See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: DC Power Converters Uni-polar for MYRRHA Phase I (MINERVA) 100 MeV proton LINAC
Описание: For the implementation of the MYRRHA Phase I (MINERVA) 100 MeV high power proton LINAC, DC power converters Uni-polar (further referred to as “PCO-Up”) are needed to power normal conducting magnet of various types.
Вътрешен идентификатор: 2025-180-JVL
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 31600000 Електрическо оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 31680000 Електрически принадлежности и аксесоари
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 2025-180-JVL - 1
Описание: DC Power Converters Uni-polar for MYRRHA Phase I (MINERVA) 100 MeV proton LINAC
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 2025-180-JVL
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31600000 Elektrické zařízení a přístroje
Další klasifikace (cpv): 31680000 Elektrické součásti a příslušenství
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 2025-180-JVL - 1
Interní identifikátor: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2025-180-JVL
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31600000 Ηλεκτρολογικός εξοπλισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31680000 Προμήθειες ηλεκτρικών ειδών και εξαρτήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 2025-180-JVL - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2025-180-JVL
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 31600000 Elektriseadmed ja aparaadid
Täiendav liigitus (cpv): 31680000 Elektriseadmete osad ja tarvikud
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 2025-180-JVL - 1
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2025-180-JVL
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31600000 Sähkölaitteet ja -kojeet
Lisäluokitus (cpv): 31680000 Sähkövarusteet ja -tarvikkeet
Ilmoituksen nimi: 2025-180-JVL - 1
Sisäinen tunniste: 1
450969-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne2025-180-JVL
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 31600000 Matériel électrique
Nomenclature complémentaire (cpv): 31680000 Fournitures et accessoires électriques
5. Lot
LotLOT-0001
Titre2025-180-JVL - 1
Identifiant interne1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2025-180-JVL
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 31600000 Electrical equipment and apparatus
Aicmiú breise (cpv): 31680000 Electrical supplies and accessories
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: 2025-180-JVL - 1
Aitheantóir inmheánach: 1
450969-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító2025-180-JVL
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31600000 Villamos berendezések és készülékek
További osztályozás (cpv): 31680000 Villamos kellékek és tartozékok
5. Rész
RészLOT-0001
Cím2025-180-JVL - 1
Belső azonosító1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2025-180-JVL
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 31600000 Attrezzature e apparecchiature elettriche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31680000 Apparecchi ed accessori elettrici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: 2025-180-JVL - 1
Identificativo interno: 1
450969-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern2025-180-JVL
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31600000 Tagħmir u apparat tad-dwal
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31680000 Fornimenti u aċċessorji elettriċi
5. Lott
LottLOT-0001
Titlu2025-180-JVL - 1
Identifikatur intern1
Wewnętrzny identyfikator: 2025-180-JVL
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31600000 Sprzęt i aparatura elektryczna
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31680000 Elektryczne artykuły i akcesoria
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 2025-180-JVL - 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2025-180-JVL
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31600000 Elektrické zariadenia a prístroje
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31680000 Elektropotreby a príslušenstvo
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 2025-180-JVL - 1
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2025-180-JVL
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31600000 Električna oprema in aparati
Dodatna klasifikacija (cpv): 31680000 Električne potrebščine in pribor
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: 2025-180-JVL - 1
Notranji identifikator: 1