See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa materiałów szewnych - 12 zadań
Описание: Dostawa materiałów szewnych - 12 zadań szczegółowo opisanych w SWZ z załącznikami
Вътрешен идентификатор: DZP-271-2-54/PN/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141100 Превръзки; клипсове, стерилни конци и други средства за прибиране на рани
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie 1
Описание: Zadanie 1 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
Варианти:
Описание на опциите: zgodnie z SWZ, kalkulacja cenowa
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie 2
Описание: Zadanie 2 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie 3
Описание: Zadanie 3 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie 4
Описание: Zadanie 4 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie 5
Описание: Zadanie 5 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie 6
Описание: Zadanie 6 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie 7
Описание: Zadanie 7 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie 8
Описание: Zadanie 8 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie 9
Описание: Zadanie 9 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Zadanie 10
Описание: Zadanie 10 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Zadanie 11
Описание: Zadanie 11 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Zadanie 12
Описание: Zadanie 12 - szczegółowo opisane w SWZ z załącznikami
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZP-271-2-54/PN/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141100 Obvazy; svorky, šicí materiál, podvazovací materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie 1
Možnosti:
Část: LOT-0002
Název: Zadanie 2
Část: LOT-0003
Název: Zadanie 3
Část: LOT-0004
Název: Zadanie 4
Část: LOT-0005
Název: Zadanie 5
Část: LOT-0006
Název: Zadanie 6
Část: LOT-0007
Název: Zadanie 7
Část: LOT-0008
Název: Zadanie 8
Část: LOT-0009
Název: Zadanie 9
Část: LOT-0010
Název: Zadanie 10
Část: LOT-0011
Název: Zadanie 11
Část: LOT-0012
Název: Zadanie 12
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZP-271-2-54/PN/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33141100 Forbindsstoffer; clips, suturer, ligaturer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: zgodnie z SWZ, kalkulacja cenowa
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Internal identifier: DZP-271-2-54/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141100 Dressings; clip, suture, ligature supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Options:
Description of the options: zgodnie z SWZ, kalkulacja cenowa
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie 12
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZP-271-2-54/PN/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141100 Apósitos; clips, suturas y ligaduras
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Zadanie 1
Opciones:
Descripción de las opciones: zgodnie z SWZ, kalkulacja cenowa
Lote: LOT-0002
Título: Zadanie 2
Lote: LOT-0003
Título: Zadanie 3
Lote: LOT-0004
Título: Zadanie 4
Lote: LOT-0005
Título: Zadanie 5
Lote: LOT-0006
Título: Zadanie 6
Lote: LOT-0007
Título: Zadanie 7
Lote: LOT-0008
Título: Zadanie 8
Lote: LOT-0009
Título: Zadanie 9
Lote: LOT-0010
Título: Zadanie 10
Lote: LOT-0011
Título: Zadanie 11
Lote: LOT-0012
Título: Zadanie 12
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZP-271-2-54/PN/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141100 Sidumismaterjalid; haavaklammerdus-, õmblus- ja sulgemisvahendid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Zadanie 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: zgodnie z SWZ, kalkulacja cenowa
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Zadanie 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Zadanie 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Zadanie 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Zadanie 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Zadanie 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Zadanie 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Zadanie 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Zadanie 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Zadanie 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Zadanie 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Zadanie 12
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZP-271-2-54/PN/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141100 Siteet; suonenpuristin-, suonensulku- ja suonenompelutarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Zadanie 1
Optiot:
Ilmoituksen nimi: Zadanie 2
Ilmoituksen nimi: Zadanie 3
Ilmoituksen nimi: Zadanie 4
Ilmoituksen nimi: Zadanie 5
Ilmoituksen nimi: Zadanie 6
Ilmoituksen nimi: Zadanie 7
Ilmoituksen nimi: Zadanie 8
Ilmoituksen nimi: Zadanie 9
Ilmoituksen nimi: Zadanie 10
Ilmoituksen nimi: Zadanie 11
Ilmoituksen nimi: Zadanie 12
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZP-271-2-54/PN/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141100 Pansements; clips, sutures, ligatures
Titre: Zadanie 1
Titre: Zadanie 2
Titre: Zadanie 3
Titre: Zadanie 4
Titre: Zadanie 5
Titre: Zadanie 6
Titre: Zadanie 7
Titre: Zadanie 8
Titre: Zadanie 9
Titre: Zadanie 10
Titre: Zadanie 11
Titre: Zadanie 12
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141100 Fasciature, grappette, suture, legature
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Zadanie 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: zgodnie z SWZ, kalkulacja cenowa
Lotto: LOT-0002
Titolo: Zadanie 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Zadanie 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Zadanie 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Zadanie 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Zadanie 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Zadanie 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Zadanie 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Zadanie 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Zadanie 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Zadanie 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Zadanie 12
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZP-271-2-54/PN/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141100 Tvarsliava; kabutės, žaizdų siuvimo ir ligatūros reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Zadanie 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Zadanie 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Zadanie 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Zadanie 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Zadanie 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Zadanie 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Zadanie 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Zadanie 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Zadanie 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Zadanie 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Zadanie 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Zadanie 12
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZP-271-2-54/PN/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141100 Garżi, fornimenti tal-molol, sutura, ligatura
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Zadanie 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: zgodnie z SWZ, kalkulacja cenowa
Lott: LOT-0002
Titlu: Zadanie 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Zadanie 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Zadanie 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Zadanie 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Zadanie 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Zadanie 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Zadanie 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Zadanie 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Zadanie 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Zadanie 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Zadanie 12
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141100 Pensos; clipes, suturas, ligaduras
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141100 Pansamente; cleme, suturi, ligaturi
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP-271-2-54/PN/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141100 Obvezilni material; material za spenjanje, šivanje, ligature
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Zadanie 1
Sklop: LOT-0002
Naslov: Zadanie 2
Sklop: LOT-0003
Naslov: Zadanie 3
Sklop: LOT-0004
Naslov: Zadanie 4
Sklop: LOT-0005
Naslov: Zadanie 5
Sklop: LOT-0006
Naslov: Zadanie 6
Sklop: LOT-0007
Naslov: Zadanie 7
Sklop: LOT-0008
Naslov: Zadanie 8
Sklop: LOT-0009
Naslov: Zadanie 9
Sklop: LOT-0010
Naslov: Zadanie 10
Sklop: LOT-0011
Naslov: Zadanie 11
Sklop: LOT-0012
Naslov: Zadanie 12
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZP-271-2-54/PN/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141100 Förbandsartiklar; clips, suturer och ligaturer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: zgodnie z SWZ, kalkulacja cenowa
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Del (anbudsområde): LOT-0011
Del (anbudsområde): LOT-0012