteLOT-0002
Título2.
Identificador internoZadanie 2
450911-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusPN 57/26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33192000 Meditsiiniline mööbel
5. Osa
OsaLOT-0001
Pealkiri1.
Sisemine tunnusZadanie 1
OsaLOT-0002
Pealkiri2.
Sisemine tunnusZadanie 2
450911-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnistePN 57/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33192000 Terveydenhuollon kalusteet
Ilmoituksen nimi1.
Sisäinen tunnisteZadanie 1
Ilmoituksen nimi2.
Sisäinen tunnisteZadanie 2
450911-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachPN 57/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Teideal1.
Aitheantóir inmheánachZadanie 1
LuchtógLOT-0002
Teideal2.
Aitheantóir inmheánachZadanie 2
450911-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaPN 57/26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33192000 Medicinski namještaj
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Naslov1.
Interna identifikacijska oznakaZadanie 1
GrupaLOT-0002
Naslov2.
Interna identifikacijska oznakaZadanie 2
450911-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoPN 57/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33192000 Mobili per uso medico
5. Lotto
LottoLOT-0001
Titolo1.
Identificativo internoZadanie 1
LottoLOT-0002
Titolo2.
Identificativo internoZadanie 2
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192000 Medicīniskās mēbeles
Izpildes vieta
Pasta adrese: ul. Koszarowa 5
Pilsēta: Wrocław
Pasta indekss: 51-149
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Miasto Wrocław (PL514)
450911-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33192000 Mobiliário para fins médicos
450911-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorPN 57/26
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33192000 Zdravotnícky nábytok
5. Časť
ČasťLOT-0001
Názov1.
Interný identifikátorZadanie 1
ČasťLOT-0002
Názov2.
Interný identifikátorZadanie 2
450911-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorPN 57/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33192000 Medicinsko pohištvo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorZadanie 1
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorZadanie 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PN 57/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1.
Intern identifierare: Zadanie 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2.
Intern identifierare: Zadanie 2