2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rajatraktori soetamine Äkkeküla spordikeskusesse
Описание: Äkkeküla tervisespordikeskuse suusaradade teenindamiseks professionaalse uue rajatraktori soetamine, sh tarnimine Äkkeküla tervisespordikeskusesse (Narva linn, Ida-Virumaa). Hanke esemeks on samuti garantii- ja hooldusteenused vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 309336-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34143000 Превозни средства, използвани за пътна поддръжка при зимни условия
Допълнителна класификация (cpv): 34144000 Автомобилни превозни средства със специална употреба, 16700000 Трактори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 309336-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34143000 Vozidla pro zimní údržbu
Další klasifikace (cpv): 34144000 Motorová vozidla pro zvláštní účely, 16700000 Traktory
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 309336-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34143000 Motorkøretøjer til vintervedligeholdelse
Supplerende klassifikation (cpv): 34144000 Motorkøretøjer til specielle formål, 16700000 Traktorer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 309336-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34143000 Οχήματα χειμερινής συντήρησης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34144000 Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης, 16700000 Ελκυστήρες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: 309336-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34143000 Winter-maintenance vehicles
Additional classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles, 16700000 Tractors
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 309336-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34143000 Vehículos de vialidad invernal
Clasificación adicional (cpv): 34144000 Vehículos de motor para usos especiales, 16700000 Tractores
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 309336-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34143000 Talihooldesõidukid
Täiendav liigitus (cpv): 34144000 Eriotstarbelised mootorsõidukid, 16700000 Traktorid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 309336-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34143000 Talvikunnossapitoajoneuvot
Lisäluokitus (cpv): 34144000 Erikoismoottoriajoneuvot, 16700000 Traktorit
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 309336-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 309336-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34143000 Veicoli per la manutenzione invernale
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34144000 Autoveicoli per usi speciali, 16700000 Trattori
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 309336-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34143000 Transporto priemonės, naudojamos žemoje temperatūroje
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34144000 Specialios paskirties motorinės transporto priemonės, 16700000 Traktoriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 309336-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34143000 Transportlīdzekļi ceļu uzturēšanai ziemas apstākļos
Papildu klasifikācija (cpv): 34144000 Īpaša lietojuma mehāniskie transportlīdzekļi, 16700000 Traktori
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 309336-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34143000 Vetturi għal manutenzjoni matul il-xitwa
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34144000 Vetturi bil-magna għal skopijiet speċjali, 16700000 Tractors
5. Lott
Lott: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 309336-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34143000 Pojazdy do utrzymania dróg w okresie zimy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34144000 Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania, 16700000 Ciągniki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34143000 Veículos de manutenção durante o Inverno
Classificação adicional (cpv): 34144000 Veículos a motor para usos especiais, 16700000 Tractores
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 309336-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34143000 Vozila za zimsko službo
Dodatna klasifikacija (cpv): 34144000 Motorna vozila za posebne namene, 16700000 Traktorji
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 309336-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34143000 Fordon för vinterväghållning
Ytterligare klassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 16700000 Traktorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000