2. Процедура
Процедура
Заглавие: Construction nouvelles structures d'hébergement
Описание: Construction de services d'accueil résidentiel pour personnes en situation de handicap. 6 structures de vie + 1 bâtiment administratif/activités
Вътрешен идентификатор: LFB202601
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 202601 - 1
Описание: Construction services d'hébergement et batiment administratif/activités pour personnes en situation de handicap
Вътрешен идентификатор: 1
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Arr. Namur (BE352)
Země: Belgie
Obecné informace
Vyhrazená účast:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: LFB202601
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 202601 - 1
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: LFB202601
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LFB202601
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 202601 - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Arr. Namur (BE352)
País: Bélgica
Información general
Participación reservada:
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Arr. Namur (BE352)
Riik: Belgia
Üldine teave
Reserveeritud osalemine:
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Arr. Namur (BE352)
Paese: Belgio
Informazioni generali
Partecipazione riservata:
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Arr. Namur (BE352)
Šalis: Belgija
Bendra informacija
Rezervuota dalyvavimo teisė:
Interne identificatiecode: LFB202601
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: LFB202601
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 202601 - 1
Identificador interno: 1
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Arr. Namur (BE352)
Krajina: Belgicko
Všeobecné informácie
Vyhradená účasť:
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Kraj izvajanja
Država: Belgija
Splošne informacije
Pridržana udeležba:
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Leveransplats
Del av land (NUTS): Arr. Namur (BE352)
Land: Belgien
Allmänna upplysningar
Reserverad upphandling: